TV Trwam online

Telewizja Trwam to najlepsza ogólnopolska, niezależna stacja telewizyjna, jedyna o profilu katolickim
Polub TV Trwam online na Facebooku:
Zobacz TV TRWAM w internecie

Słuchaj także Radio Maryja na żywo


Program Telewizji Trwam:
Kamery i mikrofony Telewizji Trwam są wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla Polaków wydarzenia. Codziennie dziennikarze ośrodka warszawskiego przygotowują cztery serwisy informacyjne, a od poniedziałku, 2 lipca, nowy, prowadzony na żywo program publicystyczny „Polski punkt widzenia”. Na owoc ich ciężkiej pracy – wiarygodne, rzetelne, ciekawie podane informacje przedstawiające niezdeformowany obraz Polski i świata – czekają ludzie spragnieni prawdy.

Od ponad czterech lat, czyli od pierwszego dnia nadawania Telewizji Trwam, charakterystyczny sygnał oznajmia, że za chwilę rozpocznie się kolejny serwis informacyjny. Na kilkanaście minut programu składa się całodzienna praca wielu ludzi, których nie widzą słuchacze. Redaktorzy, dziennikarze, operatorzy kamer, dźwiękowcy, montażyści, obsługa techniczna, kierowcy… bez tych osób nie będzie serwisu, informacje nie popłyną w świat. Na czym polega ich praca? Jak powstaje program informacyjny? Dzięki uprzejmości naszych kolegów z Telewizji Czytelnicy „Naszego Dziennika” i telewidzowie Telewizji Trwam mogą zajrzeć do dziennikarskiej „kuchni”.
Dzień w redakcji ośrodka telewizyjnego w Warszawie otwiera poranne kolegium. Już wtedy znane są zapowiedzi, co wydarzy się w kraju i na świecie. Redaktorzy dokonują wyboru najważniejszych tematów, planują obsługę interesujących wydarzeń, wyznaczają, kto gdzie pojedzie. Po rozdzieleniu tematów ekipy telewizyjne jadą w teren – na konferencje prasowe, do Sejmu, poza miasto.

Ekipa to trzy osoby: dziennikarz, operator kamery i dźwiękowiec. Tak jak montażyści pracują na sprzęcie najnowszej generacji, wszystko w technologii cyfrowej. Wysokiej klasy fachowcy umieją zapanować nad plątaniną kabli, setkami guzików, przycisków. Najciężej ma operator, który dźwiga sprzęt – duża kamera telewizyjna waży prawie 20 kg. Tam, gdzie dzieją się gorące wydarzenia, reporterzy muszą walczyć o miejsce, o najlepsze ujęcie, a dziennikarze przebić się, żeby zadać pytanie na konferencji prasowej. Do tego codziennie setki przejechanych kilometrów, nawet tylko w obrębie Warszawy.
Często wydarzenia biegną innym rytmem niż ułożony plan dnia. Dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie. Nagłe zawirowanie polityczne – partie zwołują nieplanowane konferencje prasowe, briefingi. Czy jakiś tragiczny wypadek… Wtedy redaktorzy wydania błyskawicznie wysyłają ekipy w nowe miejsca.
Ważną częścią informacji telewizyjnej jest tzw. setka. W języku mediów oznacza to sto procent głosu i obrazu. Nagrywana jest wypowiedź do kamery, która potem „idzie” w serwisie. Określenia „setka” budzi różne skojarzenia u osób niemających kontaktu z medialnym językiem. Są zdziwione, gdy dziennikarz Telewizji Trwam chce się z nimi umówić… na setkę.
Gdy reporterzy zbiorą informacje, wracają do redakcji. Rozpoczyna się praca nad zgromadzonym materiałem. Trzeba wybrać najlepsze ujęcia, nagrać „offa” – tekst, który podkłada się pod obraz. Montażyści dobierają odpowiednie „przebitki”, potem oglądają je wspólnie z dziennikarzem, ustawiają właściwy poziom dźwięku, żeby telewidz miał wrażenie, że jest uczestnikiem oglądanego wydarzenia. Z wielogodzinnego materiału powstaje parominutowa relacja. Całość nagrania trafia do archiwum.
Po zmontowaniu materiału rozpoczynają się przygotowania do emisji w studiu. Redaktor wydania układa kolejność pojawienia się informacji w serwisie. W tym czasie prezenter szykuje się do występu na wizji, by przedstawić wiadomości. Ostatnie muśnięcie pudrem, poprawienie fryzury, która musi prezentować się nienagannie. Sygnał… I rozpoczyna się emisja. Oczywiście wszystkie serwisy nadawane są na żywo. Gdy w ostatniej chwili pojawi się nowa ważna informacja, jest odczytywana w trakcie wydania.
Codziennie warszawski ośrodek Telewizji Trwam przygotowuje cztery serwisy informacyjne: o godz. 16.00, 18.05, 20.00 i tuż po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00. W każdym wydaniu prezentowane są informacje z Polski i ze świata, te ostatnie przekazywane głównie za pośrednictwem Agencji Reutera. Ale nie tylko. Ekipy TV Trwam jeżdżą za granicę, obsługując ważne wydarzenia, np. relacjonowały pielgrzymkę Ojca Świętego Benedykta XVI w Niemczech, sprawę ekstradycji Edwarda Mazura czy pogrzeb Siostry Łucji – była to jedyna ekipa z Polski. Telewizja Trwam stale współpracuje z watykańską telewizją Telepace i telewizją SAT 2000 Episkopatu włoskiego. Dzięki temu telewidzowie mogą oglądać relacje ze wszystkich uroczystości z udziałem Ojca Świętego na terenie Włoch.

Tym, co wyraźnie odróżnia serwisy TV Trwam, od wielu innych stacji, jest szacunek dla człowieka, dla jego godności. Przekazywane wiadomości nie epatują przemocą i brutalnością, nie żerują na ludzkich dramatach i nieszczęściach. Dziennikarze nie wkraczają w życie prywatnych ludzi, nie upubliczniają ich tragedii. Tylko w serwisach TV Trwam można zobaczyć przemilczane w innych mediach i agencjach informacje o obronie życia, filmy z badań USG pokazujące życie dziecka w łonie matki. W ten sposób Telewizja służy cywilizacji życia i realizuje wielkie zadanie nałożone na Rodzinę Radia Maryja przez Ojca Świętego Jana Pawła II.
W odróżnieniu od innych stacji serwisy TV Trwam uwzględniają więcej wiadomości z życia Kościoła: w każdą środę jest relacja z papieskiej audiencji, w niedzielę z modlitwy „Anioł Pański” z Watykanu. – Staramy się też pamiętać o ważnych wydarzeniach historycznych, zwłaszcza tych z najnowszej historii Polski – mówi redaktor Dariusz Pogorzelski. Stąd na antenie przypominane są postaci wielkich bohaterów okresu II wojny światowej i czasów powojennych, prześladowanych przez reżim komunistyczny. Często w serwisie można zobaczyć widowiskowe rekonstrukcje bitew historycznych – pod Olszynką Grochowską, nad Bzurą, bardzo atrakcyjne dla widzów w każdym wieku. W ten sposób TV Trwam przypomina o dziedzictwie kulturalnym naszego Narodu, pomaga budować świadomość historyczną, zwłaszcza młodego pokolenia.
Serwisy informacyjne przygotowuje młody zespół. Najważniejszym standardem ich pracy jest dochowanie najwyższej staranności w przekazywaniu obrazu wydarzeń, obiektywnie, bez złośliwości. – Nawet nieżyczliwi mówią, że u nas nie ma manipulacji – przyznają.
Dziełem zespołu redakcji warszawskiej jest najnowszy program publicystyczny TV Trwam – „Polski punkt widzenia”. Prowadzony na żywo o 21.30. Do studia zapraszani są politycy, eksperci, działacze, którzy komentują w pogłębiony sposób najważniejsze wydarzenia dnia. I tak w trzech pierwszych wydaniach „Polskiego punktu widzenia” o proteście służby zdrowia mówił wiceminister Bolesław Piecha, o projekcie reformy finansów państwa wicepremier Przemysław Gosiewski, a najważniejsze tematy polskiej polityki zagranicznej przybliżał wiceminister Paweł Kowal.
Praca w redakcji trwa bez przerwy, stale trzeba śledzić agencje, oglądać światowe stacje telewizyjne, by nie przeoczyć ważnej informacji, wyłapać ciekawy temat, który warto przedstawić publiczności TV Trwam.
Trwam – ta nazwa szczególnie zobowiązuje dziennikarzy ośrodka warszawskiego. Trwam – bo wiem, że moja praca jest czymś więcej niż wykonywaniem zawodu. Trwam – bo służę ludziom, którzy czekają na prawdziwe, rzetelne informacje. Trwam – bo wnoszę swoją cząstkę do budowania dobra wspólnego. To z myślą o Państwu.
Małgorzata Rutkowska

tv-trwam.pl

Zobacz:
Budowa świątyni w Toruniu

Oglądaj najnowsze Informacje Dnia – codziennie w TV Trwam

371 wypowiedzi do: “TV Trwam online”

 1. Zbych11a2

  Cały czas tnie, zacina co jest grane ?

  1. isaburo

   Nie wiesz? To „nasza” władza wymusza na łączach internetowych zmniejszenie sygnału dla słuchaczy i widzów internetowych, bo do takich na przykład ja się zaliczam, mieszkając poza Polską, oglądam TV Trwam przez internet. A takich ludzi jest bardzo dużo, a to nie w smak pejsatym władcom naszej nieszczęsnej Ojczyzny !!!

 2. Renia

  To aż nie możliwe żeby były takie awarie w odbiorze transmisji z Jasnej Góry…:((((((((((((((((((((((((

 3. Renia

  No teraz to już całkiem zawiesiło się i nic nie działa……….:((((((((((((((

  1. isaburo

   Tobie oszołomko zawiesiło sie myślenie i czytając twoje posty tylko taki wniosek wysnuć należy. Ztym psychiatrą, to dobra rada!

 4. Renia

  KURWA!!!!!!!! Odpierdolcie sie od LWOWA,Ukraincy już dosc wycierpieli od Lachów-Zradzilismy ich W XVII wieku,wyruchalismy w XX-stym.Polacy ze Lwowa wypierdalac to nie juz patriotyzm….!!!Oddajcie im Lwów,to biedny kraj(1918 nie tylko polacy ale i dzieci ukrainskie broniły Lwowa przed czerwonymi,na Boga koniec z tą chipokryzją.Byłam tam to wiem co się dzieje,zamiast remontowac cmentarze wspierajcie zebrzące dzieci i starców których nie brak tam).

 5. Renia

  koncze ogladanie trwam nawet nie bede juz ogladac jasnej gory apelu bo nie ma nadal Mszy  sw u was ja was pierdole w huja sobie lecicie przechodze na calego do paulinow nigdy wiecej  radio maryja i trwam a te katedre to se w dupe wsadzcie placzecie ze nie macie kasy?nie zostanie na niej kamien na kamieniu daswidania tzn never ever wkurwiony renifer

  1. Henryk0576

   Lecz sie u psychiatry,tylko znajdz dobrego prosze dla dobra ludzi!!!!!!

   1. Renia

    Co ty możesz wiedziec,byłeś widziałeś znasz historie,poczytaj jak polacy krzywdzili Ukrainców TAKŻE NIE WPIERDALAJ SIĘ PO MIĘDZY WÓDKE A ZAKĄSKE …!!!

   2. Renia

    Przepraszam ale ja się nie zgadzam z pana uwagą.Łacina to tulko wyraz bezradnosci a nie choroby psychicznej tego Pana(a gdy Pan sie wkurzy to nie rzuca miesem…?)wiec mysle ze dobrze by było przeprosic tamtego Pana,bo chyba pan nie wie co to znaczy być inwalida.

  2. isaburo

   Człeniu! Nie wiem, ile ci płacą twoi mocodawcy, ale za takie cienkie prowokacje, to chyba niewiele ! Jeśli myślisz, iż rozpaliłeś rzesze miłośników PRAWDY i zaczną oni z tobą polemizować, to się grubo pomyliłeś. Bluzgaczy mamy już głeboko w d***e i olewamy ich równo ciepłym moczem! Tak więc nie wysilaj sie zbytnio, bo się zmęczysz, a to i tak nic nie da, bo trzeba mieć cokolwiek do powiedzenia, aby kogoś zainteresować. A tak wyszła kiszka…

  3. Aron

    Masz prymitywnie wścibską rękę w pisaniu ubliżając czytającym weź sporawo swego psycholeku na uspokojenie i lepszego lekarza psych.Msze mogą oglądać ci co nie dadzą rady pójść do kościoła,ma to TYLKO wtedy sens ! Ty możesz sobie zamówić tą droga z klawiatury zakupy,arony pejsate ci zaraz przywiozą do chałupy ! Zażyj sobie potrójnie Relanium i do lekarza leć szybko Może jesteś psychicznie bardzo nie bezpieczny,a to tak ogladaj mszę w swej chałupie.

   1. Renia

    Mysle żebyś sie walił,sam weż relanium.Jestem INWALIDĄ kacapie i nie mogę chodzić do kościoła.Więc zostaje mi droga internetowa a psychike to swoją lecz,nawet nie  wiesz co piszesz ćwoku i do kogo nie znasz ludzi więc może troszke szacunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   2. Ciuwi

    Chałupe to TY masz ja mieszkam w domu a dokładnie w mieszkaniu o ile wiesz co to jest…..a co do psychola to mysle ze to twój psychol sie pomylił w lekach i za dużo ci daje dawki skoro piszesz takie bzdety!Inteligent zasrany………Najważniejsze że już na Trwamie jest msza i to jest super co zawsze oglądam i myśle że inni się ze mną zgodzą,kretynie…

    1. Rudolf

     Jestem za,ciesze się że jest już msza i ja  też oglądam to super że inwalidzi i nie tylko mogą widzież kościół,księdza-Renifer

  4. Renia

   wykasujcie ten komentarz ja juz na stale ogladam trwam please

 6. Iwonakwiatkowska7

  ja tu westempowalam jak bylo w lidzbarku to wsobote 2 dni temu i bylo ekstra bylam w telewizji byly fajny konkursy

 7. Andrzej

  Dot.Rozmowy niedokończone 27.11.2012 godz.10:20  Niech ten ksiądz zejdzie na ziemię i nie opowiada o swoich algorytmach postępowania. Nawet 1% nie wie ten ksiądz co dzieje się obecnie w małżeństwach. Skończy ten program, odświeżony, wypachniony, najedzony wsiądzie do samochodu i dalej będzie nie świadomy jak wygląda dzisiaj życie małżeńskie, wychowanie dzieci. Słuchając. tej rozmowy odnoszę wrażenie, że znajduję się w układzie inercjalnym. Niech ten ksiądz idzie do rodzin, zobaczy jak to dzisiaj wygląda to może jego wiedza teoretyczna będzie miała zastosowanie w życiu codziennym. 

  1. Yoko

    Ponarzekaj sobie jak masz w swej rodzinie na co zasłużyłeś(łaś) (posłuż się przykadem ex Madzi w tv pokażą cię). Widzę mają w kajdankach nową wydybali gdzieś w chałupie drewnianej.
   Przeleżałaś(eś) w cieniu pod gruszką kawał życia ZUS nie da ci prezentów ! Tam widza coś ty robił(a),ile kasy im odprowadziłeś stosownie ci ja oddadzą.Możesz potrenować dla zdrowia jako „nurek” śmietnikowy,trzeba rano wstawać tam są szybsi po puszki piwne !(to nawiązka do nicka: Andrzej ) włącz sobie wasz rmf czy moskwę i słuchaj !

   1. P Andrzej4

    Twoja wypowiedź wskazuje na to, że w twojej mózgownicy, gdzie jest już mleko, które z czasem robi się kwaśne, nastąpiło pomieszanie z poplątanie. Twoja wypowiedź, pomieszana, poplątana zupełnie nie na temat, poprzez podane porównania, zieje nienawiścią. Posłuchaj dyr. O. Rydzyka i zacznij uczyć się, czytać dobre książki to może jeszcze będzie z ciebie jakiś pożytek a przynajmniej nauczysz się poprawnie posługiwać językiem polskim. Na razie co wypowiedziałeś jest blade, bardzo blade w stosunku do rzeczywistości. Weź rozum do ręki i ucz się , ucz się. To tyle i aż tyle. Na spokojnie zastanów się nad sobą bo w tym momencie jesteś zerem. Przykro mi to pisać ale taka jest prawda.

 8. Yoko1

  Najbardziej denerwuje blużnierców ignorowanie.Chciałem coś napisać w michnikowszczyźnie NIE cenzura odpisała że użyłem nieodpowiednich słów.Takich nie było,piszę jak pisze z wpadkami jako chłop od kosy.Nie da się czytać ani zaczepiać masońskich mediów.W najgorszym wypadku jeśli idzie o TRWAM i RM mamy Astrę z internetem i olejemy masoństwo.Wszystkiego dobrego o Tadeuszowi za wszystko,zwłaszcza za WIELKA CIERPLIWOŚĆ słuchania 20 lat masońskich obelżywości.Są wielkimi prymitywami,nienawiścią reklamują RM.Najprymitywniejsi widzą co się dzieje na ich ulicy i co widzą w swym okienku tv.Zawsze doczekamy się następnej rocznicy RM ! Pozdrawiam serdecznie 

 9. Renia

  niech Pan BOg błogoslawi i wspiera Duch sw a michal broni ks. biskupa pelplinskiego szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 10. Bogumilapiasecka

   tv-trwam  ogladam od 2-u lat w internecie a od samego poczatku kibicuje jej i ciesze sie z jej rozwoju i w tym i podobnym wydaniu będę jej wierna.o

 11. Bogumila

   czy mogeę sama skorygować swoją wypowiedz ?

 12. Renia

  boli ta profanacja

 13. Renia

  :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boli ta profanacja

 14. Renia

  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 15. Wituś

  Może nie jestem aż takim katolikiem,ale robie postępy i prosze Was o pomoc w modlitwie za moją nażeczoną Renie,o szybki powrót do zdrowia by opaczność św.obieła opieką.
  Prosze was o wspomożenie w modlitwie…

 16. Kubiakrenata1979

  prosze krucjatuszy o modltwe bym sie pozbierała dzieki z gory

 17. renia

  prosze za witusia zeby stanoł na nogi po stracie…..i dziekuje ze juz nie placze thankju very much cpasiba balszoje;)

 18. Ewr

  Koncert życzeń jakoś mi przeplata muzyką niemiecką – czaską.

 19. renia

  cierpialam dzis bardzo nie mialam za co wrocic do domu a co tio za franciszkanie?wiem  i mam nadzieje ze to tylko w leborku tacy są jak mogles jestes zerem ty ktory dales z laski 1ozl oddam ci je osobiscie ale nie jestwes godzien nosic szaty franka besztasz i plugawisz j,ą jestes diablem wcielonym renata kubiak ta zmarznieta i przemoczona w czerweonych spodniach pamietasz?coscie uczynili………

  1. Ciuwi

   To fakt franciszkanie w Lęborku co nie którzy nie są godni nosić habitu,ich miłośc bliżnich nie są ewangeliczni,szatan w szacie,wstyd że tak sie dzieje…..

 20. Renia

  dziekuje za modlitwe dzieki wam wszystkim wytrwalam,dzekuje dzis tobie kaplanie z korony w leborku i personelowi i dr.wlodzimierzowi z leborka szacun;-0

 21. Renia

  do Jakuba w leborku never ever mimo ze tam jest to co kocham -adoracja ns przez ciebie niewdzieczny pojebie,niech ci ziemia lekka bedzie ale napewno w niebie nie spotkamy siebie i jak inne zbuntowane andzele bedziesz chulal z nimi w ich piekielnym niebie.Ja napewno odwiedze tylko tego co w brazowym plaszczu smiga po piwnicach i w swym ma;lenkim cudnym kosciele gdzie franek na scianie i nedzna choinka,wpadne na min.kilka nawet jesli nie zobacze ciebie zapukam do twych drzwi i ………..

 22. renia

  😉 puk puk kto tam?to ja jaki ja?no franek zbuntowany a to ty kochany slyszalem twoj placz i lzy widzialem jestes juz odpokutowany zalujesz bardzo taK PANIE ,WIEM A CZY JUZ WIESZ ?TAK WIEM OD DZIS GDY TYLKO SPOTKAM BIEDNEGO A NAWET NACPANEGO TO POCHYLE SIE DO NOG JEGO I UCALUJE MU REKE I DO KLASZTORU PRZYWIODE DAM MU SWE POSLANIE I MOJĄ STRAWE I UGOSZCZE I POMOGE I ZALATWIE CO TRZEBA BY NA NOGI GO PPOSTAWIC BO JUZ WIEM I WIDZE  W NIM BOGA ACHA NO TO KOCHANY NACK NACK NA ROZGRZESZENIE I WIEDZ ZE NAWET DZIS JUZ BYL BYS ZE MNA W NIEBIE ALE DLATYEGO NIE WPUSZCZE CIEBIE BO MASZ BYC MYM ANIOLEM SWIETYM ARCHANIOLEM CO PO ZIEMI CHODZI I LUDZI Z ULIC JAK ALBERT ZBIERA PA PA SE YUO NARKA TSCHUSS NA DRGE NIECH CIE MARYJA STRZEZE 😉

 23. renia

  za krola duraka zaciskaj pasa,popijaj woda a na zwiesne trawka itp chleb i woda i niet galoda,nie damy sie polacy nic sie niestalo choc ojro i dolar w pupe dostało heeeeeeee seeeeeeesenie wykonczyl nas car ,bismark stalin nie zabije nas kryzys i tak zmartchwystamy i to my bedziemy w swiecie pany ale jesli znow Boga i wiary nie dochowamy to juz nigdy  nie powstamy achtung achtung wnimanie polaki dzis poraz ostatni bije dzwon milosc pokora dobroc i pokuj milosierdzie i przebaczenie to nasze oreże chrzescijanstwo ostanie i muzulmanin i nawet chytry zaklamany żyd i ateista pozna po czynach ze jest jeden prawdziwy i jedyny Chrystus Król to prawda jedyna wiec nie tylko ksiadz na ambonie zakonnik,ale zwykly obdartus niech wie ze ambasadorem Boga jest wiec jesli nie chcemy wojen wielkiego bum to nie wystarczy juz post i rozanczyk choc to tez ale serce wiara i czyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:)

 24. renia

  moderator nie lec w kulki ten ostatni byl mi drogi wiec kochany jesliś zdrowy i nie chcesz miec ze mną do pogadania to uwazaajjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! narka tego nie zamieszczaj please do dla ciebie wpis

 25. renia

  ttalent super w rzezbieniu Pan ma pochwalam samouki 

 26. renia

  za kochanego ks prałata zbigniewa ze słupska o swiatlo Boze odwage doDZIAŁania

 27. renia

  prosze dobrego milosiernego Boga o zal doskonały i spowiedz szczerą oraz pelne uwolnienie od demona pychy dla sm.goretti borowiec klaryski od wieczystej adoracji prosze przez Maryje i michala archaniola Jezu ufam tylko Tobie

 28. renia

  Prosze ,a nawet blagaam Maryje Niepokalaną o łaskę nawrocenia ,uwolnienia od ducha udawania i klamstwa oraz  leku przed prawda o sobie,od demona nieczystych mysli i od seksualnych potrzeb dla s.m. Barbary Czerskiej klaryski ze slupska i o ducha pokory-posluszenstwa prosi przyjaciel-renia

 29. renia

  za sm hiacynte platek klaryske od wieczystej adoracji ze slupska o zdrowie szczesliwa smierc oraz o prawdziwe nawrocenie uwolnienie od klamstwa,ducha zemsty,pychy,egoizmu,manii prosi renia exklar.

 30. sw. judasz

  CO WY odwalacie smutne miny ,nosy spuszczone co wy chlopaki,czujesz tadek,czujesz  Janek M. w niebie jest biba  na 102 na jego czesc ,Maryjka czacze wywija,alfons de ligoorii rapuje oj  tam oj tam wy tez po Mszy pozegnalnej  cieszcie sie bo za nowa polske i swiat Janek m. padł pozdrowionka sw judasz donosiciel zdradzil to wam sezsese

 31. sw. judasz

  Honey-lalalove,for you Tadek R.

 32. sw. judasz

  Dla psychotycznie zaburzonego maniakalnie o.fundatora i budowniczego bazyliki Licheńskiej-CHylińska agnieszka-Gorąca prośba

 33. sw. judasz

  Dla prezydenta i premiera RP,Prawda-Rubik

 34. sw. judasz

  co to tylko pierunska moda krzyzyk tki ,paseczek ,fredzelek, welonik to na psia bude sie zda jesli pingwinice nie beda zyc wedlug charyzmatu ,misji zalozycieli jak na razie to tylko paulini ,pallotyni i redemptorysci trzymaja ten swiat od zaglady a karmelici to zdrajcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. sw. judasz

  frycz 3 -maj sie patrita prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 36. Witekrobert

  zlotego nie damy a euro w dupe kopnac i te unie  obiecanki cacanki donald chcesz byc prezydentem i moje poparcie to patriota zostan i polske broń,przestan byc krolem stasiem co dupy carycy dal i byl jej kochasiem stan sie kazimierzem wielkim

 37. Witekrobert

  nie problem w predkosci ale w jakosc naszych drog i braku autostrad
   

 38. renia

  mandat to moim zdaniem trzeba dac ministerswu transportu za stan drog,bo kasa idzie nie na autostrady ale na co? hujowe umowy z firmami kontraktujacymi budowe i remonty oraz na administracje bo co tyle urzednikow????????????????????

 39. Witekrobert

  za krzyz bym sie bila i pochwalam swieta wojne w obronie KRZYZA!

 40. Piaaseckiandrzej

  Co to za język -szambo.

  1. poniżej dna z mułem aż 10 metrów! Posprzątane

 41. Kubiakrenata1979

   Mówią święta i po świetach no i w tym roku jak co roku od ponad 2000 lat,przyszedł na ziemie o 15.43 na izbe przyjec Lęborskiej szpitalni Pan jak zwykle ze łzami i w bólach- przyszedł mesjasz,jesli bedzie trzeba to za 60 dni znów odda swe życie jesli bedzie trza,bo ty Bracie:ateisto,agnostyku i Ty nawet kapłanie,zakonniku,leciwa babciu różancowa i Ty zakonnico z 30-sto letnim starzem nie mówiąc już…o dzieciach.WSZYSCY NADAL ZATWARDZIALE TRWACIE W GRZECHACH SWYCH!!!!!!!
  Zamiast o mnie jak synowie i córki ALLACHA nawet Ci BUDDYSCI i Ci z ciemnej głuszy amazoonskiej wierzacy w WIELKIEGO DUCHA.
  Wszyscy jak jeden powinniscie sie bracia moi za mnie bic w piersi swe i zyc jak nalezy w miołosci do Boga,Maryji i braci swych a nawet i nie przyjaciół jak napisane jest w Biblji którą ponoc czytacie.
  Mówi wam po raz ostatni WASZ CHRYSTUS prawdziwy BÓG.

 42. bogusia=samochwała

   mam pomysla co by od dzis chodzic na korki do wyznawcow ALLACHA by naumiec sie jak oni nie wstydzic sie padac na twarz wszedzie gdzie o12 na Aniol panski czy 15 oo a nawet o 21 37 pasc wszedzie tam gdzie bim bam wybije te czarodziejskie godziny i jak WY koledzy bez dywanika pasc na twarz i oddac chwałe temu co mi wybaczyl i obudzil we mnie moje prawdziwe ja -to moje marzenie a wam podoba się??????????????????????????????????;-)

 43. bogusia=samochwała

  10 kw 2010!
  o 10 10 smolensk nie brzoza to klamstwo !
  wybuch ladunek tajnie podlozony spowodowal ze zginelo 96 pasazerow reszta zostala zabita strzalami’
  kolejny i faktyczny wydarzen zapis!
  nie wierzcie diablu z moskwwy!
  prawda to zamach na nasza RP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

   

 44. kubiakrenata-widz

  Zaczne cenic fakty w tvn Durczoka,wiadomosci Kraśko w tv1,teleexpres Orłośia gdy zaczniecie w koncu mówic jak było i jak jest do czego powołany każdy dziennikarz jest,tak jak medycy ślubują Hipokratesowi tak Wy przyżekliscie ludowi głosic prawde,bo jak narazie to tylko TV Trwam w radiu Maryja i Jasnej Górze słusze jak jest przestancie kłamamc na Boga….

 45. Renifer

  lata mucha nad francuskim sejmem;nad takim gownem jeszcze nie latałam pedalstwo hujnia kurwa  co za dupki

 46. kubiakrenata-widz

  Donaldzie ty jak dawid spiewałes i swą grą oczarowałes mnie wiec czemu dzis nie zapłaczesz nad zdradą swą krolu Dawidzie nie ty kochany zbudujesz mi dom z zelaza i stali pozlacany twoj nastepca mi polske wybuduje jak sniłes ty dzieki za obietnice bez pokrycia -obywatel oszukany

 47. bogusia

  o nawrocenie zakonow zenskich prosze cie Panie

 48. bogusia

  gdyby nie ty to bym z bolu wyla dzis kochany dziekuje ci ze ocierasz me lzy bracie kochany k 

 49. aniol

  gdy kochasz drugiego zyjesz gdy tylko siebie umierasz zabijaszdusze

 50. serce Boze

  dzis serce boze ma swieto i co czuje pisze szczerze jak mnie boli to i owo strasznie:
  kaplanom dedykuje:goraca prosbe chylinskiej
  zakonnikom:zabij mnie varius manks
  a tym co ponoc zli zbuntowani:chylinska nie moge cie zapomniec
  bo tak juz jest ostatni beda pierwszymi a dla tych co nie ujolem”przegapiona mlynkova

 51. serce Boze

  łudzilem sie ja wciaz na sile wierze ,oszukuje sam siebie ze juz moi pokochali mnie,a tu gowno,boli dalej,cholera boli bo wy nadal nie moi tylko skurwysyny,wypierdalac mi nie wierze  ,gdy mowisz kocham ufam,nie wierze kaplanie zakonnico nie wierze klamiesz klamalas i po co slubowalas lepiej wez obraczke wrzuc do kibla odejdz zamknij drzwi wypierdalaj z klasztoru wypierdalaj mowie ci.lepiej nie oszukuj sie.jesli chcesz ze mna w niebie spotkac sie i ty ksiezulku lepiej ekskomunika niz szalenczze kasa taca samochod spierdalaj prosze cie Bog

 52. serce Boze

  wie rze ze prawdziwy diabel dzis kleczy placze prawde mowi a klamia lza mnie dzis ci co swieci w oczach ludzi trrrrrrrrrrrrrrragedia

 53. serce Boze

  za oltarzem alter christo ale po Mszy swinia prawdziwa co depcze mnie plugawi a pod habitem co?kazda mowie kazda ma kopyta a pod welonem rogii,tylko sa jeszcze nieliczni ale nieliczni baszabora bolek proboszczu moj zbysiu kapelan kamilek,damian franciszkanin kamedulow dwoch pallotynow4,saletynow tak ty co muszelke ci dalam tak nie wielu ktorzy sa ktorych warto kochac bo mnie kochaja a reszta to chuby,hieny dzike psy skurwysyny jebane

 54. serce Boze

  hm wszyscy chca Boga laski za darmo a nikt nie pomysli ze trzeba placic dobrem wiec gdy chcesz dostać zaraz to wpierw uczyn gest hm np’przebacz pogodz sie z wrogiem przygarnij bezdomnego zalatw prace,podziel sie tym co najlepsze a wtedy od zaraz spelni sie i bedzie to dopiero jako Bog zaplać

 55. serce Boze

  Dlaczego ludzie nie modlą sie tylko wtedy kiedy cos sie stanie albo zło w rodzinie jest,wtedy przypominają sobie o Matce Bożej kiedy już jest za póżno……..

 56. serce Boze

  Bądż milosciw mnie grzesznej za mną grzesznicą ,tak umierała ta co maryje widziała a ty kim jestes ze do klauzury chcesz sie zkryc ty ty co spotkałes na swej drodze
  Pana ouo vadis? ja za ciebie mmam umrzec tchurzu?????????????a mowiles tak piknie ze swej woli nie bedziesz ze tylko twoja wola klaamca klaca jp2

 57. Maryjka

  kosciol rozwodow nie daje a czemu mozna brac rozwod z kosciolem 7oolat bylo ok a czemu teraz dezercja?lolek dal rade to i ty tez wiec czemu nie zaufasz Panu i nie oddasz sie w rece Maryji ona cie poniesie jak niemowle bo jak dzieciak sie jozio zachowuje a ty aty

 58. Czytelnicy

  To nie szlchetne, zlosliwe i nieprawdziwe i mowa rynsztokowa – usunac caly tekst, prosza
  czytelnicy.

 59. KUBIAK RENATA

  Ap.św.Jana
  I co a nie mówiłam pół roku temu na fejsie….wariatka mówiłes pod nosem,głupiej nie posłuchałes tak samo mnie potraktowałes jak inny biskup indianina 500 lat temu.
  To masz Panie PPapiez popatrz w twarze 1000 ofiar,zniszczone domy,jeszcze dzis sie nawróc starcze i odwołaj swe postanowienia,bo lepiej byc głupcem dla swiata co zdanie zmienia niz miec na sumieniu nastepne katastrofy.Do Rzymu wróc na tron co sam wziołes na bary 8 lat temu i Bogu slubowałes ze nie opuscisz go az do smierci,bo nie tylko Ty ale i my jak żaby pozdychamy jak przyjdzie nastepne BUM  G Ł U P C Z E….!
   
   

 60. KUBIAK RENATA

  No tak!! dzis tez sie łudzilam ze na trwamie w ramowce Msze sw zastanę,i co zawod bo na innych stronach musze szukac a co ztymi co neta nie mają a chcą co dnia ksiedz a oltarz zobaczyc telewidzowie trwama nie moga Mszy zobaczyc i ja tez nie wiec po co katedra po co?nudne audycje o ziolach,koncert zyczen,polityczne wywody,po co?ja nie wiem, skoro nie daLo sie szmelcu wyrzucic i znalesc czasu na Msze to po co taka telewizja nie katolicka po co?tylko by komentarze pisac?tylko po to?ppo to mam na te strone wchodzic  po to?zawiedziona kocham radio
  radio nie Maryja juz nie ale jasna gora bo tam brewiaz rozaniec koronka iTRZY MSZE

  1. CZYTELNICY

   Pani RENATO /Kubiak/  pisze Pani takie NONSENSY, bzdury , OBELZYWE  slowa  i  BRUKOWE
                                     jakby Pani byla  PIJANA  lub  pod  NARKOTYKAMI. Prosimy Pania aby
                                     w  tedy nie  pisala  bo  UBLIZA  ludziom.

   1. Ciuwi

     Kim TY jestes…by oceniać i wypowiadac sie za ogół.Jak możesz w sprawie Polaków sie wypowiadać,kto Ci dał takie prawo,nikt nie ma konsecji na prawde w dupie siedzą u polityków który pochwali,pogłaszcze i zaspiewa hymn na czesc radia Maryja i Trwam i od razu dobry,ja politykom nie wierze bo tam każdy pilnuje swojego stołka by nie spasc.Nie oceniaj ludzi których nie znasz i wypraszam sobie twoje wersy i uwagi co do Pani Renaty K.

 61. CZYTELNICY

  Pani RENATO  KUBIAK,  Tv TRWAM  jest jaknajbardziej  KATOLICKA    jest  SUMIENIEM  Narodu
                                      Polskiego  i  Swiata . jasno  MOWI  nam  co jeset  DOBRE  a  co  ZLE.
  Codziennie  MODLI  sie  z  nami  i  omawia  tez  sprawy  Spoleczno  –  Gospodaercze  oraz
  Polityczne ,  ktore  sa  Dobre  lub  Zle  z punktu  WIARY  i   MORALNOSCI  Chrzescijanskiej..
  RADIO  M. i  Tv – TRWAM  jest  Przedluzonym  Ramieniem  Chrystusa. Kiedy  uczniowee  Jezusa
  mowili  Mu  ze ” ludzie  sa  glodni „to im powiedzial : „wy  im dajcie  jedzenie”. To samo  mowi
  Radio M. i Tv-Trwam , mowi  Rzadowi , Politykom  przy wladzy : zrobcie cos bo ludzie, dzieci
  sa glodni, nie maja  pracy. Pani Renato , to jest obowiazkiem chrzescijanskim  Tv-Trwam. 

 62. POLACY

  MULTIPLEKS  cyfrowy  dla  TV-TRWAM   koniecznie  w  tym  tygodniu , Panie przew. J. DWORAK i
                                                            KRRiT ,  najwyzszy czas, domaga sie Narod Polski

  1. Kubiakrenata1979

    Drogi Panie dziekuje za szczery komentarz,przyznam ze ani nie brałam nigdy ani nie upiłam sie aby jak Pan twierdzi bredzić.słyszał Pan bajke o szczurze co brał chwałe lezac pod ołtarzem w czasie kadzenia tak tez osiolek co niosl Pana myślał o sobie,ze wielki gdy słano plaszcze ,wiec polemizujac z panem stwierdzam moze beszczelnie ża co nie przepraszam zes Pan szczurem i osłem co by dostac uznanie klamcow popiera i przewrotowcow i jak jonasz ci zygne nawroc sie baranie,bo przez takich jak ty ateisci cudzołoznicy nie chca do naszego kosciola sie przyznac,morda w kubeł albo pisz prawde to w tedy cie uszanuje oszołomie

 63. POLACY

  WARSZAWSKA  LACZKA – pochowek  TERORU  KOMUNISTYCZNEGO : zyja  jeszcze  SWIADKOWIE
                                                        ktorzy  brali udzial  w  tamtym  RZADZIE  KOMUNISTYCZNYM
  / obecnie  ciesza sie  SYTA  emeryrura , w ZLOTEJ  starosci / niechze  cos  zrobia  dla  Polski, zanim
  umra  i powiedza  GDZIE  SA POCHOWANE  OFIARY  TERORU  KOMUNITYCZNEGO…prosza  o  to
  POLACY.

  1. ciuwi

    Z kąd gosciu ty sie wziołeś……

 64. reniawitus

  wiekszej glupoty i wymOwki i bzdury nie słyszałam że jak dzis głosił w czestochowie o 6 14 am biskup ze takich mamy ksiezy jakie rodziny,to co ksiadz powie o sw.franciszku,zalozycielu oblatow  tacie sw padre pio co czy dali przyklad dzieciom absolutnie nie,to przez bunt wobec matki ojca sw,żyć zapragneli,i ja tez przeciw matce zaklamanej sie zbuntowalam i na kocią lape zyje choc powinnam miec slub koscielny z nim ale z winy nie inwalidy ktorego zona na ciaze i zdrade zlapala on i ja nadal nie mozemy jak dzieci boze slubowac w kosciele ja panna on bez nogi i pieniedzy zebrzem w kosciele zatwierdzenia rozwodu choc wiemy ze za kase wisniewski dostał dwa koscielne sluby choc cudzoloznik a my nadal jak psy

 65. POLACY

  RADIO  M. i  TV TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  Cyfrowym  ,  jaknajszybciej .  Narod  czeka, Panowie:
                                                                   Przew.J.DWORAK,  Prez. B.KOMOROWSKI  i  Prem.D.
  TUSK.  Chrystus powiedzial : „Cokolwiek  uczyniliscie  ludziom  (Radiu M. i Tv.TRWAM}  Mnie  to
  uczyniliscie „. Na  co  Panowie  czekaja,  juz  dawno  powinni  to  uczynic…

 66. Wierzaca

  Szczesc Boze
  Do niedawna bylam typowym grzesznikiem i bylo mi w zyciu zle lecz teraz jestem inna osoba czuje moc modlitwy czuje Ducha Swietego duzo sie modle i czytam pismo siete oraz poszcze czuje tez wzmozona aktywnosc zlego w ostatnich czasach i widze zlo te prawdziwe nie te przez zlych opisywane czyli widze prawde a sprawily to oredza od Jezusa dla ludzkosci przekazywane przed rychlym powtornym Jego przyjciu ale nie w ciele przyjdzie tak jak odeszedl.W ciele przyjdzie antychryst podajac sie za niego.Ostatnim prawdziwym papiezem byl Benedykt ktory zostal zmuszony do odejscia przez zlo teraz bedzie oszust na jego miejscu.Nastapi podzial w Kosciele i odejcie od prawdy nauczania Chrystusa.Za naszego zycia bedziemy doswiadczac ostrzezenia daru dla ludzkosci od Jezusa a potem prawdziwego osadu ostatecznego.Czuje w sobie i w sercu ze to jest prawda nie klamstwo to na prawde Jezus przekazuje Marii z Irlandii slowa dla swiata.Nie odrzucajcie go tak jak zrobil to kosciol przed laty i skazal go na smierc.Podaje strone internetowa tej kobiety a raczej przetlumaczenie http://www.ostrzezenie.wordpress.com Przeczytajcie sercem a dostrzezecie od kogo to jest.
  Bog z wami

 67. POLACY

  NASZ  DZIENNIK, Tv-TRWAM  i  RADIO  M. sa PRZYKLADEM  SZLACHETNOSCI  w  MEDIACH, dlatego
                                                                 powinnismy ich nasladowac adresujac  sprawy  
  NIEWYGODNE  i  BOLESNE. Tak  mowic  i pisac, zeby  mozna je bylo przedstawic tej osobie TWARZA w TWARZ, a nam czytelnikom bedzie przyjemnie CZYTAC  lub  sluchac Twoje  uwagi, za co bardzo DZIEKUJEMY. Sluchacze i Czytelnicy.

 68. POLACY

  NASZ  OBECNY  RZAD  PO-PSL , jest  PRZYKLADEM  JAK  NIE  POWINNO  SIE  POSTEPOWAC.  Jest
                                                 to  przykre  i bolesne  dla  nas POLAKOW, bo  nie  tego chcielismy
  wybierajac  ich czlonkow. Jest  to  bolesna  lekcja  na  przyszlosc, aby tego  nie  powtarzac. 
                                                                                                                   powtarzac                                                  
                                              spodziewalismy sie  wybierajac                                                                                                                                                to  przykra                                              lekcja  na  przyszlosc .

 69. Renata

  Maryjka pl.:dziekiuje za nawrocenie Wasze nic nie rządam,ale pragnę byście Jezusowi wierni już byli na zawsze,oddaje Was opiece Michała Archanioła,jemu sie powierzcie i Benedykta proście,a wszystkim życze by zaopatrzyli swe dzieci żony ,meżow w medalik Niepokalanej i medalik sw Benedykta.Dziekuje Wam za nawrocenie szczere prosze nie zchodzcie z drogi prawdy milosci i pokory.Maryja z poland

 70. Renata

  Anioł Pa ński:dziekuje Wam że trwacie przy Bogu Polacy,Białorusini,Ukraińcy,Litwini,Rumunii,Jugosłowianie,Lotysze,Afryko,Ameryko pd,wyznawcy Allacha wszyscy jak jeden Jeste~ście za Bogiem,1/1ooo kapłanow polski za mną,1/4 biskupow polskich tez,a jedynie kardynałowie elekci-4 rej Boga sie wyrzekli czczą demona-apostate-benka prosze sie opamiętajcie nawrot zrubcie i proszę Polacy bojkot Mszy dzienkczynnych niech nikt kto wierzy w Boga szczerze hołdu szatanowi nie składa.To wasza wolna wola cała Czestochowa Warszawa,Gdańsk moj nie idzcie za osłami,dzieki za zrozumienie.WAsz Anioł Stróz Michał Archanioł

 71. POLACY

  Tv – TRWAM  wreszcie na  MULTIPLEKSIE  : ciesza  sie  POLACY, ze  przyzna to KKRiT  wkrotce  !
                                                                 Narod : DZIEKUJEMY ,juz  dawno  to powinno sie stac.
                                                                       Polacy  w  Ojczyznie  i  Zagranica

 72. Marysia

  Pokoj i Dobro!!!
  Bog grzmiał ustami Prawicy nie wolno invitro,wiec kochani znalazł sam Wszechmocny takie rozwiazanie:od dziś az do końca świata żadne dziecko w łonie Matki z probowki sztucznie załodnione Nie narodzi się zdrowe i żywe,bo jesli dzieci miec chcecie a gardzicie sierotami psy se kupcie ubranka kupcie bo już ani krolewskie ani bogatych nie urodzi sie zapewniam chyba że z surogatki ,z sąsiadki biednej studentki co za kasę pojdzie w łoże cudze by tatus i mamusia egoisci mieli baby,ale nie zdziwcie się gdy takie niewdzieczne będzie i wami wzgardzi gdy dowie się że nie Wasze jest,WiEc dobrze radze nawrodzcie sie i do adobcji nakłońcie swe serca one tam płaczą i zapewniam kochać umieją bardziej niż własne,dasz serce a poda ci na starośc kubek wody i pieluche zmieni gdy robic bedziecie pod siebie,kochajcie moje sieroty!!!!!!!

  1. Czytelnicy

   Pani  Marysia  piszac  o ” In VITRO ” zagubila  sie….
                                                                            Najpierw  metode  In  Vitro  stowano  na
   zwierzetach  / krowy,  konie  /. Potem  ktos /znana osoba/ wpadl na  pomysl  aby  to  samo
   praktykowac  na  ludziach. Tu  wkracza  problem  religijno – moralny : tylko  jednej  osobie
   ludzkiej  pozwala  sie  zyc  i  rozwijac  a  pozostale  gina  / zabija  sie / jako  ‚nieuzyteczne’.
   To  sa  w  poczatkowym  stanie  BRACIA  i  SIOSTRY  zyjacej  osoby .  Tego  NIE  WOLNO
   robic  ! Czy  Pani  Marysia  zrozumiala  ?   Chyba  juz  wiecej  nie  bedzie  pisac  ZARTOW.       

   1. Marysia

    czytaj prosze przyjacielu ze zrozumieniem ,przeczytaj i odnajdz prawdziwy sens ,a dopiero wtedy zaskoczysz ze mamy to samo zdanie,przeczytaj i przemysl!

 73. Marysia

   witam Szanownych panow medykow i szczerze jestem zszokowany Waszymi osiągnięciami:
  -transplantologia ,psychiatria,onkologia,chirurgia,nawet umiecie zmienic płeć!!!!!!
  Widzę że jestescie bogami,ale to pycha szatańska kochani.Ja sie ciesze że umialem zaałamac rece i szczerze żec to nie w mojej mocy ,jestem bezradny wobec grypy,anginy,tyfusu ,trondu,smierci niemowlat,ale na tyle zginały mi się kolana ze gdy ktos nie miał kasy to leczyłem za darmo.Po co transplantologia?gdy zabija się dla organow gdy bieda zmusza do sprzedania nerki,że zamiast psychologa wziąsć co uleczy zranienia i pomoze zaakceptowac ciało by je pokochac ze mam byc kobietą choc zachciało mi sie zaszyc  ,wyciąć przyszyć,a psychotrop to nie lek na dusze tylko dalsze chodowanie zakłamania to nie Boże,to uspienie głosu sumienia czy mozna pytam anestezjologa? mozna zyc w ciagłym uspiniu,zaintubowanym no pewnie ze nie!!!!!!a ty co ratujesz dzieci ,rakowcow za wszelką cene daj im cieszyc sie chwilą mow prawda ze krotkie zycie masz ale ciesz sie życiem i aniolem zotan w niebie nie pozdrawiam nie przyznaje sie do tych co nie umieja uszanowac Woli Bożej
  CEZARY sw.

 74. Marysia

  redemptorysci gdyby nie nawrocony brat wasz Tadeusz to bym was juz dzis zrownał z ziemią niegodne zdradzieckie syny,nawrot do Boga zrobcie!!!!!
  znacie przykazania…..?znacie WAszA regułe?wiec co jest?WAmi sie wstydzę wasz załozyciel

 75. Marysia

  św.Florian mysle wiedz gadam pod nosem:
  Dziś wszyscy potoczniewyznaja,mianowicie że armia usa to herosi,ale czy napewno,odkąd sledze dzieje historie od 20 wieku to oni najeżcami są na hieroszime ,bohaterska Japonię zbrodniczą bombęrzucili wynalazek szata ński i co potem juz nadal tylko podboje w ,,w imie Boga ,wolnosci ,prawdy”- a tylko złoto,ropa złoża ich interesują ale tak jak wy wymysleliscie tak i Wam Pan odłaci ze wrocicie zdziesiątkowani,upokorzeni,pokonani i jak niegdyś tak i dziś archanioł zdepcze łeb demona.

 76. Marysia

  Wszystkie panstwa zachodu wschodu polnocy i poludnia co uczciły abdykujacego ,dzis papieza zostaną ukarane a te co nie oddały poklonu:Polska,Białorus,Litwa,Lotwa,moja ukrina z kad sie wywodze,Afryka wyspy pacyfiku,oceanii tam gdzie skrajna bieda i wyznaja Boga chrzescijan i wyznawcow allacha wywyższę za wiernosc BÓg Wszechmogący

 77. renata

  Spaliłam indeks studium medycznego,prawo wykonywania zawodu,indeks Akademi Pomorskiej ,jestem wolna od złudzen bo kiedyś oddałam dusze serce medycynie pracując w osrodku neurologicznym rok,dzis wiem ze to były chore ambicje to smieci;moje marzenia o pracy na psychiatrii,gowno marzenia o mgr z pielegniarstwa-dobrze ze to rzuciłam.Dzis wiem ze chce byc kurą domową kochac męża miec dzieci juz nie boje sie monotonii zycia codziennego gotowania sprzatania choc to szczerze nienawidziłam,przepraszam cie Boze ze cie oskarzałam ze mnie oszukałes gdy dziecko straciłam,wiem to ja sie oszukiwałam wierząc nie Tobie tylko medykom,nie wierze klamcom z psychiatrii co mi wmowili ze zachoruje gorzej,wierze kocham i ufam tylko tobie,dziekuje ze mi otworzyłes oczy,renata kubiak,tylko opiekunka niepełnosprawnego Witolda

 78. Marysia

   Bóg:
  Na katedrze zasiedli celnicy i kłamcy,sami stanowiąc prawa nie do udzwignięcia i tak tez było z ex papiezem mowił o godnosci życia wiernosci małżeńskiej,a sam zdradził M<nie miłosc odwieczną uwaza ze tylko trzeba sie pokazac i wierzyc w Boga!!!!!!!!
  Wiara to milosc choc tego słowa użył 2000 razy to tylko ją udawał ,maskę Jana Pawła włożył se na twarz i plagiował,ale to nie kierownictwo Ducha było bo gdyby Jemu sie oddał i Maryji to by nie zdezerterował,wiec od dzis kto katolik niech popali jego wizerunki,i imie wymarze z pamieci swej i go nie wzywa jako swietego tylko benedykta,biednego grzesznika,ajesli chcecie w niełaske wpasc i trupem pasc za czczenie w uporze sw,benia niech czyni dalej ale za to w piekle na wieki wyklety bedzie wiec palcie i wyrzucajcie go z serc bo on aniol upadły

 79. renata

  nie czcijcie upadłego aniola i wyrzudzcie jego wizerunki i wypalcie z pamieci jego imie,bo zaparł sie zatwardziale Boga i 7 lat udawał Jana Pawła zamiast isc drogą swoją,on choc 2000  razy napisał milosc to ja udawał,kto katolik prawdziwy niech dzis pod piecem pali obrazki,wizerunki,ksiegi,to szatańskie wersety,to nie Boże,i szatan wierzy i jak benek jest arcy inteligentny umarł krol niech zyje zdechły krol,za zycia to najwieksza kara umierac w zapomnieniu i wzgardzie to zabije expapieża

 80. AnnaE

   „Teraz zawierzamy
  Kościół święty opiece Najwyższego Pasterza, naszego Pana Jezusa
  Chrystusa, i błagamy Jego najświętszą Matkę Maryję, aby wspomagała swoją
  matczyną dobrocią Ojców Kardynałów w wyborze nowego Papieża.”

  (Benedykt XVI)+++

 81. renata

  Pokoj i dobro!!!!!
  800 lat mineło gdy franek i klarcia dzwigali swiat,5oo gdy Teresa z jankiem odbudowała kościłół,a w xx wieku maksiu i edytka ,dzis nam trza nowych swietych i ty tadziu i ty kamilku i ty rafałku i ty władziu,i ty Mieciu,i ty boleczku moj,i ty zbysiu kazdy z was ma na bożą chwałe sie bic az do krwi serca,łzy,swiety bunt wobec wroga szatana kazdy z was dostał pasowanie na swietego rycerza by pokonac zlego i chronic kosciol od schizmy co juz wisi nad ciałem chrystusowym,bo prawosławni zdrajcy są i protestanci i sekty ,,chrzescijanskie rwą serce boże a zakonnice wszystkie to zdziry i zdradzaja swego oblubienca i kazdy kto za benedyktem jeszcze stoi to zdrajca judasz!!!!!!!!!!!!co Pana w policzek całuje i zdradza dla chwały i milosci wlasnej zdrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 82. Marysia .pl

  Proszę by kazdy kto umie czytac mały i duzy codziennie dziesiatek za kosciol w pokoiku odmawia na kolanach i cale rodziny za kosciol kaplanow zakony i swieckich by sie nawrocili,bo wielu tonie w grzechu i na pieklo pracuje,zbyt duzo zarazonych grzechem by sie sami pomiarkowali ratujcie swych braci nie gniewem oburzeniem,ale miloscia surowa  upominajaca cierpliwie ale wprzudy sami dobrze czyncie zanim brata upominac bedziecie za siebie tez sie modlcie i pokutujcie odmawiajac sobie :filmu,czekolady,odpoczynku,rozrywek,drobnych rzeczy i modlcie sie czyniac milosierdzie

  1. AnnaE

    Marysia już to wszystko uczyniła? A może tak tylko innym paluszeczkiem pokazuje?

 83. Polacy

  TV-TRWAM  koniecznie na  MULTIPLEKSIE  cyfrowym , prosza  KRRiT  Polacy wraz z  Polonia  i  juz
                                                                Dziekuja  za  to.

 84. Marysia .pl

  Moi synkowie wyrodni,co Was wybrałem do szczegolnej poufałosci,a jak mnie traktujecie,zrozumcie syny niewierne,zaden kaplan zakonnik ani nawet papiez nie kocha mnie tak jak powinien,czemu mnie tak ranisz synu?Dlaczego tylko dume mam z was miec a nie szczerą milosc,ja pragnę absolutnej milosci bezwzglednie,akazdy psychiatra to dzis swiety i według powołania swiecie zyje bo zrozumiał swoj grzech i wrocił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  żaden inny medyk zadna dyscyplina dzial medyczny az tak nie padł na kolana jak ci zbuntowanii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nawrodzcie sie ty Kamil i ty mi miecz w serce wbiłes taaaaaaaaaaaaaaaaak mnie zawiodłes,tak cie kocham tak ci ufam nawrodz sie synku

 85. renata

  Czuje ze trza coś rzec tresciwego ;to nie prawda co mowią ze niby jakich mają kaplanow jakie rodziny to bledne i przewrotne nauki.Uwazam ze to raczej wina moja ze za mało modle sie,za mało dzis za brata Tadzia i kamilka za małoza damiana,za mało za Jasia franciszkanina to tylko moja wina bo w tym zwariowanym swiecie trza miec wsparcie modlitewne bo klauzurowe siostry Boga zdradziły i zamiast modlic pokutowac zyja w zbytkach a ja jako katoliczka odpowiedzialna jestem za Jasną gorę i radio Maryja,franciszkanow,redemptorystow,oblatom pallotynow kamilianow i samego zbuntowanego papieza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moja bardzo wielka wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 86. renata

  ,,Magiczny szelest”
  Tomnie dzisiaj powaliło,
  żadna myśl teologiczna zasłyszana,
  nie była tak trafna jak ta:
  ,,Nie jestem wolny,
  nawet dziś w demokracji,
  bo gonię za pieniadzem,
  tracąc rodzinę przyjacioł,
  za tym magicznym szelestem”
  powiedział to bardzo inteligentny młody człowiek,
  to był tak mocne jak strzał w brzuch,
  a zarazem olśnienie jak wystrzał komety nad azją
  To prawda-kasa zabiła w mej rodzinie miłosc bo przez mamonę
  nie mamjuz braci,są mi jak najgorsi wrogowie:
  tak ty bartłomieju
  i ty Mieczysławie
  a nawet ty kacprze
  mnie siostre PRZEKLinacie
  biada mi bo tak was kocham a wy mnie zabijacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 87. Polacy

  TV- TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  koniecznie  tym razem ! JAK  DLUGO  MAMY  CZEKAC : Polacy. 
                                                                

 88. Polacy

  J.DWORAKA  i KRRiTv  trzeba  USUNAC  i  UKARAC  za  LAMANIE  DEMOKRACJI   SPRAWIEDLIWOSCI                                                                           Spolecznej  w  Polsce, nie  przyznajac  Tv.TRWAM
                                                                            MULTIPLEKSU  Cyfrowego.    Polacy.

 89. Polacy

  O  NAWROCENIE  sie  Prezydenta, Premiera  i  PO / PSL  oraz  KRRiT  modli sie  KOSCIOL  z  okazji   
                                                                                                      WIELKIGO  POSTU.

 90. Klops

  Uwaga! Podpisujmy petycję do National Geographic

   

  o wycofanie swojego logo z filmu na temat Smoleńska.

  Petycja jest na stronie:

   

  http://www.avaaz.org/en/petition/Do_not_allow_the_pseudodocumentary_titled_Death_of_the_President_bear_the_logo_of_the_National_Geographic_Society/?caQYcdb

   

  Jak wypełnić?

  Po prawej stronie jest okno „First time here”
  (pierwszy raz tutaj). Wpisujemy:

  name (imię i ewentualnie nazwisko)

  email

  country – wybieramy z listy „Poland” lub inny kraj
  gdzie mieszkamy

  post code (kod pocztowy)

   

  i naciskamy „sign” (podpis).

   

  Gotowe!

 91. Polacy

  Radio  M  i  TV  Trwam   na  MULTIPLEKSIE  Cyfr. PRZYPOMINAJA  Polacy !

 92. Czytelnicy

  ABORCJA  To  MORDERSTWO  czlowieka  PO   jego  POCZECIU.  Kto PLACI  za  aborcje ,  lub       
                                              ZACHECA , popelnia  tez  ciezki  GRZECH  ABORCJI. 

 93. Polacy

  MULTIPLEKS  dla  Tv-TRWAM   czekaja   POLACY. Czy Pan  Jan  DWORAK  tez chcialby  byc
                                                                         TAKTOWANY  jak  on  traktuje  Tv-TRWAM  ?  

 94. Polcy z Polonia

  MULTIPLEX  Cyfr. dla  TV-TRWAM : Polacy  czekaja  Panie Janie  DWORAK !      

 95. Polacy

  Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv-TRWAM : POLACY

 96. Radoslaw Grotowski

  Przypomnę Postać Hetmana St.Żółkiewskiego ..zajrzyjcie do internetu i pomyślcie
  choć troche jak kochał Ojczyznę jakich miał Synów. A czy my pamiętamy o naszych
  pradziadach o tym jak do XVII w byliśmy Mocarstwem.Przy pogaduszkach w ciepłych kapciach Polski nie odzyskamy. Wysyłam wszędzie pocztę o organizowanie się polaków i cisza.Wróćmy do korzeni jak nasi pradziadowie! W kazdym regionie znajdzie sie łąka ,przyczepa rolnicza mikrofon i głosnik* Organizujmy sie,nie wolno chołubić niewolniczej mentalności-czy w polsce brakuje mężczyzn?

 97. Polacy

  Panie PREZYDENCIE KOMOROWSKI, juz dis dac MULIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM, jezeli uwaza sie KATOLIKIEM PRAKTYKUJACY, co NALEZY sie ze
  SPRAWIEDLIWOSCI. Dziekujejemy : Polscy Katolicy

 98. Polacy

  POPRAWNOSC PARTYJNA to GRZECH CIEZKI bo zmusza sie glosowac
  WBREW SUMIENIU ,
  niegodnie z wlasnym sumieniem , to NADUZYCIE wladzy partyjnej !
  Koniecznie trzeba to usunac z Polskiego Rzadu /Tuska-Komorowskiego/.
  TAK postepowali KOMUNISCI !

Dodaj komentarz