Żarty Ojca Rydzyka na Warsztatach Edukacyjnych

26 listopada 2011 | | Pozostałe.

Wyszukaj: edukacja humor o. dr Tadeusz Rydzyk satyra

o. dr. Tadeusz Rydzyk podczas Warsztatów Edukacyjnych w Szczecinie 19.11.2011 r.


  • Ydasz

   Tadeusz Rydzyk podczas Warszt
   Twój youTube do: Filmu kochaj zyda – IDOl

   LINK__: http://www.youtube.com/watch?v=FyYfVd_LUFU&feature=player_embedded

   Głoszący zamierzone brednie o o Rydzyku , możesz to wygłaszać na waszych zjazdach jehowych. Komu wasza sekta służy wiesz najlepiej. Możesz to wygłaszać i opisywać w gazecie blumsztajna. Przypomiecie kiedyś w swej sekcie o trzcie Matki Boskiej !
   Ojciec Rydzyk pokazuje nam jak omijać obłąkańcze gówno prawdy obłud dyktatorskich. Najeżdzcy żydokomuny już prawie zawładnęli naszym narodem w 60 krajach. Kombinują dalej w świacie pokazuje to link 2 !.Robią nam odmóżdżanie w ich polskojęzycznej TV. Nie mam jej na ekranie i nienawidzę jej i jej napastliwych reklam co parę min. Przed obaleniem komuny chowaliście się do naszych zakrystii ?
   Bojąc się ubectwa przecież tam mieliście swoich szefów , żyjąc pod spolszczonymi nazwiskami. Teraz poniżacie nasza wiarę, klękaliście fałszywie do kamer ! Ukryte nazwiska nazywam kawalerskimi (nie mylić z panieńskimi) siedząc w polskim rządzie. My tą stację RM i TRWAM kochamy, nic im nie zrobi. Zawsze będziemy ojcu Rydzykowi tylko dziękować.
   Link do: Golgotawschodu.pl kim byli i kim są pod płaszczykiem POLAKów to piszą historycy.

   Proponuję obejrzeć film, jak amerykanie mają ich D O Ś Ć zawładneli 60 krajami link nr.2 :

   http://www.dlapolski.pl/11/23/przeslanie-do-ruchu-okupuj-wall-street/#comment-3307

  • Darek

   Zbliża się piękna okrągła 20 Rocznica powstania Radia Maryja.Już 3 grudnia tysiące ludzi z całej Polski i nie tylko przyjedzie do Torunia aby Panu Bogu dziękować za ten piękny dar RM i wszystkie inicjatywy z tym powiązane.
   Cieszmy się z istnienia naszego kochanego Rdaia i Tv Trwam bo nie wiadomo jak długo wrogie siły Narodowi Polskiemu spróbują zniszczyć to wielkie dzieło.
   Totalitaryzm w Polsce przybiera na sile,więc módlmy się do Ojca Niebieskiego o dalsze istnienie tego Radia ,o siły dla o.dr.Tadeusz Rydzyka.
   ALLELUJA I DO PRZODU!!!

  • Zosia

   Dzięki Panu Bogu że R_Maryja dalej istnieje – życzę dalszej cierpliwości o Rydzykowi reszcie prowadzących w studiu.Robiąc krecią robotę RM robią mu reklamę.Zainteresowanie rośnie cóż złego te media ludziom wyczyniają.Najczęściej zainteresowani pozostają stałymi słuchaczami.Życzymy doczekania 21 rocznicy !
   Pozdrawiam czytających również Zofia

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński

  Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

  Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

  Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

  Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

  Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

  Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

  Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

  Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »

  Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki

  Prof. Mirosław Ryba – Polski Punkt Widzenia

  Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego! Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o „szubrawcach z Trybunału Konstytucyjnego”, także o otrząsaniu się WSI z szoku zerwania kontraktu na śmigłowce „Caracal”, o wykorzystywaniu „proletariatu zastępczego” przez soldateskę, o uroczystościach ekspiacyjnych Polaków na Jasnej Górze w zastępstwie prawdziwych sprawców ich skomunizowania, o powołaniu kolejnego „zespołu smoleńskiego” i kolejnej komisji sejmowej do nieustającego badania każdego przypadku reprywatyzacji • dalej »