Zjednoczenie PO programem nowego rządu Kopacz?

22 września 2014 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Grzegorz Wiński PO wywiad

Grzegorz Wiński – Polski Punkt Widzenia


  • Jacek Irys

   ZAKAZANE PIOSENKI!!!! „bo za sto lat, nie bedzie nas!”
   Czytajac na onecie zwyklego gowniarza ktory mieni sie redaktorem,a nazywa sie P. Strawinski,czy ogladajac „NA ZYWO” tego smierdzacego trupa moralnosci, LISA, podpierajacego sie dnem wszystkiego, co odbiega od norm czlowieka, a slusznie uwazajacego sie za tygrysa o nazwie Dariusz Michalczewski, ktorzy to przy takiej formie rozwoju homoseksualizmu, dopelnia czystek, o ktorej spiewano podczas wojny. Z ogromnym zdziwieniem patrzylem na Beate Kepa, ale po jej wywodzie do tego oslo-tygrysa, zrozumialem sens jej wystapienia w tym programie. Nawet lis w swej przebieglosci, nie potrafil w bezczelny sposob zmienic sensu wystapienia Kepy! Chamstwo, prymitywizm jakie opanowalo tv polska, mozna tlumaczyc jedynie BIOSEKSUALIZMEM, gdzie piekno kobiety laczy sie z nastawieniem pupy dla pedala, jak to wyglada w przypadku Michlczewskiego. Odnosnie Lisa, to pomieszanie seksu z dawaniem pupy, a bardziej obrazowo, pomieszanie madrosci z glupota! Lis uchodzi za chytruska, ale zeby mial na tym cierpiec czlowiek, to juz przesada dycydentow, ktorzy pozwalaja na takie wyglupy w TV PUBLICZNEJ zwyklym „CEPOM!” Rzady PO spowodowaly kataklizm dla Polski, Polakow! Glaszac walke z bezrobociem, zamykaja miejsca pracy w tym browarze w imie przesladowan czlowieka przez homoseksualistow! Tym wszystkim Lisom, mendom, szczurom etc, mordy sie nie zamknie, im te mordy trzeba zaszyc!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński

  Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

  Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

  Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

  Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

  Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

  Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

  Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

  Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »

  Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki

  Prof. Mirosław Ryba – Polski Punkt Widzenia

  Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego! Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o „szubrawcach z Trybunału Konstytucyjnego”, także o otrząsaniu się WSI z szoku zerwania kontraktu na śmigłowce „Caracal”, o wykorzystywaniu „proletariatu zastępczego” przez soldateskę, o uroczystościach ekspiacyjnych Polaków na Jasnej Górze w zastępstwie prawdziwych sprawców ich skomunizowania, o powołaniu kolejnego „zespołu smoleńskiego” i kolejnej komisji sejmowej do nieustającego badania każdego przypadku reprywatyzacji • dalej »

  Gazeta Wyborcza ostrzega: widmo wolnej niedzieli krąży nad Polską Gazeta Wyborcza ostrzega: widmo wolnej niedzieli krąży nad Polską

  Co czeka naszą Ojczyznę jeśli uda się wprowadzić zakaz handlu w niedzielę? Perspektywy są przerażające – ostrzega Wyborcza. A może prawda jest jeszcze bardziej niepokojąca?