Zdradzony Petru

30 stycznia 2017 | | Opinie i komentarze | 6 komentarzy

Wyszukaj: Nowoczesna propaganda Ryszard Petru zdrada

Ryszard Petru został zdradzony! – taka informacja obiegła cały postępowy świat. Chodzi oczywiście o publikację przez Super Express tajnej korespondencji miłosno-smsowej tow. Petru z tow. Schmidt.

Najgorsze jest to, że zdjęcie smsów zrobiono z miejsca, które miało być niedostępne dla fotoreporterów. Tym samym Słońce Petru padło ofiarą własnej walki z reżimem kaczystowskim. Bo przecież nie po to własną piersią blokował mównicę, nie po to tłumaczył się z sylwestrowych lotów na Maderę by teraz jakiś dziennikarzyna korzystał z wolności i robił zdjęcie jego korespondencji. Takie fotografie można robić kaczystom jedzącym sałatki lub ściągającym buty, ale nie postępowym posłom opozycji. Zresztą zaglądać do cudzych rzeczy w Sejmie może jedynie poseł Nitras, który od grudnia pełni z ramienia Platformy obowiązki dziennikarza. Tak, nie o taką wolność słowa walczyło Słońce Petru. Dlatego już sypią się pozwy. Sądy, które wciąż jeszcze opierają się kaczystowskiemu terrorowi, pomszczą tow. Ryszarda. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Zostawiliście 6 wypowiedzi w temacie “Zdradzony Petru

 1. Łukasz St napisał(a):

  Kiedy w newsie pojawia się nazwisko Petru, od razu wiadomo, że będzie grubo, ale trzeba przyznać uczciwie, iż szpiegowanie prywatnych esemesów jest słabe…

 2. Józef Lasocki napisał(a):

  Rysiu : ,,Jeżeli robisz i nie uważasz to masz jak uważasz”.

 3. Bernarda Gryszczuk napisał(a):

  Nie popieram KOD-u , PO , nie ufam Petru jednak ujawnianie rozmów prywatnych jest moim zdaniem całkowitym „zdziczeniem” pseudodziennikarstwa

  • infernus ta napisał(a):

   Twoja sprawa z popieraniem ale to badziewie zyje z pieniedzy podatnika i sa osobami publicznymi. Dobrz ze taka patologia jest ujawniana bo wyborca tej choloty musi wiedziec wszystko o nich by takie plewy oddzielic od ziarna.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Łzy tłumu

Prof. dr hab.Bogusław Wolniewicz w jednym ze swych ostatnich nagrań odniósł się do manipulacyjnych technik propagandy. Dlaczego jest tak ważne, by Polska przyjęła 7 tys. uchodźców?


Bilans Powstania Warszawskiego

Leszek Żebrowski – zabici, zaginieni, zniszczone miasto… Jednak! Jednak to nie była cena, którą Powstańcy wyznaczyli wcześniej! To nie była cena, o której wiedzieli!


Minął tydzień – Spory polsko-ukraińskie

Prof. Jerzy Robert Nowak


Jest związek między katastrofą smoleńską a reparacjami od Niemiec!

Stanisław Michalkiewicz odkrywa istotne aspekty naszych stosunków ze wschodnim i zachodnim sąsiadami


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.