Zły rok dla Demokracji

31 grudnia 2016 | | Opinie i komentarze | 15 komentarzy

Wyszukaj: demokracja KOD podsumowanie propaganda

To był zły rok. Jeden z najgorszych w historii polskiej Demokracji. Mimo wielomilionowych protestów aktywu partyjno-robotniczego, pomimo tłumu, który każdego dnia gromadzi się pod Sejmem, Polska pogrąża się w odmętach kaczystowskiego szaleństwa i dyktatury. Każdego dnia umierają z głodu byli ubecy i esbecy, którzy z dnia na dzień pozbawieni zostali środków do życia i zostawiono im tylko marne, głodowe 2 tysiące. Każdego dnia giną małe dzieci, ofiary zbrodniczego programu 500 plus.

Przez 500 plus prawie całkowicie stanęła też produkcja przemysłowa, bo kobietom nie chce się już pracować i gardzą piątakiem za godzinę. Te zaś, które pracują zmuszane są przez kaczystowskich satrapów do rodzenia dzieci. I tylko nielicznym udaje się uciec na Słowację, aby rozwiązać swoje problemy mieszkaniowe. Kaczor dyktator nie zna litości. Turcja Erdogana przy kaczystowskiej Polsce to ostoja Demokracji. Dlatego to właśnie na Polskę a nie na Turcję z zaniepokojeniem spogląda cały postępowy świat z europejskimi komisarzami na czele. Erdogan opozycję przynajmniej zamyka w wygodnych więzieniach. W Polsce pod butem Kaczora Dyktatora, po wprowadzeniu 500 plus, nikomu nawet nie chce się zamykać opozycji więc skazana jest na samointernowanie w chłodnej sejmowej sali posiedzeń.

Ale nie tylko opozycja ma ciężki żywot. Prześladowani są również postępowi dziennikarze. Wolności słowa prawie już nie ma. Wszystko trzeba robić szybko. Przy tak narzuconym tempie szybkości słowa dziennikarze Gazety Wyborczej musieli zacząć robić wywiady z umarłymi i zachęcać swoich wiernych do pójścia do kościoła, tylko po to, aby z niego wyjść. Podobnie w TVNie. Z braku faktów dziennikarze Faktów musieli zacząć tworzyć własne.

Jakby tego mało aktywowana została wdowa po Kiszczaku, która ujawniła jakieś dokumenty z jakiejś szafy. Na szczęście nie ma takich teczek na świecie, które mogłoby przyćmić blask Ojca Polskiej Demokracji, Lecha Wałęsy.

Tak, to był ciężki rok. Wyjście z grupy na Euro we Francji, medale w Rio, Brexit w Wielkiej Brytanii, Trump w Stanach Zjednoczonych – wszystko to gotów był zrobić Kaczyński, aby przykryć sprawę Trybunału Konstytucyjnego. Na szczęście opozycja totalna gotowa jest przez najbliższe lata uznawać prezesa Rzeplińskiego za jedynego prawowitego prezesa. Opozycja totalna nie śpi, bo trzyma kredens Demokracji. By było tak jak było! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!
Zostawiliście 15 wypowiedzi w temacie “Zły rok dla Demokracji

 1. Stanley Polak napisał(a):

  Brawa dla Jarka za obalenie III-RP

 2. Janek Szaha napisał(a):

  Ale dla nas, społeczeństwa bardzo dobry, oby w końcu zaczęli zło wyrywać z korzeniami, demokracja to abstrakcja.

 3. Krzysztof Malsa napisał(a):

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zmiany bolesne dla PO ale konieczne.

 4. Sebastian Es napisał(a):

  „Mimo wielomilionowych protestów aktywu partyjno-robotniczego” hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 5. Alojzy K Szymański napisał(a):

  PIEPRZYĆ TAKĄ DEMOKRACJĘ

 6. Uczciwa wobec własnego państwa i obywateli polityka jest bolesną zmianą dla PO i Nowoczesnej. Wszystko dla Polski? Kto to widział? A gdzie swoje koryto? „Koniec świata”, jak mawiał pan Popiołek.

 7. Mariusz Sobociński napisał(a):

  Oby ten był jeszcze gorszy!!!!!

 8. Tomasz Mędrala napisał(a):

  Dla zbieraniny intelektualnych impotentów z „nowoczesnej” był zły, bo przez swoją fałszywą „działalność” wyczyścili się z kasy. Demokracja ma się dobrze, choć „nowośmieszni” robią wszystko by jej zaszkodzić.

 9. Romana Wiśniewska napisał(a):

  w ocenie większości…..demokracja miała sie w Polsce bardzo dobrze…

 10. Maciek Choncer napisał(a):

  haahahahhahahahahahahahahahahahahahaha JUZ USUNELISCIE TA BREDNIE XD? ktos niezle odlecial w waszej redakcji XD

 11. Maciej Pordąb napisał(a):

  Oppzycja to bandyci, którzy chcą zawłaszczyć i zniszczyć demokrację i demokratyczny rząd. Nowoczesna to postbolszewia

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


O znaczeniu katolickiej nauki społecznej

Krzysztof Karoń – wystąpienie na temat nauczania Kościoła katolickiego w kwestiach odnoszących się do zbiorowych problemów społeczności lub też całej ludzkości.


5 miliardów nadwyżki budżetowej

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia


Nauka o kościele według Soboru Watykańskiego II

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon


Idźcie i głoście – reportaż

Relacja z XXXIII Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego, prowadzonej przez Księży Michalitów w lipcu 2017 r.


Uroczystości pogrzebowe ks. bp. Kazimierza Ryczana

Kielce, 19.09.2017