Ameryka uderza na Syrię

7 kwietnia 2017 | | Opinie i komentarze | 25 komentarzy

Wyszukaj: atak Donald J. Trump komentarz Mariusz Max Kolonko USA wojna

Mariusz Max Kolonko Mówi Jak Jest
Zostawiliście 25 wypowiedzi w temacie “Ameryka uderza na Syrię

 1. Mariusz Marek Marzec napisał(a):

  Naprawdę….Max ….Uspokój się bo ci zamkną tą telewizję …..

 2. Tomasz Chomiuk napisał(a):

  No i bardzo dobrze!
  Brawo Trump! Koniec z uległością wobec biednej i bezradnej Rosji…
  Nasza Cywilizacja rządzi a araby i azjaci do narożnika hej! 😀

  • Leszek Jachnik napisał(a):

   jaka cywilizacja? – nastepnym krokiem bedzie Iran

  • Tomasz Chomiuk napisał(a):

   Iran też pod mlotek…

  • Marcin Oroń napisał(a):

   Głupi jesteś jak myślisz że to dobre rozwiązanie i że Usa jest wszechmocne. Jeśli Rosjanie pokażą słabość to Chiny chętnie wypowiedzą wojne Ruskim choćby dla terenów ktorym im brakuje, zasobów naturalnych a nawet wody pitnej ktorej maja coraz mniej. To co się dzieje to nie powtórka z czasów okresu zimnej wojny. Chiny urosły w potęgę i to kwestia czasu aż sięgną po swoje, a USA to lobby swiatowego biznesu a nie Państwo, kreuja wojny dla pieniędzy a nie zeby szeżyc pokój xD Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

  • Tomasz Chomiuk napisał(a):

   Rosja już podlizuje się Chinom które wbrew pozorom zaczynają się zadłużać a ich potęga militarna opiera się o liczbę żołnierzy bo nawet lotniskowca nie potrafią zbudować.
   Niestety te dzikie azjatyckie państwa trzeba zawsze trzymać pod butem i nie mówię że ma to być but wojskowy bo jeszcze muszą mieć co do gara wsadzić a tu zachód ma duże pole do popisu.
   Niestety dopóki Rosjanie i Chińczycy sami nie obalą swoich totalitarnych rządów i nie przyjmą chrześcijańskich wzorców kulturowych dopóty nie ma co liczyć na normalną współpracę z nimi bo z komunistami się nie da współpracować.
   Ps. USA nie szerzą pokoju tylko od lat zwalczają komunizm i dbają o interes swoich obywateli. Gdyby nie oni to np. Korea cała byłaby komunistyczna, Japonia totalitarnym reżimem a nawet Rosjanie szli by na bosaka i na koniach na Berlin w trakcie II WŚ. Co prawda Clintonowie popełnili błąd próbując zaszczepić demokrację w krajach islamskich ale te marksistowskie ścierwa z panią Clinton na czele dzięki Bogu już nie rządzą i teraz trzeba po nich posprzątać.
   Nie ma nic gorszego jak dać zaszczepić w sobie mentalność niewolnika co przez lata okupacji się w Polakach udało ruskim zrealizować.

 3. Marcin Szyszko napisał(a):

  Pierwszy blad Trumpa. Oby ostatni…

 4. Niestety MAX ma rację. Assad to jedyny cywilizowany przywódca w tamtym regionie a kłamstwa na jego temat są niestety tak samo wielkie jak i w innych tego typu sprawach np. Kosowo i Serbia

  • Marcin Oroń napisał(a):

   To samo było w Iraku za Husaina, po czym to całe gówno ktore trzymał w ryzach rozlało się najpierw u nich a teraz po Europie. Usa jest jedynym terrorysta na świecie.

 5. Duda Dudus napisał(a):

  Nie do konca panie max

 6. Andrzej Rogowski napisał(a):

  Bardzo słuszne stwierdzenie , czyżby kolejna marionetka w rękach wybrańców ….

 7. Kasia Kowalska napisał(a):

  I czym zatem różni się od Rosji ?

 8. Sławek Błaszczak napisał(a):

  Ludzie lubią kierować się emocjami które prokurują media. I to robi ludziom mętlik w głowach. Wystarczy zobaczyć na chłodno w czyim interesie byłby taki atak bo absolutnie nie w interesie Assada. To że Izrael szuka każdej możliwości żeby rozbić Syrię nie dopuszczając tam do jakiejś stabilizacji a już w żadnym wypadku do zniszczenia ISIS było widać od dawna. To, że wszyscy mówią,że ISIS powstał dzięki Izraelowi i USA to też powszechnie znane. W ostatnich dniach gdy syryjskie wojska rządowe zaczęły odnosić sukcesy Izrael zaczął wykazywać niezwykłą nerwowość. Zbombardowali Syryjczyków ci w odwecie zdaje się zestrzelili jakiś izraelski samolot ich atakujący. izrael robił wszystko żeby uderzyć w Assada. Teraz nagle ten „atak chemiczny” to jak gwiazdka z nieba dla Izraela. I niech ktoś powie jaki to ma sens dla Syryjczyków skoro gdy było im ciężko nie używali takich środków to mieli używac teraz gdy odnioszą sukcesy. Mówi się oficjalnie że zdaje się zbombardowane zostały pozycje ISIS i trafione środki które oni posiadali. Ktoś to w ogóle sprawdził? W każdym razie jest to bliższe prawdy niż to że za tym stoi państwo Syria. Tak samo albo jeszcze bardziej wiarygodne jest ,że jest to prowokacja. Nagle wszystko zostało nagłośnione, rzucone mediom i USA najbliższy sojusznik Izraela dokonało ataku na niezależne państwo. Skandal którym powinno się zająć rzetelnie ONZ a nie tylko rzucaniem spreparowanych oskarżeń.

 9. Marek Rupiewicz napisał(a):

  Coś w tym jest.Strasznie szybka reakcja, , tym bardziej ze chetnych na taką prowokacje jest w tym rejonie jest kilka zainteresowanych stron.Wkrecili Donalda.Niestety.

 10. Bogdan Rutkowski napisał(a):

  Kto powiedzial: „jeżeli chcesz, aby nic się nie zmieniło, to musisz zmienić wszystko”

 11. Jerzy Ratajczak napisał(a):

  Ale też taki ruch Trumpa może tak naprawdę wzmocnić jego pozycję. Szef może podjąć decyzję jednocześnie biorąc zobowiązanie od podwładnego iż w przypadku wtopy tamten będzie w pełni odpowiedzialny. I po takiej akcji gość jest zneutralizowany jako winny wtopy.
  Nie mówię, że tak jest ale jest to możliwe.

 12. Grzegorz Szymanski napisał(a):

  ja z innej beczki. w ostatnim felietonie ²rezerwaty ciemnoty² znowu omawia pan ²oboz swietych². i znow popelnia pan ten sam blad piszac
  ² Nie mają oni wobec Europy żadnych agresywnych zamiarów, po prostu płyną tutaj w nadziei jakiejś odmiany swego losu, ale w miarę zbliżania się tej armady do europejskich brzegów rozpadają się nie tylko instytucje państwowe, ale również religijne, ze Stolicą Apostolską włącznie².
  otoz nie. instytucje te sa i dzialaja tylko przeciw Europie i po stronie dziczy. jak obecnie wloski Frontex czy papa Franciszek. a tamci z ksiazki Raspailla od poczatku okazywali agresje, ktora byla przemilczana we francuskich merdiach.

 13. Kraj po kraju czyszczą co mądrzejszych przywódców Arabskich Husejn,Mubarak,Kadafi a teraz Asad im w głowie.Rozwalają cały Świat Arabski przy okazji destabilizując Europę i nie tylko.A kto to wiemy.Kto zło szerzy na tej ziemi?

 14. Nawiedzony napisał(a):

  Juz dawno nie widzialem i nie slyszalem tak bzdurego i idiotycznego komentarza. Panie Kolonko, kto dal panu monopol na racje? Dzisiaj pan nie ma racji czyli 0/100

 15. moherowy beret napisał(a):

  Znalazłam dzisiaj bardzo ciekawą mapkę Izraela,więc w imię tego są te rozpierduchy i chaos na Bliskim Wschodzie.Te pola naftowe w Syrii nie dają spać politykom.
  http://www.inspiretochangeworld.com/2015/09/isis-is-working-on-mossadcia-plan-to-create-greater-israel/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Czego oczekiwać od władzy?

Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz


Chilijski cud? Fakty i mity na temat gospodarki Chile

Rozmowa z Piotrem Zapałowiczem


Kard. Nycz i inne czarne owce

Prof. Jerzy Robert Nowak – Minął Tydzień


Jako niemiecki kanclerz zrobiłbym w Polsce pucz i jeszcze wołynkę urządził!

Stanisław Michalkiewicz o możliwych scenariuszach w odpowiedzi na polskie żądania reparacji wojennych


Szczecin w Polsce, Trump w ONZ

Wojciech Cejrowski w TVP Info