Wychowanie dzieci zastąpiła hodowla pokornych parobków opresyjnego państwa

2 maja 2017 | | Wykłady | 4 komentarze

Wyszukaj: Michał Marusik rodzina wychowanie wykład

Michał Marusik, 26.04.2017

Zostawiliście 4 wypowiedzi w temacie “Wychowanie dzieci zastąpiła hodowla pokornych parobków opresyjnego państwa

  1. Teresa Milewska napisał(a):

    To prawda. Nie wychowuje się tylko hoduje

  2. Natalie Fabert napisał(a):

    Niewolnikow charujacych za psie wynagrodzenie… tak to prawda niestety… ale bedzie jeszcze gorzej to dopiero poczatek..

  3. Joanna Headczyk napisał(a):

    Do tego należy dołożyć jeszcze jedno: lewactwo pikietuje o aborcję i bezpłatną antykoncepcję – żeby nie rodziły się dzieci i żeby dwoje dorosłych ludzi całe życie niewolniczo harowało a potem ew. „zasłużyło” na eutanazję. To cel. Kiedyś na żonę, dom i dwanaścioro dzieci harował jeden człowiek: głowa rodziny. Feministki zawalczyły o „uwolnienie” kobiet spod kurateli męża – i wyrzuciły je do pracy, żeby Rockefellerowie tego świata mogli obniżyć wynagrodzenia, które zresztą obniżyli ( m.in. masakra w Ludlow). Czy kobietom się poprawiło? Proszę zapytać pracujących mam, które prócz pracy zawodowej mają dotychczasowe obowiązki gospodyń domowych i matek. Co robią feministki? Znowu walczą. Walczą o antykoncepcję i zalegalizowanie aborcji, a reszta „mądrych” zaczyna ćmić o przeludnieniu ziemi. Po czym wchodzą mody na różne dziwne i totalnie nierodzinne zachowania. W międzyczasie okazuje się, że przyrost naturalny jest istotnym czynnikiem siły państwa oraz ma wpływ na obronność. Pisze się poważne strategie obronne. Kto jeszcze to zauważył? Muzułmanie, którzy twierdzą, że brzuchami swoich kobiet podbiją Europę.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Transport wodny i rozwój gospodarczy Polski

Marek Gróbarczyk – Polski Punkt Widzenia

Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

Dostałeś wysoki rachunek za telefon, internet, telewizję? Operator nie uwzględnił reklamacji? Poczta zgubiła przesyłkę i nie chce zwrócić kosztów? Masz szansę na polubowne rozwiązanie sporu. Bezpłatnie i bez zbędnych formalności!

Genocidum atrox

W reportażu prawdę wołyńską przypominają środowiska kresowe. Wiele z nich funkcjonuje poza granicami kraju. Wszystkie doświadczają niepokoju związanego z oficjalnym kultywowaniem pamięci zbrodniarzy, którzy dokonali wołyńskiego ludobójstwa.

Gender a marksizm

Krzysztof Karoń: Marksizm jest systemem, który jest z ogromnym wysiłkiem, w ogromnej panice i histerii domykany w tej chwili w Europie. Celem jest stworzenie zachodnioeuropejskiego państwa komunistycznego

Tej siły już nie powstrzymacie – ta siła powstrzymała się… sama

Wywiad na temat sytuacji w środowisku wolnościowym oraz pomysłach na reformę szkolnictwa w Polsce – Artur Dziambor