Wyrok za „polską tradycję antysemicką”

23 listopada 2016 | | Reportaż, Spotkania | 28 komentarzy

Wyszukaj: proces sąd wyrok

Spalił kukłę i pójdzie do więzienia

Zostawiliście 28 wypowiedzi w temacie “Wyrok za „polską tradycję antysemicką”

 1. Staś Partyka napisał(a):

  Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[1]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu[2].

 2. Anna Damian Rusin napisał(a):

  Przecież ten gość spalił kukłę 1go konkretnego żyda i to nie za to , że jest żydem, ale za to co robi za pomocą swoich pieniędzy. To nie antysemityzm.

 3. Tomasz G-ski napisał(a):

  Wyrok na zamówienie.

 4. Jasia Doopal napisał(a):

  Kurwa, nóż się w kieszeni otwiera. Sędzia za ten zwrot powinien być wypierdolony na zbity pysk z pracy i wydalony z kraju – najlepiej do Izraela. Tam nie ma tradycji antysemickiej.

 5. Janusz Musiał napisał(a):

  On spalił przecież kukłę żydowskiego polityka. Polityka! Polityk powinien mieć grubą skórę, szczególnie kiedy jest parszywą świnią. To niedopuszczalne, że w Polsce orzekają wciąż te same sądy, w których w latach 50, Żydzi w togach polskich sędziów mordowali polskich patriotów i nigdy do tej pory nikt za to nie został ukarany! Żydzi wciąż gnębią Polaków.

 6. Maciej Bukowski napisał(a):

  Za spalenie kukły więzienie za zabicie dziecka pochwały i klepanie po plecach

 7. Wieslaw Magiera napisał(a):

  Mili Państwo Rodacy,
  Nasze komentarze to „bicie piany”. Potrzebna jest niewąsko zakrojona akcja w całej Polsce z udziałem środowisk narodowych oraz patriotycznych. Nie możemy pozwolić, żeby sędzia czubek, zastraszony obecnością żydowskich kobitek, za spalenie kukły żyda (Sorosa) miał dostać wyrok 10 miesięcy więzienia. To jest skandal! Zaraz nas wszystkich zaczną za byle krytykę (ja może wkrótce dostanę 2 lata za nazwanie sędziego Górnego „czubkiem”) wsadzać do ciupy.
  To był symboliczny protest przeciw bezpardonowym, finansowym bandyckim praktykom, których animatorami są banksterzy typu Soros, a my wszyscy jesteśmy ich ofiarami.
  Nie było intencją P. Rybaka (co sam oświadczył) jakiekolwiek deprecjonowanie Żydów w ogólności.
  Jeśli nie zdołamy skutecznie oprotestować tego bezczelnego antypolskiego wyroku, to znaczy, że wina… leży po naszej stronie. Oznacza to bowiem, że wpędzono nas w bezczynność, obojętność i tchórzostwo.
  Czy to my jesteśmy potomkami husarzy i bohaterów, którzy walczyli o polską wolność i godność? Jeśli nie potrafimy obronić Rybaka i Miernika – niestety nie jesteśmy!

 8. Adrian Nawrot napisał(a):

  Teraz na kazdym sądzie od powiatowego do okregowego powinnismy namalowac gwiazde dawida na drzwiach lub scianie

 9. Mateusz Łabęcki napisał(a):

  Oglądnąłem youtuba z demonstracji. Co prawda krótki był i może przed spaleniem kukly coś było powiedziane ale tam tego nie było. Wyciszając głos na zimno mogę stwierdzić, że spalono kukłę Żyda. Nie był on podobny do Sorosa.

 10. Zbigniew Kliszko napisał(a):

  NIE DZIWIE SIE NIEMCOM

 11. Dariusz Jaszczanin napisał(a):

  Sąd pomieszał fakty ponieważ Pan Rybak spalił kukłę na tle przestępczej działalności Georga Sorosa pochodzenia żydowskiego, a nie na tle narodowości pochodzenia żydowskiego. 10 miesięcy więzienia za spalenie kukły przestępcy to jakiś absurd.

 12. Martin W. Ramone napisał(a):

  Postawa sędziego jest szokująca – przeżuwając gumę stwierdził że nie może uzasadnić wyroku. Na jakiej podstawie zatem go wydał? Chciałbym się dowiedzieć.

 13. Szymon Klimek napisał(a):

  Skoro przez spalenie kukły Polak w Polsce idzie się do wiezienia na 10 miesięcy, a za profanowanie polskich symboli narodowych przez Urbana nic się nie dzieje , to znaczy ,że Urban wie więcej niż my o Polsce.

 14. Znalazł się nadgorliwy sędzia ,,europejczyk” tylko nie potrafią sądzić czerwonych zbrodniarzy….Polska to zniewolony kraj przez ludzi typu Rzepliński i aparat ucisku który działa w Polsce od 1946 roku,obecnie to atrapa Polski.

 15. 25 grudnia 2016
  W święto Chanuki życzę wszystkim Żydom aby dotarli bezpiecznie do Izraela.

 16. Łukasz Wspaniały napisał(a):

  Tysiące niewinnych Marzann co roku musi ginąć w płomieniach, by jakieś bachory w akcie szowinistycznego uniesienia mogły w antypolski sposób prześladować kobiety. Do tego bezczelnie często uwieczniane jest to na nośnikach audiowizualnych i ten godny pożałowania gest rozpowszechniany jest w ogólnoświatowym jutjubie. Do pierdla z nimi wszystkimi, lekko na 10 miesięcy! Ewentualnie dożywocie, w ciężkich kamieniołomach!

 17. Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm.KOŚCIÓŁ PRZESIĄKNIĘTY MODERNIZMEM,o tym pisze Marceli Lefebvre.
  Wszystko wskazuje,że OBRONIĆ POLSKOŚĆ,to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ,która przeszła swoją ewolucyjną drogę.To nie przez,przypadek,że jej osiągnięcia opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA.
  Wyeksponował też CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ ,jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Przestrzegał ten polski,katolicki filozof przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ,a dziś możemy powiedzieć,że najbardziej chodzi o taką,która jest pod wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Dziś doświadczamy skutków procesu od ŻYDOOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.

 18. Marek Gołębiowski napisał(a):

  Spalił kukłę, która symboliczne przedstawiała Sorosa,sprawcę tego bałagan w UE.
  Za to sąd karze surowo.
  W kwestii np. dotyczącej Platformy polskie sądy są wspaniałomyślne. ..Uniewinniają lub nie robią nic.
  Temida jest naprawdę ślepa i bezwzględna.

 19. Michał Dyniak napisał(a):

  Ktoś tu zapomniał że POLAK jest przekorny i takie właśnie wyroki nie zastraszą a spowodują dokładnie odwrotne skutki.Ciekawe komu na tym zależy.

 20. Longin Wegner napisał(a):

  Wypada sie zapytac – Czy Marzanna jest Żydówka ?!!

 21. Irena Gidelska napisał(a):

  Ile dostał Wojewódzki za włożenie polskiej flagi w psią kupę ?

 22. Łukasz Michalak napisał(a):

  sędzia pewnie wszech-lewak?

 23. Tomasz Smolnicki napisał(a):

  Tym żydówkom już chyba tylko takie podniety zostały na starość.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


„W” – Lech Wałęsa (cz. 2)

Alfabet Jerzego Roberta Nowaka


Nowa Kampania Wrześniowa?

Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że wkrótce doświadczymy nowej kampanii wrześniowej. Co prawda kolejna niemiecka ofensywa nie będzie miała zbrojnego charakteru, ale wojna jest zaledwie przedłużeniem polityki, natomiast cele pozostają niezmienne.


Większy budżet na armię

Bartosz Kownacki – Polski Punkt Widzenia


Niemcy mogą zrobić porządek w Polsce, w bardzo prosty sposób!

Stanisław Michalkiewicz o scenariuszu wydarzeń w naszym kraju po wyborach parlamentarnych w Niemczech


Kresy zabrane w 1939 r. – czego dziś oczekują od nas?

Dagmara Kliks i Dariusz Loranty