Zapad czy napad?

15 września 2017 | | Opinie i komentarze | 1 komentarz

Wyszukaj: komentarz napasc Rosja wojsko

Co ćwiczą na wschodzie?
Zostawiliście jedną opinię w temacie “Zapad czy napad?

  1. Igor Zamorski napisał(a):

    Jaką szpachlę na czołgi? A o czołgu „Armata” ktoś tu słyszał? Merytorycznie komentarz denny. Rosja nie ma co pokazać światu poza armią i kiblami? Ale poziom! Dodam że cały amerykański program kosmiczny jest oparty o rakiety nośne made in Russia. Sankcje nie dotyczą tego obszaru. A Polska? Ja zwykle daje się podpuszczać . Jak nie jednym to drugim. A sankcje dotyczą głównie jej. Powinniśmy aktywnie odebrać nasze ziemie Ukrom. Z Ruskimi czy bez nich. I tyle. Zanim oni znowu zaczną nas mordować w naszych domach i swiątyniach. Niemożliwe? Wejdźcie na ukraińskie strony ochotniczych batalionów i poczytajcie co z Wami zrobią.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.


Wybory parlamentarne w Niemczech 2017 r.

Profesor Grzegorz Kucharczyk


O zagrożeniach dla naszej cywilizacji

Ksiądz dr Sławomir Abramowski, Miriam Shaded i Paweł Lisicki.


Teściowa Szefa Amber Gold zszokowana

Teściowa Szefa Amber Gold Marcina P., była zatrudniona w spółce jako osoba sprzątająca. Świadek odmawiała odpowiedzi na prawie każde pytanie członków komisji, uzasadniając to tym, że „nie chce zaszkodzić sobie ani bliskim jej osobom”.