Wygramy spokojem i czasem

31 grudnia 2016 | | Opinie i komentarze, Tydzień | 13 komentarzy

Wyszukaj: komentarz podsumowanie Witold Gadowski

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o szopce, która trwa w sejmie od dwóch tygodni, o potrzebnym wsparciu dla polskiej kultury i o 100 milionach euro, które zapłaciliśmy za zbiory Czartoryskich.
Zostawiliście 13 wypowiedzi w temacie “Wygramy spokojem i czasem

 1. Grzegorz napisał(a):

  Szopkowicze chwalą się, że będzie pieśń, tablet czy książka… Dobra, dobra, a gdzie ośmiorniczki, szampan i pięć piw do popicia??? A może by tak mała kontrola trzeźwości? Być w miejscu pracy pod wpływem… Hmmm… To pachnie zbiorową redukcją zatrudnienia, czyli wraca tsunami, które wzniecili.I zmyje ich raz na zawsze.

 2. Stefan Cichy napisał(a):

  Wygramy spokojem i czasem! Do siego Roku,P.Gadowski!

 3. Klara napisał(a):

  Panie Gadowski, zwykle chętnie słucham Pana interesujących komentarzy, tym razem jednak, wątkiem o zakupie przez rząd obrazów z kolekcji Czartoryskich, a ściślej – Pana wątpliwościami, co do słuszności wydania okrągłej sumki na owe obrazy, sprawił mi Pan zawód. Dla rozwiania pańskich rozterek w tej kwestii, polecam lekturę artykułu autorstwa Patryka Słowika – „ Dama za pół dużej bańki, czyli najlepsza decyzja rządu PIS”. Wierzyć mi się nie chce, że nie znał Pan przytoczonych w tekście faktów. Pozdrawiam.

  • Jan Cwiklinski napisał(a):

   To jest wyprowadzenie pieniędzy podatnika do kieszeni…., pod pozorem upaństwowienia narodowego dobra kultury, które należało do narodu, a teraz będzie należało do państwa czyli do urzędników.

 4. Jan Cwiklinski napisał(a):

  Polski rząd?, to dlaczego tak strasznie zadłuża Polskę u banksterów, dlaczego tak łupi Polaków a dokłada koncernom np Mercedesowi, dlaczego Polacy muszą harować na Anglików, Niemców i innych a nie na siebie, dlaczego… takich pytań mam mnóstwo i nawet nie wiem, czy pojawi się wreszcie rząd który postawi na ciężko pracujących Polaków

 5. Friedrich Molteni napisał(a):

  Tak na marginesie; Panie Stanisławie, Facebook usunął moje polubienie z Pana strony, więc na pewno nie jestem jedyny, trzeba odwołać w końcu tą „folskdeutchkę” z nowoczesnej walczącej z prawicowymi fanpage’ami.

 6. Maciej Borowiak napisał(a):

  Oby panie Gadowski ,czekam na pana film który ma ukazać się w styczniu w tvp ?

 7. Joanna Januszewska napisał(a):

  Dziękuję. Jest Pan strażnikiem wszelakich działań! Słucham pana Gadowskiego zawsze uważnie.Warto.

 8. Paweł Suski napisał(a):

  Fajnie byłoby pójść na spotkanie z Michalkiewiczem i Gadowskim 🙂

 9. Rys Cho napisał(a):

  P. Stanisławie, ten gość nie pasuje tu.

 10. agrypina napisał(a):

  Panie Redaktorze, przykro mi, ale Pan chrzani. Obecnie trzeba Polsce sądów doraźnych, Miejsc Odosobnienia w rodzaju obozu w Berezie Kartuskiej, a nie zawracania du…y, tak jak Pan to robi. Czy to jest jasne? Ma Pan wpływy? To niech Pan wpływa.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


O znaczeniu katolickiej nauki społecznej

Krzysztof Karoń – wystąpienie na temat nauczania Kościoła katolickiego w kwestiach odnoszących się do zbiorowych problemów społeczności lub też całej ludzkości.


5 miliardów nadwyżki budżetowej

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia


Nauka o kościele według Soboru Watykańskiego II

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon


Idźcie i głoście – reportaż

Relacja z XXXIII Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego, prowadzonej przez Księży Michalitów w lipcu 2017 r.


Uroczystości pogrzebowe ks. bp. Kazimierza Ryczana

Kielce, 19.09.2017