Patronat medialny

DlaPolski.PL poleca


250 pytań do Stanisława Michalkiewicza


To będzie wyjątkowa książka. Wyjątkowa, bo współtworzona przez Państwa. Redaktor Stanisław Michalkiewicz posiada niesamowity dar analizowania faktów, przewidywania zdarzeń i opisywania rzeczywistości. Każdy z nas ma jakieś rozterki, dotyczące polityki, geopolityki, gospodarki, prawa, wydarzeń bieżących. Dlaczego nie zapytać o to wszystko redaktora Michalkiewicza, a odpowiedzi nie przeczytać w jego najnowszej książce?

Stanisław Michalkiewicz: Ugryzłem się w język w ostatniej chwili!


Życie wśród pisarzy, agentów i intryg – Stanisław Srokowski


Ta książka w diametralny sposób zmienia postrzeganie rzeczywistości. Wyrywa nas z letargu, przebudza i otrzeźwia. To nie będzie łatwa lektura, ale warto. Zapewniam.

„(…) Ujawniam w niej cały skomplikowany świat podłości i hańby komunistycznych służb specjalnych i ich usłużnych, cynicznych agentów. Pokazuję też szeroką panoramę zjawisk i mechanizmów, które zniewalały umysły Polaków. Pojawią się w książce liczne postaci znanych z pierwszych stron gazet tzw. autorytetów, które okazały się ostatecznie zdrajcami swojego najbliższego otoczenia. A także galeria donosicieli. Wielu z nich pełni do dzisiaj odpowiedzialne funkcje publiczne. Nie zabraknie też dokumentów IPN, które zderzą się z moimi dziennikami, opisującymi z innej perspektywy te same wydarzenia. Poznacie wielu pisarzy konfidentów. I wielu takich, którzy nie dali się uwieść komunistycznej propagandzie. Poznacie też zaplątanych w tamtym świecie dziennikarzy, polityków, artystów oraz sieć subtelnych intryg.”

– tak oto sam autor pisze o książce.


Małe kroki ku Wielkiej Polsce


Książka ta, w diametralny sposób zmienia perspektywę spoglądania na kwestie istotne. Stanisław Michalkiewicz wznosi się na wyżyny publicystyczne i w bezkompromisowy sposób rozprawia się z nieprawością. Obnaża tym samym, cele tych wszystkich, którzy chcą Polsce zaszkodzić. Obowiązkowa pozycja w każdym polskim domu!


Andrzej Duda – biografia prawdziwa


Jerzy Robert Nowak, historyk znany z rozkładania na części pierwsze stosunków polsko-żydowskich, na 250 stronach najbardziej demaskatorskiej książki tego dziesięciolecia, w absolutnie bezkompromisowy sposób przedstawia konotacje rodzinne, kulisy kariery i dokonania krakowskiego prawnika, pełniącego obecnie funkcję Prezydenta RP.


Historia polityczna Polski – nowe spojrzenie TOM II

Przeszło 200 lat naszej przeszłości opisane na ponad 400 stronach książki stanowi doskonałą bazę do pogłębienia i odkłamania wiedzy historycznej. Tym razem autor – Radosław Patlewicz – opisuje czasy od trzeciego zaboru Polski aż do współczesności – wymiany rządu Szydło – Morawiecki.


Luter i różokrzyżowcy

„Luter i różokrzyżowcy” to książka Michała Krajskiego w pełni wyjaśniająca związki Marcina Lutra z różokrzyżowcami. Na 255 stronach ukazane są niewygodne i niepopularne fakty – zarówno te sprzed 500 lat, jak i te dotykające naszych czasów – m.in. Soboru Watykańskiego II.
Książka wzbogacona jest o bardzo ciekawy dodatek: 50 argumentów za tym, że protestantyzm to zjudaizowane chrześcijaństwo.

2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
hens

Nowe spojrzenie Patlewicza z jakiegoś powodu jest tu „słuszne”. A co, jeśli to tylko wada wzroku, może inna niż ta Zychowicza, nie mniej jednak i czy nie wystarczy wada Zyzaka!? Ta Zyzaka zupełnie mi wystarcza! I proszę nam nie wciskać, że naszą historię można wywracać na nice, bo zdaje się,… Czytaj więcej »

Dość ciemnoty !!!

TW „Tadeusz” niech lepiej zlustruje siebie…