TV Republika

Chcesz obejrzeć to co Cię ominęło? Przewiń koniecznie poniżej i zobacz materiały archiwalne TV Republika.
Zobacz jak się zmienia TVP Info online

TV Republika w internecie. Materiały aktualizowane są na bieżąco

Zobacz także TV Trwam na żywo

Czym jest TV Republika? – zobacz
Tomasz Sakiewicz o TV Republika – zobacz
Piotr Barełkowski – Prezes TV Republika – zobacz
Czym będzie się zajmował Cezary Gmyz? – zobacz
294 Comment threads
191 Thread replies
30 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
267 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
geno13

PO niech się zwróci do NATO,oni mają broń nuklearną i szybko odzyskacie władzę i dalej będzie wam się żyło szczęśliwie.

Bartosz

a Ty myslisz że po co tu niemieckie i amerykanskie wojska i pranie mozgu w mediach, straszenie Putinem ???? Zeby dalej okradac Polakow !!!

witek

Rulewski jest taka sama swinia jak michnik ,jest wielkim bledem zapraszanie takich ludzi do programu.To Rulewski I Michnik sa wspolpracownikami Sb.

laker48

Rulewski to były porucznik LWP, a oni wszyscy byli indoktrynowani.

gajoss

” Aferzyści i złodzieje będą tracili majątki. Ciekawe czy TK uzna ustawę za sprzeczną z Konstytucją? Min. Sprawiedliwości szykuje projekt ustawy przewidującej konfiskatę majątku należącego do przestępców. Gangsterzy i aferzyści, którzy przed sądem nie będą potrafili wskazać legalnych źródeł pochodzenia posiadanego majątku nabytego na pięć lat przed popełnieniem przestępstwa i… Czytaj więcej »

ktoś

Trybunał będzie miał twardy orzech ,do zgryzienia. Między innymi, POpaprańcy utracili by duuuuże majątki.

Wojciech Żeromski

Może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego nie mogę słuchać pana Borysa Butki

laker48

Chyba Budki. Słuchać go każdy może, ale jeśli mówi nie na temat, Marszałek Sejmu ma prawo odebrać mu głos. Sejm to nie Kongres USA, gdzie obowiązuje „filibuster law”.

abhomer

to jest normalne … Nie trzeba niczego tłumaczyć. Z reguły deb,,ili słuchać się nie da to ten sam poziom co myszka agresorka albo rubikoń patataj patataj w święto sześciu króli …

Jazjanowa

Po obejrzeniu „Kulis manipulacji” od dłuższego czasu stwierdzam,że państwo manipulujecie nie gorzej niz tamci. Są tematy, które w/g was nie podlegają jakiejkolwiek dyskusji, np. wielkośc A. Macierewicza i jego autorstwo szczytu NATO. Oglądałam dzisiaj konferencje p. Macierewicza i swoim zwyczajem robi on z dziennikarzy niezaprzyjażnionych mediów głupków, np. nie odpowiadając… Czytaj więcej »

abhomer

nie mogę się nadziwić i nie mogę dojść do tego kto ciebie człowieku tak skrzywdził …Z kijowskim się spotkałeś czy z rubikoniem ????

Stanislaw Andrzej Palimaka

Widze isz niektorym Komunistom i ex Demokratom pod pszykrywkaom Demokracji , at o polonczenie Komunizmu z Demokracjaom to czysty skorwialy Kapitalizm ! Jak ktos kradl i oszukiwal , to niech niemysli ist to mu wyjdzie na dobro wiele sie teraz zmieni ! Ci ktorzy byli nieuczciwi i jeszcze som ,To… Czytaj więcej »

ktoś

Pana Ziemkiewicza , staram się w „Chłodnym Oku” zawsze oglądać .Wypowiedzi są trafne i logiczne ,również w programach w których bierze udział.

Łukasz Mazurek

znowu nie działa? co jest

ktoś

Ja nigdy nie mam problemu z tv Republika 🙂

lać szkodnika

wyłacz blokery. u mnie ghostery tez blokował. strona na pewno działa.

laker48

W Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii Rzepliński zostałby zawieszony przez samorządy sędziowskie w prawach sędziego i odsunięty od jakiegokolwiek orzekania jako sędzia już po pierwszym „występie” medialnym, w którym się wypowiadał w sprawach merytorycznych ferowanych przez TK orzeczeń. W państwach, które wymieniłem sędziowie mają prawo wypowiadania się na temat wyroków… Czytaj więcej »

stach

dużą kase robi sie na hero-inie i kok-ainie a nie mari-huanie. dlatego właśnie funkcjonariusze na całym świecie mają sukcesy w ściganiu zielarzy a nie prawdziwych bosów narko-tykowych dla których pracują.

Niestety Radio Republika lansuje pana Michalkiewicza autoryteta od wszytkiego, ktory dziala jak kret,klamie i manipuluje.W dzisiejszym wywiadzie dla TV Republika ten obronca esbeckich emerytur kalamal ze jakoby w filmie o puczu sejmowym pominieto wiadomosc ze firma odpowiedzilana za przerwy w transmisji telewizyjnej jest amerykanska . Otoz Michalkiewicz albo klamie ,albo… Czytaj więcej »

abhomer

od jakiegoś czasu odbierać republiki … Cannot load m3u8 404 network not found do tego nie mogę nigdzie tego zgłosić bo ktoś tu wymyślił kontakt przez forum ale żeby napisać informację musze się rejestrować … pół dnia q-a trzeba spędzić żeby zapytać co to za error i jak go się… Czytaj więcej »

abhomer

i jeszcze do tego nowy post idzie na sam dół … załamka ! kto to zobaczy i kto to przeczyta ….

NIE WIECIE CO OGLADACIE TU PRAWDY SIE NIE DOWIESZ W TV REPUBKIA BO STRACA DOTACJE OD PISU.JA TYLKO OGLADAM TV,IDZ POD PRAD.TU JEST PRAWDA A NIE ZAMIATANIE POD DYWAN JAK RZAD PISOWSKIKTORY NALOZYL CENZ.URE NA WOLNOSC SLOWA…

wiech

Michalkiewicz w wypowiedzi z dn. 18.03.2018r. pt. Ży-dzi uważają tę samą osobę, którą my uważamy za Syna Bożego – za…” – wykazał się niezwykłą wulgarnością i brakiem przyzwoitości mówiąc najdelikatniej .
Już nigdy nie będę czytać ani słuchać jego „mądrości”.

bogda

To się stąd wynoś Obywatelu UB

bogda

Racja.

Jasiek z Krakowa

Salonik Polityczny Ziemkiewicza to juz prawie TVN24

wiech

Słuchaj „bogda”, ,jeśli masz odrobinę Pana Boga w sercu i kroplę oleju w głowie to najpierw byś sprawdziła co michalczewski powiedział a potem byś ludzi nazywała ubekami. Jesteś ponadto za bardzo nerwowa i śmieszne że sama sobie przyznajesz rację .

bogda

Moja wypowiedż dotyczyła wypowiedzi >Czesław Jesionowski” !