TV Trwam online

Telewizja Trwam to najlepsza ogólnopolska, niezależna stacja telewizyjna, jedyna o profilu katolickim
Polub TV Trwam online na Facebooku:
Zobacz TV TRWAM w internecie

Słuchaj także Radio Maryja na żywo


Program Telewizji Trwam:
Kamery i mikrofony Telewizji Trwam są wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla Polaków wydarzenia. Codziennie dziennikarze ośrodka warszawskiego przygotowują cztery serwisy informacyjne, a od poniedziałku, 2 lipca, nowy, prowadzony na żywo program publicystyczny „Polski punkt widzenia”. Na owoc ich ciężkiej pracy – wiarygodne, rzetelne, ciekawie podane informacje przedstawiające niezdeformowany obraz Polski i świata – czekają ludzie spragnieni prawdy.

Od ponad czterech lat, czyli od pierwszego dnia nadawania Telewizji Trwam, charakterystyczny sygnał oznajmia, że za chwilę rozpocznie się kolejny serwis informacyjny. Na kilkanaście minut programu składa się całodzienna praca wielu ludzi, których nie widzą słuchacze. Redaktorzy, dziennikarze, operatorzy kamer, dźwiękowcy, montażyści, obsługa techniczna, kierowcy… bez tych osób nie będzie serwisu, informacje nie popłyną w świat. Na czym polega ich praca? Jak powstaje program informacyjny? Dzięki uprzejmości naszych kolegów z Telewizji Czytelnicy „Naszego Dziennika” i telewidzowie Telewizji Trwam mogą zajrzeć do dziennikarskiej „kuchni”.
Dzień w redakcji ośrodka telewizyjnego w Warszawie otwiera poranne kolegium. Już wtedy znane są zapowiedzi, co wydarzy się w kraju i na świecie. Redaktorzy dokonują wyboru najważniejszych tematów, planują obsługę interesujących wydarzeń, wyznaczają, kto gdzie pojedzie. Po rozdzieleniu tematów ekipy telewizyjne jadą w teren – na konferencje prasowe, do Sejmu, poza miasto.

Ekipa to trzy osoby: dziennikarz, operator kamery i dźwiękowiec. Tak jak montażyści pracują na sprzęcie najnowszej generacji, wszystko w technologii cyfrowej. Wysokiej klasy fachowcy umieją zapanować nad plątaniną kabli, setkami guzików, przycisków. Najciężej ma operator, który dźwiga sprzęt – duża kamera telewizyjna waży prawie 20 kg. Tam, gdzie dzieją się gorące wydarzenia, reporterzy muszą walczyć o miejsce, o najlepsze ujęcie, a dziennikarze przebić się, żeby zadać pytanie na konferencji prasowej. Do tego codziennie setki przejechanych kilometrów, nawet tylko w obrębie Warszawy.
Często wydarzenia biegną innym rytmem niż ułożony plan dnia. Dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie. Nagłe zawirowanie polityczne – partie zwołują nieplanowane konferencje prasowe, briefingi. Czy jakiś tragiczny wypadek… Wtedy redaktorzy wydania błyskawicznie wysyłają ekipy w nowe miejsca.
Ważną częścią informacji telewizyjnej jest tzw. setka. W języku mediów oznacza to sto procent głosu i obrazu. Nagrywana jest wypowiedź do kamery, która potem „idzie” w serwisie. Określenia „setka” budzi różne skojarzenia u osób niemających kontaktu z medialnym językiem. Są zdziwione, gdy dziennikarz Telewizji Trwam chce się z nimi umówić… na setkę.
Gdy reporterzy zbiorą informacje, wracają do redakcji. Rozpoczyna się praca nad zgromadzonym materiałem. Trzeba wybrać najlepsze ujęcia, nagrać „offa” – tekst, który podkłada się pod obraz. Montażyści dobierają odpowiednie „przebitki”, potem oglądają je wspólnie z dziennikarzem, ustawiają właściwy poziom dźwięku, żeby telewidz miał wrażenie, że jest uczestnikiem oglądanego wydarzenia. Z wielogodzinnego materiału powstaje parominutowa relacja. Całość nagrania trafia do archiwum.
Po zmontowaniu materiału rozpoczynają się przygotowania do emisji w studiu. Redaktor wydania układa kolejność pojawienia się informacji w serwisie. W tym czasie prezenter szykuje się do występu na wizji, by przedstawić wiadomości. Ostatnie muśnięcie pudrem, poprawienie fryzury, która musi prezentować się nienagannie. Sygnał… I rozpoczyna się emisja. Oczywiście wszystkie serwisy nadawane są na żywo. Gdy w ostatniej chwili pojawi się nowa ważna informacja, jest odczytywana w trakcie wydania.
Codziennie warszawski ośrodek Telewizji Trwam przygotowuje cztery serwisy informacyjne: o godz. 16.00, 18.05, 20.00 i tuż po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00. W każdym wydaniu prezentowane są informacje z Polski i ze świata, te ostatnie przekazywane głównie za pośrednictwem Agencji Reutera. Ale nie tylko. Ekipy TV Trwam jeżdżą za granicę, obsługując ważne wydarzenia, np. relacjonowały pielgrzymkę Ojca Świętego Benedykta XVI w Niemczech, sprawę ekstradycji Edwarda Mazura czy pogrzeb Siostry Łucji – była to jedyna ekipa z Polski. Telewizja Trwam stale współpracuje z watykańską telewizją Telepace i telewizją SAT 2000 Episkopatu włoskiego. Dzięki temu telewidzowie mogą oglądać relacje ze wszystkich uroczystości z udziałem Ojca Świętego na terenie Włoch.

Tym, co wyraźnie odróżnia serwisy TV Trwam, od wielu innych stacji, jest szacunek dla człowieka, dla jego godności. Przekazywane wiadomości nie epatują przemocą i brutalnością, nie żerują na ludzkich dramatach i nieszczęściach. Dziennikarze nie wkraczają w życie prywatnych ludzi, nie upubliczniają ich tragedii. Tylko w serwisach TV Trwam można zobaczyć przemilczane w innych mediach i agencjach informacje o obronie życia, filmy z badań USG pokazujące życie dziecka w łonie matki. W ten sposób Telewizja służy cywilizacji życia i realizuje wielkie zadanie nałożone na Rodzinę Radia Maryja przez Ojca Świętego Jana Pawła II.
W odróżnieniu od innych stacji serwisy TV Trwam uwzględniają więcej wiadomości z życia Kościoła: w każdą środę jest relacja z papieskiej audiencji, w niedzielę z modlitwy „Anioł Pański” z Watykanu. – Staramy się też pamiętać o ważnych wydarzeniach historycznych, zwłaszcza tych z najnowszej historii Polski – mówi redaktor Dariusz Pogorzelski. Stąd na antenie przypominane są postaci wielkich bohaterów okresu II wojny światowej i czasów powojennych, prześladowanych przez reżim komunistyczny. Często w serwisie można zobaczyć widowiskowe rekonstrukcje bitew historycznych – pod Olszynką Grochowską, nad Bzurą, bardzo atrakcyjne dla widzów w każdym wieku. W ten sposób TV Trwam przypomina o dziedzictwie kulturalnym naszego Narodu, pomaga budować świadomość historyczną, zwłaszcza młodego pokolenia.
Serwisy informacyjne przygotowuje młody zespół. Najważniejszym standardem ich pracy jest dochowanie najwyższej staranności w przekazywaniu obrazu wydarzeń, obiektywnie, bez złośliwości. – Nawet nieżyczliwi mówią, że u nas nie ma manipulacji – przyznają.
Dziełem zespołu redakcji warszawskiej jest najnowszy program publicystyczny TV Trwam – „Polski punkt widzenia”. Prowadzony na żywo o 21.30. Do studia zapraszani są politycy, eksperci, działacze, którzy komentują w pogłębiony sposób najważniejsze wydarzenia dnia. I tak w trzech pierwszych wydaniach „Polskiego punktu widzenia” o proteście służby zdrowia mówił wiceminister Bolesław Piecha, o projekcie reformy finansów państwa wicepremier Przemysław Gosiewski, a najważniejsze tematy polskiej polityki zagranicznej przybliżał wiceminister Paweł Kowal.
Praca w redakcji trwa bez przerwy, stale trzeba śledzić agencje, oglądać światowe stacje telewizyjne, by nie przeoczyć ważnej informacji, wyłapać ciekawy temat, który warto przedstawić publiczności TV Trwam.
Trwam – ta nazwa szczególnie zobowiązuje dziennikarzy ośrodka warszawskiego. Trwam – bo wiem, że moja praca jest czymś więcej niż wykonywaniem zawodu. Trwam – bo służę ludziom, którzy czekają na prawdziwe, rzetelne informacje. Trwam – bo wnoszę swoją cząstkę do budowania dobra wspólnego. To z myślą o Państwu.
Małgorzata Rutkowska

tv-trwam.pl

Zobacz:
Budowa świątyni w Toruniu

Oglądaj najnowsze Informacje Dnia – codziennie w TV Trwam

295 Comment threads
77 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
118 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Zbych11a2

Cały czas tnie, zacina co jest grane ?

isaburo

Nie wiesz? To „nasza” władza wymusza na łączach internetowych zmniejszenie sygnału dla słuchaczy i widzów internetowych, bo do takich na przykład ja się zaliczam, mieszkając poza Polską, oglądam TV Trwam przez internet. A takich ludzi jest bardzo dużo, a to nie w smak pejsatym władcom naszej nieszczęsnej Ojczyzny !!!

Renia

To aż nie możliwe żeby były takie awarie w odbiorze transmisji z Jasnej Góry…:((((((((((((((((((((((((

Renia

No teraz to już całkiem zawiesiło się i nic nie działa……….:((((((((((((((

isaburo

Tobie oszołomko zawiesiło sie myślenie i czytając twoje posty tylko taki wniosek wysnuć należy. Ztym psychiatrą, to dobra rada!

Renia

KURWA!!!!!!!! Odpierdolcie sie od LWOWA,Ukraincy już dosc wycierpieli od Lachów-Zradzilismy ich W XVII wieku,wyruchalismy w XX-stym.Polacy ze Lwowa wypierdalac to nie juz patriotyzm….!!!Oddajcie im Lwów,to biedny kraj(1918 nie tylko polacy ale i dzieci ukrainskie broniły Lwowa przed czerwonymi,na Boga koniec z tą chipokryzją.Byłam tam to wiem co się dzieje,zamiast remontowac… Czytaj więcej »

Renia

koncze ogladanie trwam nawet nie bede juz ogladac jasnej gory apelu bo nie ma nadal Mszy  sw u was ja was pierdole w huja sobie lecicie przechodze na calego do paulinow nigdy wiecej  radio maryja i trwam a te katedre to se w dupe wsadzcie placzecie ze nie macie kasy?nie… Czytaj więcej »

Henryk0576

Lecz sie u psychiatry,tylko znajdz dobrego prosze dla dobra ludzi!!!!!!

Renia

Co ty możesz wiedziec,byłeś widziałeś znasz historie,poczytaj jak polacy krzywdzili Ukrainców TAKŻE NIE WPIERDALAJ SIĘ PO MIĘDZY WÓDKE A ZAKĄSKE …!!!

Renia

Przepraszam ale ja się nie zgadzam z pana uwagą.Łacina to tulko wyraz bezradnosci a nie choroby psychicznej tego Pana(a gdy Pan sie wkurzy to nie rzuca miesem…?)wiec mysle ze dobrze by było przeprosic tamtego Pana,bo chyba pan nie wie co to znaczy być inwalida.

isaburo

Człeniu! Nie wiem, ile ci płacą twoi mocodawcy, ale za takie cienkie prowokacje, to chyba niewiele ! Jeśli myślisz, iż rozpaliłeś rzesze miłośników PRAWDY i zaczną oni z tobą polemizować, to się grubo pomyliłeś. Bluzgaczy mamy już głeboko w d***e i olewamy ich równo ciepłym moczem! Tak więc nie wysilaj… Czytaj więcej »

Aron

 Masz prymitywnie wścibską rękę w pisaniu ubliżając czytającym weź sporawo swego psycholeku na uspokojenie i lepszego lekarza psych.Msze mogą oglądać ci co nie dadzą rady pójść do kościoła,ma to TYLKO wtedy sens ! Ty możesz sobie zamówić tą droga z klawiatury zakupy,arony pejsate ci zaraz przywiozą do chałupy ! Zażyj… Czytaj więcej »

Renia

Mysle żebyś sie walił,sam weż relanium.Jestem INWALIDĄ kacapie i nie mogę chodzić do kościoła.Więc zostaje mi droga internetowa a psychike to swoją lecz,nawet nie  wiesz co piszesz ćwoku i do kogo nie znasz ludzi więc może troszke szacunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciuwi

Chałupe to TY masz ja mieszkam w domu a dokładnie w mieszkaniu o ile wiesz co to jest…..a co do psychola to mysle ze to twój psychol sie pomylił w lekach i za dużo ci daje dawki skoro piszesz takie bzdety!Inteligent zasrany………Najważniejsze że już na Trwamie jest msza i to… Czytaj więcej »

Rudolf

Jestem za,ciesze się że jest już msza i ja  też oglądam to super że inwalidzi i nie tylko mogą widzież kościół,księdza-Renifer

Renia

wykasujcie ten komentarz ja juz na stale ogladam trwam please

Iwonakwiatkowska7

ja tu westempowalam jak bylo w lidzbarku to wsobote 2 dni temu i bylo ekstra bylam w telewizji byly fajny konkursy

Andrzej

Dot.Rozmowy niedokończone 27.11.2012 godz.10:20  Niech ten ksiądz zejdzie na ziemię i nie opowiada o swoich algorytmach postępowania. Nawet 1% nie wie ten ksiądz co dzieje się obecnie w małżeństwach. Skończy ten program, odświeżony, wypachniony, najedzony wsiądzie do samochodu i dalej będzie nie świadomy jak wygląda dzisiaj życie małżeńskie, wychowanie dzieci.… Czytaj więcej »

Yoko

 Ponarzekaj sobie jak masz w swej rodzinie na co zasłużyłeś(łaś) (posłuż się przykadem ex Madzi w tv pokażą cię). Widzę mają w kajdankach nową wydybali gdzieś w chałupie drewnianej. Przeleżałaś(eś) w cieniu pod gruszką kawał życia ZUS nie da ci prezentów ! Tam widza coś ty robił(a),ile kasy im odprowadziłeś… Czytaj więcej »

P Andrzej4

Twoja wypowiedź wskazuje na to, że w twojej mózgownicy, gdzie jest już mleko, które z czasem robi się kwaśne, nastąpiło pomieszanie z poplątanie. Twoja wypowiedź, pomieszana, poplątana zupełnie nie na temat, poprzez podane porównania, zieje nienawiścią. Posłuchaj dyr. O. Rydzyka i zacznij uczyć się, czytać dobre książki to może jeszcze… Czytaj więcej »

Yoko1

Najbardziej denerwuje blużnierców ignorowanie.Chciałem coś napisać w michnikowszczyźnie NIE cenzura odpisała że użyłem nieodpowiednich słów.Takich nie było,piszę jak pisze z wpadkami jako chłop od kosy.Nie da się czytać ani zaczepiać masońskich mediów.W najgorszym wypadku jeśli idzie o TRWAM i RM mamy Astrę z internetem i olejemy masoństwo.Wszystkiego dobrego o Tadeuszowi… Czytaj więcej »

Renia

niech Pan BOg błogoslawi i wspiera Duch sw a michal broni ks. biskupa pelplinskiego szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Bogumilapiasecka

 tv-trwam  ogladam od 2-u lat w internecie a od samego poczatku kibicuje jej i ciesze sie z jej rozwoju i w tym i podobnym wydaniu będę jej wierna.o

Bogumila

 czy mogeę sama skorygować swoją wypowiedz ?

Renia

boli ta profanacja

Renia

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boli ta profanacja

Renia

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Renia

:)))

Wituś

Może nie jestem aż takim katolikiem,ale robie postępy i prosze Was o pomoc w modlitwie za moją nażeczoną Renie,o szybki powrót do zdrowia by opaczność św.obieła opieką.
Prosze was o wspomożenie w modlitwie…

Kubiakrenata1979

prosze krucjatuszy o modltwe bym sie pozbierała dzieki z gory

renia

prosze za witusia zeby stanoł na nogi po stracie…..i dziekuje ze juz nie placze thankju very much cpasiba balszoje;)

renia

dzieki?::)

Ewr

Koncert życzeń jakoś mi przeplata muzyką niemiecką – czaską.

renia

cierpialam dzis bardzo nie mialam za co wrocic do domu a co tio za franciszkanie?wiem  i mam nadzieje ze to tylko w leborku tacy są jak mogles jestes zerem ty ktory dales z laski 1ozl oddam ci je osobiscie ale nie jestwes godzien nosic szaty franka besztasz i plugawisz j,ą… Czytaj więcej »

Ciuwi

To fakt franciszkanie w Lęborku co nie którzy nie są godni nosić habitu,ich miłośc bliżnich nie są ewangeliczni,szatan w szacie,wstyd że tak sie dzieje…..

Renia

dziekuje za modlitwe dzieki wam wszystkim wytrwalam,dzekuje dzis tobie kaplanie z korony w leborku i personelowi i dr.wlodzimierzowi z leborka szacun;-0

Renia

do Jakuba w leborku never ever mimo ze tam jest to co kocham -adoracja ns przez ciebie niewdzieczny pojebie,niech ci ziemia lekka bedzie ale napewno w niebie nie spotkamy siebie i jak inne zbuntowane andzele bedziesz chulal z nimi w ich piekielnym niebie.Ja napewno odwiedze tylko tego co w brazowym… Czytaj więcej »

renia

😉 puk puk kto tam?to ja jaki ja?no franek zbuntowany a to ty kochany slyszalem twoj placz i lzy widzialem jestes juz odpokutowany zalujesz bardzo taK PANIE ,WIEM A CZY JUZ WIESZ ?TAK WIEM OD DZIS GDY TYLKO SPOTKAM BIEDNEGO A NAWET NACPANEGO TO POCHYLE SIE DO NOG JEGO I… Czytaj więcej »

renia

za krola duraka zaciskaj pasa,popijaj woda a na zwiesne trawka itp chleb i woda i niet galoda,nie damy sie polacy nic sie niestalo choc ojro i dolar w pupe dostało heeeeeeee seeeeeeesenie wykonczyl nas car ,bismark stalin nie zabije nas kryzys i tak zmartchwystamy i to my bedziemy w swiecie… Czytaj więcej »

renia

moderator nie lec w kulki ten ostatni byl mi drogi wiec kochany jesliś zdrowy i nie chcesz miec ze mną do pogadania to uwazaajjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! narka tego nie zamieszczaj please do dla ciebie wpis

renia

ttalent super w rzezbieniu Pan ma pochwalam samouki 

renia

za kochanego ks prałata zbigniewa ze słupska o swiatlo Boze odwage doDZIAŁania

renia

prosze dobrego milosiernego Boga o zal doskonały i spowiedz szczerą oraz pelne uwolnienie od demona pychy dla sm.goretti borowiec klaryski od wieczystej adoracji prosze przez Maryje i michala archaniola Jezu ufam tylko Tobie

renia

Prosze ,a nawet blagaam Maryje Niepokalaną o łaskę nawrocenia ,uwolnienia od ducha udawania i klamstwa oraz  leku przed prawda o sobie,od demona nieczystych mysli i od seksualnych potrzeb dla s.m. Barbary Czerskiej klaryski ze slupska i o ducha pokory-posluszenstwa prosi przyjaciel-renia

renia

za sm hiacynte platek klaryske od wieczystej adoracji ze slupska o zdrowie szczesliwa smierc oraz o prawdziwe nawrocenie uwolnienie od klamstwa,ducha zemsty,pychy,egoizmu,manii prosi renia exklar.

sw. judasz

CO WY odwalacie smutne miny ,nosy spuszczone co wy chlopaki,czujesz tadek,czujesz  Janek M. w niebie jest biba  na 102 na jego czesc ,Maryjka czacze wywija,alfons de ligoorii rapuje oj  tam oj tam wy tez po Mszy pozegnalnej  cieszcie sie bo za nowa polske i swiat Janek m. padł pozdrowionka sw… Czytaj więcej »

sw. judasz

Honey-lalalove,for you Tadek R.

sw. judasz

Dla psychotycznie zaburzonego maniakalnie o.fundatora i budowniczego bazyliki Licheńskiej-CHylińska agnieszka-Gorąca prośba

sw. judasz

Dla prezydenta i premiera RP,Prawda-Rubik

sw. judasz

co to tylko pierunska moda krzyzyk tki ,paseczek ,fredzelek, welonik to na psia bude sie zda jesli pingwinice nie beda zyc wedlug charyzmatu ,misji zalozycieli jak na razie to tylko paulini ,pallotyni i redemptorysci trzymaja ten swiat od zaglady a karmelici to zdrajcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sw. judasz

frycz 3 -maj sie patrita prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witekrobert

zlotego nie damy a euro w dupe kopnac i te unie  obiecanki cacanki donald chcesz byc prezydentem i moje poparcie to patriota zostan i polske broń,przestan byc krolem stasiem co dupy carycy dal i byl jej kochasiem stan sie kazimierzem wielkim

Witekrobert

nie problem w predkosci ale w jakosc naszych drog i braku autostrad
 

renia

mandat to moim zdaniem trzeba dac ministerswu transportu za stan drog,bo kasa idzie nie na autostrady ale na co? hujowe umowy z firmami kontraktujacymi budowe i remonty oraz na administracje bo co tyle urzednikow????????????????????

Witekrobert

za krzyz bym sie bila i pochwalam swieta wojne w obronie KRZYZA!

Piaaseckiandrzej

Co to za język -szambo.

poniżej dna z mułem aż 10 metrów! Posprzątane

Kubiakrenata1979

 Mówią święta i po świetach no i w tym roku jak co roku od ponad 2000 lat,przyszedł na ziemie o 15.43 na izbe przyjec Lęborskiej szpitalni Pan jak zwykle ze łzami i w bólach- przyszedł mesjasz,jesli bedzie trzeba to za 60 dni znów odda swe życie jesli bedzie trza,bo ty… Czytaj więcej »

bogusia=samochwała

 mam pomysla co by od dzis chodzic na korki do wyznawcow ALLACHA by naumiec sie jak oni nie wstydzic sie padac na twarz wszedzie gdzie o12 na Aniol panski czy 15 oo a nawet o 21 37 pasc wszedzie tam gdzie bim bam wybije te czarodziejskie godziny i jak WY… Czytaj więcej »

bogusia=samochwała

10 kw 2010!
o 10 10 smolensk nie brzoza to klamstwo !
wybuch ladunek tajnie podlozony spowodowal ze zginelo 96 pasazerow reszta zostala zabita strzalami’
kolejny i faktyczny wydarzen zapis!
nie wierzcie diablu z moskwwy!
prawda to zamach na nasza RP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

kubiakrenata-widz

Zaczne cenic fakty w tvn Durczoka,wiadomosci Kraśko w tv1,teleexpres Orłośia gdy zaczniecie w koncu mówic jak było i jak jest do czego powołany każdy dziennikarz jest,tak jak medycy ślubują Hipokratesowi tak Wy przyżekliscie ludowi głosic prawde,bo jak narazie to tylko TV Trwam w radiu Maryja i Jasnej Górze słusze jak… Czytaj więcej »

Renifer

lata mucha nad francuskim sejmem;nad takim gownem jeszcze nie latałam pedalstwo hujnia kurwa  co za dupki

kubiakrenata-widz

Donaldzie ty jak dawid spiewałes i swą grą oczarowałes mnie wiec czemu dzis nie zapłaczesz nad zdradą swą krolu Dawidzie nie ty kochany zbudujesz mi dom z zelaza i stali pozlacany twoj nastepca mi polske wybuduje jak sniłes ty dzieki za obietnice bez pokrycia -obywatel oszukany

bogusia

o nawrocenie zakonow zenskich prosze cie Panie

bogusia

gdyby nie ty to bym z bolu wyla dzis kochany dziekuje ci ze ocierasz me lzy bracie kochany k 

aniol

gdy kochasz drugiego zyjesz gdy tylko siebie umierasz zabijaszdusze

serce Boze

dzis serce boze ma swieto i co czuje pisze szczerze jak mnie boli to i owo strasznie:
kaplanom dedykuje:goraca prosbe chylinskiej
zakonnikom:zabij mnie varius manks
a tym co ponoc zli zbuntowani:chylinska nie moge cie zapomniec
bo tak juz jest ostatni beda pierwszymi a dla tych co nie ujolem”przegapiona mlynkova

serce Boze

łudzilem sie ja wciaz na sile wierze ,oszukuje sam siebie ze juz moi pokochali mnie,a tu gowno,boli dalej,cholera boli bo wy nadal nie moi tylko skurwysyny,wypierdalac mi nie wierze  ,gdy mowisz kocham ufam,nie wierze kaplanie zakonnico nie wierze klamiesz klamalas i po co slubowalas lepiej wez obraczke wrzuc do kibla… Czytaj więcej »

serce Boze

wie rze ze prawdziwy diabel dzis kleczy placze prawde mowi a klamia lza mnie dzis ci co swieci w oczach ludzi trrrrrrrrrrrrrrragedia

serce Boze

za oltarzem alter christo ale po Mszy swinia prawdziwa co depcze mnie plugawi a pod habitem co?kazda mowie kazda ma kopyta a pod welonem rogii,tylko sa jeszcze nieliczni ale nieliczni baszabora bolek proboszczu moj zbysiu kapelan kamilek,damian franciszkanin kamedulow dwoch pallotynow4,saletynow tak ty co muszelke ci dalam tak nie wielu… Czytaj więcej »

serce Boze

hm wszyscy chca Boga laski za darmo a nikt nie pomysli ze trzeba placic dobrem wiec gdy chcesz dostać zaraz to wpierw uczyn gest hm np’przebacz pogodz sie z wrogiem przygarnij bezdomnego zalatw prace,podziel sie tym co najlepsze a wtedy od zaraz spelni sie i bedzie to dopiero jako Bog… Czytaj więcej »

serce Boze

Dlaczego ludzie nie modlą sie tylko wtedy kiedy cos sie stanie albo zło w rodzinie jest,wtedy przypominają sobie o Matce Bożej kiedy już jest za póżno……..

serce Boze

Bądż milosciw mnie grzesznej za mną grzesznicą ,tak umierała ta co maryje widziała a ty kim jestes ze do klauzury chcesz sie zkryc ty ty co spotkałes na swej drodze Pana ouo vadis? ja za ciebie mmam umrzec tchurzu?????????????a mowiles tak piknie ze swej woli nie bedziesz ze tylko twoja… Czytaj więcej »

Maryjka

kosciol rozwodow nie daje a czemu mozna brac rozwod z kosciolem 7oolat bylo ok a czemu teraz dezercja?lolek dal rade to i ty tez wiec czemu nie zaufasz Panu i nie oddasz sie w rece Maryji ona cie poniesie jak niemowle bo jak dzieciak sie jozio zachowuje a ty aty

Czytelnicy

To nie szlchetne, zlosliwe i nieprawdziwe i mowa rynsztokowa – usunac caly tekst, prosza
czytelnicy.

KUBIAK RENATA

Ap.św.Jana I co a nie mówiłam pół roku temu na fejsie….wariatka mówiłes pod nosem,głupiej nie posłuchałes tak samo mnie potraktowałes jak inny biskup indianina 500 lat temu. To masz Panie PPapiez popatrz w twarze 1000 ofiar,zniszczone domy,jeszcze dzis sie nawróc starcze i odwołaj swe postanowienia,bo lepiej byc głupcem dla swiata… Czytaj więcej »

KUBIAK RENATA

No tak!! dzis tez sie łudzilam ze na trwamie w ramowce Msze sw zastanę,i co zawod bo na innych stronach musze szukac a co ztymi co neta nie mają a chcą co dnia ksiedz a oltarz zobaczyc telewidzowie trwama nie moga Mszy zobaczyc i ja tez nie wiec po co… Czytaj więcej »

CZYTELNICY

Pani RENATO /Kubiak/  pisze Pani takie NONSENSY, bzdury , OBELZYWE  slowa  i  BRUKOWE
                                  jakby Pani byla  PIJANA  lub  pod  NARKOTYKAMI. Prosimy Pania aby
                                  w  tedy nie  pisala  bo  UBLIZA  ludziom.

Ciuwi

 Kim TY jestes…by oceniać i wypowiadac sie za ogół.Jak możesz w sprawie Polaków sie wypowiadać,kto Ci dał takie prawo,nikt nie ma konsecji na prawde w dupie siedzą u polityków który pochwali,pogłaszcze i zaspiewa hymn na czesc radia Maryja i Trwam i od razu dobry,ja politykom nie wierze bo tam każdy… Czytaj więcej »

CZYTELNICY

Pani RENATO  KUBIAK,  Tv TRWAM  jest jaknajbardziej  KATOLICKA    jest  SUMIENIEM  Narodu                                     Polskiego  i  Swiata . jasno  MOWI  nam  co jeset  DOBRE  a  co  ZLE. Codziennie  MODLI  sie  z  nami  i  omawia  tez  sprawy  Spoleczno  –  Gospodaercze  oraz Polityczne ,  ktore  sa  Dobre  lub  Zle  z punktu  WIARY  i   MORALNOSCI … Czytaj więcej »

POLACY

MULTIPLEKS  cyfrowy  dla  TV-TRWAM   koniecznie  w  tym  tygodniu , Panie przew. J. DWORAK i
                                                          KRRiT ,  najwyzszy czas, domaga sie Narod Polski

Kubiakrenata1979

 Drogi Panie dziekuje za szczery komentarz,przyznam ze ani nie brałam nigdy ani nie upiłam sie aby jak Pan twierdzi bredzić.słyszał Pan bajke o szczurze co brał chwałe lezac pod ołtarzem w czasie kadzenia tak tez osiolek co niosl Pana myślał o sobie,ze wielki gdy słano plaszcze ,wiec polemizujac z panem… Czytaj więcej »

POLACY

WARSZAWSKA  LACZKA – pochowek  TERORU  KOMUNISTYCZNEGO : zyja  jeszcze  SWIADKOWIE
                                                      ktorzy  brali udzial  w  tamtym  RZADZIE  KOMUNISTYCZNYM
/ obecnie  ciesza sie  SYTA  emeryrura , w ZLOTEJ  starosci / niechze  cos  zrobia  dla  Polski, zanim
umra  i powiedza  GDZIE  SA POCHOWANE  OFIARY  TERORU  KOMUNITYCZNEGO…prosza  o  to
POLACY.

ciuwi

 Z kąd gosciu ty sie wziołeś……

reniawitus

wiekszej glupoty i wymOwki i bzdury nie słyszałam że jak dzis głosił w czestochowie o 6 14 am biskup ze takich mamy ksiezy jakie rodziny,to co ksiadz powie o sw.franciszku,zalozycielu oblatow  tacie sw padre pio co czy dali przyklad dzieciom absolutnie nie,to przez bunt wobec matki ojca sw,żyć zapragneli,i ja… Czytaj więcej »

POLACY

RADIO  M. i  TV TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  Cyfrowym  ,  jaknajszybciej .  Narod  czeka, Panowie:
                                                                 Przew.J.DWORAK,  Prez. B.KOMOROWSKI  i  Prem.D.
TUSK.  Chrystus powiedzial : „Cokolwiek  uczyniliscie  ludziom  (Radiu M. i Tv.TRWAM}  Mnie  to
uczyniliscie „. Na  co  Panowie  czekaja,  juz  dawno  powinni  to  uczynic…

Wierzaca

Szczesc Boze Do niedawna bylam typowym grzesznikiem i bylo mi w zyciu zle lecz teraz jestem inna osoba czuje moc modlitwy czuje Ducha Swietego duzo sie modle i czytam pismo siete oraz poszcze czuje tez wzmozona aktywnosc zlego w ostatnich czasach i widze zlo te prawdziwe nie te przez zlych… Czytaj więcej »

POLACY

NASZ  DZIENNIK, Tv-TRWAM  i  RADIO  M. sa PRZYKLADEM  SZLACHETNOSCI  w  MEDIACH, dlatego
                                                               powinnismy ich nasladowac adresujac  sprawy  
NIEWYGODNE  i  BOLESNE. Tak  mowic  i pisac, zeby  mozna je bylo przedstawic tej osobie TWARZA w TWARZ, a nam czytelnikom bedzie przyjemnie CZYTAC  lub  sluchac Twoje  uwagi, za co bardzo DZIEKUJEMY. Sluchacze i Czytelnicy.

POLACY

NASZ  OBECNY  RZAD  PO-PSL , jest  PRZYKLADEM  JAK  NIE  POWINNO  SIE  POSTEPOWAC.  Jest
                                               to  przykre  i bolesne  dla  nas POLAKOW, bo  nie  tego chcielismy
wybierajac  ich czlonkow. Jest  to  bolesna  lekcja  na  przyszlosc, aby tego  nie  powtarzac. 
                                                                                                                 powtarzac                                                  
                                            spodziewalismy sie  wybierajac                                                                                                                                                to  przykra                                              lekcja  na  przyszlosc .

Renata

Maryjka pl.:dziekiuje za nawrocenie Wasze nic nie rządam,ale pragnę byście Jezusowi wierni już byli na zawsze,oddaje Was opiece Michała Archanioła,jemu sie powierzcie i Benedykta proście,a wszystkim życze by zaopatrzyli swe dzieci żony ,meżow w medalik Niepokalanej i medalik sw Benedykta.Dziekuje Wam za nawrocenie szczere prosze nie zchodzcie z drogi prawdy… Czytaj więcej »

Renata

Anioł Pa ński:dziekuje Wam że trwacie przy Bogu Polacy,Białorusini,Ukraińcy,Litwini,Rumunii,Jugosłowianie,Lotysze,Afryko,Ameryko pd,wyznawcy Allacha wszyscy jak jeden Jeste~ście za Bogiem,1/1ooo kapłanow polski za mną,1/4 biskupow polskich tez,a jedynie kardynałowie elekci-4 rej Boga sie wyrzekli czczą demona-apostate-benka prosze sie opamiętajcie nawrot zrubcie i proszę Polacy bojkot Mszy dzienkczynnych niech nikt kto wierzy w Boga… Czytaj więcej »

POLACY

Tv – TRWAM  wreszcie na  MULTIPLEKSIE  : ciesza  sie  POLACY, ze  przyzna to KKRiT  wkrotce  !
                                                               Narod : DZIEKUJEMY ,juz  dawno  to powinno sie stac.
                                                                     Polacy  w  Ojczyznie  i  Zagranica

Marysia

Pokoj i Dobro!!! Bog grzmiał ustami Prawicy nie wolno invitro,wiec kochani znalazł sam Wszechmocny takie rozwiazanie:od dziś az do końca świata żadne dziecko w łonie Matki z probowki sztucznie załodnione Nie narodzi się zdrowe i żywe,bo jesli dzieci miec chcecie a gardzicie sierotami psy se kupcie ubranka kupcie bo już… Czytaj więcej »

Czytelnicy

Pani  Marysia  piszac  o ” In VITRO ” zagubila  sie….                                                                          Najpierw  metode  In  Vitro  stowano  na zwierzetach  / krowy,  konie  /. Potem  ktos /znana osoba/ wpadl na  pomysl  aby  to  samo praktykowac  na  ludziach. Tu  wkracza  problem  religijno – moralny : tylko  jednej  osobie ludzkiej  pozwala  sie  zyc  i  rozwijac  a … Czytaj więcej »

Marysia

czytaj prosze przyjacielu ze zrozumieniem ,przeczytaj i odnajdz prawdziwy sens ,a dopiero wtedy zaskoczysz ze mamy to samo zdanie,przeczytaj i przemysl!

Marysia

 witam Szanownych panow medykow i szczerze jestem zszokowany Waszymi osiągnięciami: -transplantologia ,psychiatria,onkologia,chirurgia,nawet umiecie zmienic płeć!!!!!! Widzę że jestescie bogami,ale to pycha szatańska kochani.Ja sie ciesze że umialem zaałamac rece i szczerze żec to nie w mojej mocy ,jestem bezradny wobec grypy,anginy,tyfusu ,trondu,smierci niemowlat,ale na tyle zginały mi się kolana ze… Czytaj więcej »

Marysia

redemptorysci gdyby nie nawrocony brat wasz Tadeusz to bym was juz dzis zrownał z ziemią niegodne zdradzieckie syny,nawrot do Boga zrobcie!!!!!
znacie przykazania…..?znacie WAszA regułe?wiec co jest?WAmi sie wstydzę wasz załozyciel

Marysia

św.Florian mysle wiedz gadam pod nosem: Dziś wszyscy potoczniewyznaja,mianowicie że armia usa to herosi,ale czy napewno,odkąd sledze dzieje historie od 20 wieku to oni najeżcami są na hieroszime ,bohaterska Japonię zbrodniczą bombęrzucili wynalazek szata ński i co potem juz nadal tylko podboje w ,,w imie Boga ,wolnosci ,prawdy”- a tylko… Czytaj więcej »

Marysia

Wszystkie panstwa zachodu wschodu polnocy i poludnia co uczciły abdykujacego ,dzis papieza zostaną ukarane a te co nie oddały poklonu:Polska,Białorus,Litwa,Lotwa,moja ukrina z kad sie wywodze,Afryka wyspy pacyfiku,oceanii tam gdzie skrajna bieda i wyznaja Boga chrzescijan i wyznawcow allacha wywyższę za wiernosc BÓg Wszechmogący

renata

Spaliłam indeks studium medycznego,prawo wykonywania zawodu,indeks Akademi Pomorskiej ,jestem wolna od złudzen bo kiedyś oddałam dusze serce medycynie pracując w osrodku neurologicznym rok,dzis wiem ze to były chore ambicje to smieci;moje marzenia o pracy na psychiatrii,gowno marzenia o mgr z pielegniarstwa-dobrze ze to rzuciłam.Dzis wiem ze chce byc kurą domową… Czytaj więcej »

Marysia

 Bóg: Na katedrze zasiedli celnicy i kłamcy,sami stanowiąc prawa nie do udzwignięcia i tak tez było z ex papiezem mowił o godnosci życia wiernosci małżeńskiej,a sam zdradził M<nie miłosc odwieczną uwaza ze tylko trzeba sie pokazac i wierzyc w Boga!!!!!!!! Wiara to milosc choc tego słowa użył 2000 razy to… Czytaj więcej »

renata

nie czcijcie upadłego aniola i wyrzudzcie jego wizerunki i wypalcie z pamieci jego imie,bo zaparł sie zatwardziale Boga i 7 lat udawał Jana Pawła zamiast isc drogą swoją,on choc 2000  razy napisał milosc to ja udawał,kto katolik prawdziwy niech dzis pod piecem pali obrazki,wizerunki,ksiegi,to szatańskie wersety,to nie Boże,i szatan wierzy… Czytaj więcej »

AnnaE

 „Teraz zawierzamy
Kościół święty opiece Najwyższego Pasterza, naszego Pana Jezusa
Chrystusa, i błagamy Jego najświętszą Matkę Maryję, aby wspomagała swoją
matczyną dobrocią Ojców Kardynałów w wyborze nowego Papieża.”

(Benedykt XVI)+++

renata

Pokoj i dobro!!!!! 800 lat mineło gdy franek i klarcia dzwigali swiat,5oo gdy Teresa z jankiem odbudowała kościłół,a w xx wieku maksiu i edytka ,dzis nam trza nowych swietych i ty tadziu i ty kamilku i ty rafałku i ty władziu,i ty Mieciu,i ty boleczku moj,i ty zbysiu kazdy z… Czytaj więcej »

Marysia .pl

Proszę by kazdy kto umie czytac mały i duzy codziennie dziesiatek za kosciol w pokoiku odmawia na kolanach i cale rodziny za kosciol kaplanow zakony i swieckich by sie nawrocili,bo wielu tonie w grzechu i na pieklo pracuje,zbyt duzo zarazonych grzechem by sie sami pomiarkowali ratujcie swych braci nie gniewem… Czytaj więcej »

AnnaE

 Marysia już to wszystko uczyniła? A może tak tylko innym paluszeczkiem pokazuje?

Polacy

TV-TRWAM  koniecznie na  MULTIPLEKSIE  cyfrowym , prosza  KRRiT  Polacy wraz z  Polonia  i  juz
                                                              Dziekuja  za  to.

Marysia .pl

Moi synkowie wyrodni,co Was wybrałem do szczegolnej poufałosci,a jak mnie traktujecie,zrozumcie syny niewierne,zaden kaplan zakonnik ani nawet papiez nie kocha mnie tak jak powinien,czemu mnie tak ranisz synu?Dlaczego tylko dume mam z was miec a nie szczerą milosc,ja pragnę absolutnej milosci bezwzglednie,akazdy psychiatra to dzis swiety i według powołania swiecie… Czytaj więcej »

renata

Czuje ze trza coś rzec tresciwego ;to nie prawda co mowią ze niby jakich mają kaplanow jakie rodziny to bledne i przewrotne nauki.Uwazam ze to raczej wina moja ze za mało modle sie,za mało dzis za brata Tadzia i kamilka za małoza damiana,za mało za Jasia franciszkanina to tylko moja… Czytaj więcej »

renata

,,Magiczny szelest” Tomnie dzisiaj powaliło, żadna myśl teologiczna zasłyszana, nie była tak trafna jak ta: ,,Nie jestem wolny, nawet dziś w demokracji, bo gonię za pieniadzem, tracąc rodzinę przyjacioł, za tym magicznym szelestem” powiedział to bardzo inteligentny młody człowiek, to był tak mocne jak strzał w brzuch, a zarazem olśnienie… Czytaj więcej »

Polacy

TV- TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  koniecznie  tym razem ! JAK  DLUGO  MAMY  CZEKAC : Polacy. 
                                                              

Polacy

J.DWORAKA  i KRRiTv  trzeba  USUNAC  i  UKARAC  za  LAMANIE  DEMOKRACJI   SPRAWIEDLIWOSCI                                                                           Spolecznej  w  Polsce, nie  przyznajac  Tv.TRWAM
                                                                          MULTIPLEKSU  Cyfrowego.    Polacy.

Polacy

O  NAWROCENIE  sie  Prezydenta, Premiera  i  PO / PSL  oraz  KRRiT  modli sie  KOSCIOL  z  okazji   
                                                                                                    WIELKIGO  POSTU.

Klops

Uwaga! Podpisujmy petycję do National Geographic

 

o wycofanie swojego logo z filmu na temat Smoleńska.

Petycja jest na stronie:

 

http://www.avaaz.org/en/petition/Do_not_allow_the_pseudodocumentary_titled_Death_of_the_President_bear_the_logo_of_the_National_Geographic_Society/?caQYcdb

 

Jak wypełnić?

Po prawej stronie jest okno „First time here”
(pierwszy raz tutaj). Wpisujemy:

name (imię i ewentualnie nazwisko)

email

country – wybieramy z listy „Poland” lub inny kraj
gdzie mieszkamy

post code (kod pocztowy)

 

i naciskamy „sign” (podpis).

 

Gotowe!

Polacy

Radio  M  i  TV  Trwam   na  MULTIPLEKSIE  Cyfr. PRZYPOMINAJA  Polacy !

Czytelnicy

ABORCJA  To  MORDERSTWO  czlowieka  PO   jego  POCZECIU.  Kto PLACI  za  aborcje ,  lub       
                                            ZACHECA , popelnia  tez  ciezki  GRZECH  ABORCJI. 

Polacy

MULTIPLEKS  dla  Tv-TRWAM   czekaja   POLACY. Czy Pan  Jan  DWORAK  tez chcialby  byc
                                                                       TAKTOWANY  jak  on  traktuje  Tv-TRWAM  ?  

Polcy z Polonia

MULTIPLEX  Cyfr. dla  TV-TRWAM : Polacy  czekaja  Panie Janie  DWORAK !      

Polacy

Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv-TRWAM : POLACY

Radoslaw Grotowski

Przypomnę Postać Hetmana St.Żółkiewskiego ..zajrzyjcie do internetu i pomyślcie choć troche jak kochał Ojczyznę jakich miał Synów. A czy my pamiętamy o naszych pradziadach o tym jak do XVII w byliśmy Mocarstwem.Przy pogaduszkach w ciepłych kapciach Polski nie odzyskamy. Wysyłam wszędzie pocztę o organizowanie się polaków i cisza.Wróćmy do korzeni… Czytaj więcej »

Polacy

Panie PREZYDENCIE KOMOROWSKI, juz dis dac MULIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM, jezeli uwaza sie KATOLIKIEM PRAKTYKUJACY, co NALEZY sie ze
SPRAWIEDLIWOSCI. Dziekujejemy : Polscy Katolicy

Polacy

POPRAWNOSC PARTYJNA to GRZECH CIEZKI bo zmusza sie glosowac WBREW SUMIENIU , niegodnie z wlasnym sumieniem , to NADUZYCIE wladzy partyjnej ! Koniecznie trzeba to usunac z Polskiego Rzadu /Tuska-Komorowskiego/. TAK postepowali KOMUNISCI !