Zgoda na budowach

13 lipca 2010 | | Pozostałe.

Wyszukaj: budowa drogi propaganda zgoda

Polska Ludowa zamieniła się w ogromny plac budowy. Nie dla bumelantów i spekulantów – oto hasło przewodnie nowej polityki Rządu.

Cały wysiłek narodu koncentruje się na budowaniu. Szczególne zasługi na tym polu ma Zgoda. W ciągu minionego tygodnia wybudowała ona 14 kilometrów autostrad. W ten oto sposób realizowany jest śmiały plan Rządu Ludowego – 1000 kilometrów w 500 dni.

Ale Zgoda buduje nie tylko drogi i autostrady. Przykładem może być Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ZGODA” ze Szczecina, które buduje domy jednorodzinne oraz instalacje gazowe. Podobne zasługi na froncie walki o postęp ma Firma Budowlano – Handlowo – Produkcyjna „ZGODA” z Tarnowa oraz Zakład Budowlany ZGODA z Parczewa. Nie ustępuje im jednak „Zgoda” z Kolbuszowej prowadzona przez przodownika pracy Zbigniewa Niezgodę. „Ze Zgodą każdy projekt zostanie zrealizowany solidnie, szybko i tanio!” – to z kolei hasło firmy „Lucjan Zgoda Buduje” z Augustowa.

Zgoda odnosi liczne sukcesy również na innych polach. W Częstochowie „Zgoda” przetwarza owoce i warzywa, w Lędzinach handluje opałem a w Rudzie Śląskiej gra w szczypiorniaka. W ten oto sposób w całym kraju ZGODA pracuje a demokracja odnosi kolejne zwycięstwa.


 • Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.