Wywiad z licealistką Marysią Sokołowską, co Tuska się nie boi

31 maja 2014 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Donald Tusk Gorzów Wielkopolski Maria Sokołowska wywiad

To ona oświadczyła Donaldowi Tuskowi w oczy, że udaje patriotę i jest zdrajcą.

Jak to było?
http://www.youtube.com/watch?v=NpHjpHPZ2wk


  • ZBIGNIEW

   Brawo PANI Marysiu!

  • Jacek Irys

   Droga Mario Sokolowska,ze napisze dziecko. Pokazalas Polakom, ze od pewnych osob nie nalezy przyjmowac prezentow, gdyz sa one zatrute! Nie pozostajesz bez RACJI, ale do zwyciestwa z tymi potworami, potrzebny jest JKM z kalasznikowem. Rozumiem Ciebie i nie dziwie sie tym wszystkim oglupialym, zazdrosnym malolatom krytykujacym Twoje zachowanie wobec Tuska, ktorego widze w czarniejszych barwach. Ty Mario nie wystapilas jako pogromczyni, ale ukazalas to, czego ludzie nie chca zrozumiec. Brawo Ci i wiedz, ze nie jestes sama. Oni, ci niby Polacy, a w rzeczy samej najgorsi kryminalisci, ktorzy przy Polakow i Bozej pomocy zerwali wiezy swych dazen, ukazuja bez skropolow swe oblicze w zniewalaniu ludzkosci. Oni sami siebie chwala i nagradzaja, a do swojej gry wciagaja jeszcze ludzi spoza swojego grona, zeby ukazac, oszukac, iz sa Polakami. Ich ofiara padl Adam Malysz, ktory przyjol te nominacje od bandy TVNu i Gazety Wyborczej. Wstyd i smiech na sali, ale TY pozostajesz DROGA MARYSIU tym balsamem na sercu Polaka, ktory daje jakas nadzieje, ze ta ich sielanka nie potrwa dlugo. TY Mario, jeszcze nie DOROSLA, a juz WIELKA! Jako emigrant, Polak juz starzec, chyle czola przed takimi czynami. Languis sub herbis, waz pod kwiatami, jedyne okreslenie dotyczace tej demokracji Tuska!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską