DlaPolski.PL poleca


Ostatni gasi światło

https://www.youtube.com/watch?v=47FSCMS4rkU

Kliknij w obrazek poniżej aby przejść do księgarni 3DOM

Powieść political fiction, w której Radosław Patlewicz analizuje współczesne tendencje liberalne i w oparciu o znane z historii mechanizmy rozwoju dziejów, kreuje scenariusz możliwych wydarzeń. Jak będzie wyglądała Polska za dziesięć lat, jeśli nadal rządzić nią będą ludzie pokroju Nikodema Dyzmy, karierowicze, nieudacznicy, polityczni i ekonomiczni idioci, często utrzymywani przez wywiady obcych państw? Do czego może doprowadzić zalew imigrantami oraz spolegliwość wobec urojonych, żydowskich roszczeń finansowych? Czy Polska stanie się własnością tej nacji? Jakie skutki rodzić będzie niczym, nieskrępowana realizacja postulatów marksizmu kulturowego i ideologii gender? Czy zniewolenie umysłów przez tolerancjonizm nie zrodzi nowego totalitaryzmu?


250 pytań do Stanisława Michalkiewicza


To będzie wyjątkowa książka. Wyjątkowa, bo współtworzona przez Państwa. Redaktor Stanisław Michalkiewicz posiada niesamowity dar analizowania faktów, przewidywania zdarzeń i opisywania rzeczywistości. Każdy z nas ma jakieś rozterki, dotyczące polityki, geopolityki, gospodarki, prawa, wydarzeń bieżących. Dlaczego nie zapytać o to wszystko redaktora Michalkiewicza, a odpowiedzi nie przeczytać w jego najnowszej książce?

Stanisław Michalkiewicz: Ugryzłem się w język w ostatniej chwili!
https://www.youtube.com/watch?v=I3UKVRuu-PE


Życie wśród pisarzy, agentów i intryg – Stanisław Srokowski


Ta książka w diametralny sposób zmienia postrzeganie rzeczywistości. Wyrywa nas z letargu, przebudza i otrzeźwia. To nie będzie łatwa lektura, ale warto. Zapewniam.

“(…) Ujawniam w niej cały skomplikowany świat podłości i hańby komunistycznych służb specjalnych i ich usłużnych, cynicznych agentów. Pokazuję też szeroką panoramę zjawisk i mechanizmów, które zniewalały umysły Polaków. Pojawią się w książce liczne postaci znanych z pierwszych stron gazet tzw. autorytetów, które okazały się ostatecznie zdrajcami swojego najbliższego otoczenia. A także galeria donosicieli. Wielu z nich pełni do dzisiaj odpowiedzialne funkcje publiczne. Nie zabraknie też dokumentów IPN, które zderzą się z moimi dziennikami, opisującymi z innej perspektywy te same wydarzenia. Poznacie wielu pisarzy konfidentów. I wielu takich, którzy nie dali się uwieść komunistycznej propagandzie. Poznacie też zaplątanych w tamtym świecie dziennikarzy, polityków, artystów oraz sieć subtelnych intryg.”

– tak oto sam autor pisze o książce.


Małe kroki ku Wielkiej Polsce


Książka ta, w diametralny sposób zmienia perspektywę spoglądania na kwestie istotne. Stanisław Michalkiewicz wznosi się na wyżyny publicystyczne i w bezkompromisowy sposób rozprawia się z nieprawością. Obnaża tym samym, cele tych wszystkich, którzy chcą Polsce zaszkodzić. Obowiązkowa pozycja w każdym polskim domu!


Andrzej Duda – biografia prawdziwa


Jerzy Robert Nowak, historyk znany z rozkładania na części pierwsze stosunków polsko-żydowskich, na 250 stronach najbardziej demaskatorskiej książki tego dziesięciolecia, w absolutnie bezkompromisowy sposób przedstawia konotacje rodzinne, kulisy kariery i dokonania krakowskiego prawnika, pełniącego obecnie funkcję Prezydenta RP.


Historia polityczna Polski – nowe spojrzenie TOM II

Przeszło 200 lat naszej przeszłości opisane na ponad 400 stronach książki stanowi doskonałą bazę do pogłębienia i odkłamania wiedzy historycznej. Tym razem autor – Radosław Patlewicz – opisuje czasy od trzeciego zaboru Polski aż do współczesności – wymiany rządu Szydło – Morawiecki.


Luter i różokrzyżowcy

„Luter i różokrzyżowcy” to książka Michała Krajskiego w pełni wyjaśniająca związki Marcina Lutra z różokrzyżowcami. Na 255 stronach ukazane są niewygodne i niepopularne fakty – zarówno te sprzed 500 lat, jak i te dotykające naszych czasów – m.in. Soboru Watykańskiego II.
Książka wzbogacona jest o bardzo ciekawy dodatek: 50 argumentów za tym, że protestantyzm to zjudaizowane chrześcijaństwo.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

  1. Nowe spojrzenie Patlewicza z jakiegoś powodu jest tu “słuszne”. A co, jeśli to tylko wada wzroku, może inna niż ta Zychowicza, nie mniej jednak i czy nie wystarczy wada Zyzaka!? Ta Zyzaka zupełnie mi wystarcza! I proszę nam nie wciskać, że naszą historię można wywracać na nice, bo zdaje się, że ktoś próbował z Kamińskiego zrobić tfu…, prawda!? Że o Żarynie nie wspomnę, bo ten gość też miewa odloty. Może wieczorno-piątkowe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *