Z Tuskiem nie ma merytorycznej rozmowy

16 kwietnia 2012 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Barbara Fedyszak-Radziejowska Donald Tusk sejm Smoleńsk wywiad

Barbara Fedyszak-Radziejowska – Polski Punkt Widzenia


  • 01021939

   Pani prof.byłem jestem i będę za wyjaśnieniem sprawy Smoleńskiej bez względu na POglądy zdrajców interesu narodowego,tragedia Smoleńska jest tragedią narodową i propozycja opozycji nie tylko w tej sprawie była słuszna lecz ten człowiek od samego początku przekroczył swoje uprawnienia i w dalszym ciągu brnie nie zwarzając na to społeczeństwo które po 10 kwietnia oddawało hołd pomordowanym.W tej sprawie nie wolno milczeć warto dla dobra społeczeństwa kontynuować  ten temat by winni nie czuli spokoju w tym kraju.Ja mogę pozostać ludem Smoleńskim bo wobec tej tragedii warto takim pozostać.Lepiej być ludem Smoleńskim aniżeli zdrajcą narodowym który głosi że lot był cywilny,stąd miał zasadność załącznik 13,nie wykonanie podstawowych czynności śledczych,awansowanie kłamców/lub ludzi dużo wiedzących w tej sprawie/nie przyjęcie żadnych uchwał parlamentarnych.To wszystko wskazuje kto jest kim w tym kraju.Aby udzielić pozwolenia na uczestnictwo prof.Badena w sekcji zwłok musi decydować KRM stąd ma uwaga do niezależności prokuratury i zwykłego wypadku lotniczego.

  • 01021939

   Zaczynam mieć uzasadnione podejrzenia co do poprawności portalu „Dla Polski”skoro mój komentaż nie znalazł się na tej stronie,jest już drugi raz,czy do trzech razy sztuka?

   • Panie Janie, już wyjaśniam.
    W nieopublikowanym komentarzu zamieścił Pan niechcący odnosnik do strony „prof(kropka)by”. Proszę spojrzeć poniżej. Nasz system jest wrażliwy na zamieszczanie linków w komentarzach. Dlatego tez mogą pojawić się takie niedogodności. By na przyszłość system opublikował komentarz należy zwracac szczególną uwage by w treści wypowiedzi po kropce stawiac zawsze spację. To załatwi sprawę i nie będzie problemów z zamieszczaniem komentarzy.
    Nie cenzurujemy mądrych wypowiedzi, wprowadzamy jedynie czystki prewencyjne w przypadku braku kultury i poszanowania dla innych.

    Z pozdrowieniami,
    admin

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.