Zamachowcem w Nicei była ciężarówka

15 lipca 2016 | | Informacje, Memy.

Wyszukaj: Francja media Nicea terroryzm zamach

Polskojęzyczne media już wiedzą


 • Kielce 1946 – zbrodnia z rosyjskiego scenariusza
  • Szop

   A czy przy zderzeniu pociągów czy wypadku samolotów mówi się , że zderzyli się kierowcy pociągow czy wspomnianych samolotów?
   Was do reszty po.ebalo?

   • Tomasz

    nie w tym rzecz. Główne chodzi o sposób zakrywania faktów jakim one są. Ukrywanie w mediach głównego ścieku że kierowcą był muzułmanin, na dodatek imigrant z Afryki poprzez stwierdzenie że to ciężarówka zabijała, jest natrętnym nagięciem faktów i doborem słów rodem z PRL. Gaz Wyb, tvn24 itp. musiały się wiele w tych czasach nauczyć. Fakty są jednoznaczne, w dobie problemów imigrantów w UE zrobiono wszystko by prawda nie wyszła na jaw, nie wyszło to nędznym manipulatorom.

   • Saesar

    Czy ciebei do reszty po**balo? Czy ty jestes az tak slepy? Po czesci masz racje tyle ze takich przykladow manipulacji slowami jest tysiace. Informacje sa podawane w taki sposob aby ukierunkowac czytelnika na inny tor, aby nie kojarzyl z kim dana scena jest zwiazana. Gdyby taka wiadomosc byla pojedynczym wydarzeniem to moglbym sie z toba zgodzic, ale tego jest tak duzo ze juz wszyscy zauwazaja matactwo. Nas nie po*jebalo. To ty masz chyba juz do reszty wyprany muzg. Ty tego mozesz nieczuc bo wyprany muzg nie boli.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  Zamachowcem w Nicei była ciężarówka


  Nasze nowości

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?