TV Trwam online

Telewizja Trwam to najlepsza ogólnopolska, niezależna stacja telewizyjna, jedyna o profilu katolickim
Polub TV Trwam online na Facebooku:
Zobacz TV TRWAM w internecie

Słuchaj także Radio Maryja na żywo


Program Telewizji Trwam:
Kamery i mikrofony Telewizji Trwam są wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla Polaków wydarzenia. Codziennie dziennikarze ośrodka warszawskiego przygotowują cztery serwisy informacyjne, a od poniedziałku, 2 lipca, nowy, prowadzony na żywo program publicystyczny „Polski punkt widzenia”. Na owoc ich ciężkiej pracy – wiarygodne, rzetelne, ciekawie podane informacje przedstawiające niezdeformowany obraz Polski i świata – czekają ludzie spragnieni prawdy.

Od ponad czterech lat, czyli od pierwszego dnia nadawania Telewizji Trwam, charakterystyczny sygnał oznajmia, że za chwilę rozpocznie się kolejny serwis informacyjny. Na kilkanaście minut programu składa się całodzienna praca wielu ludzi, których nie widzą słuchacze. Redaktorzy, dziennikarze, operatorzy kamer, dźwiękowcy, montażyści, obsługa techniczna, kierowcy… bez tych osób nie będzie serwisu, informacje nie popłyną w świat. Na czym polega ich praca? Jak powstaje program informacyjny? Dzięki uprzejmości naszych kolegów z Telewizji Czytelnicy „Naszego Dziennika” i telewidzowie Telewizji Trwam mogą zajrzeć do dziennikarskiej „kuchni”.
Dzień w redakcji ośrodka telewizyjnego w Warszawie otwiera poranne kolegium. Już wtedy znane są zapowiedzi, co wydarzy się w kraju i na świecie. Redaktorzy dokonują wyboru najważniejszych tematów, planują obsługę interesujących wydarzeń, wyznaczają, kto gdzie pojedzie. Po rozdzieleniu tematów ekipy telewizyjne jadą w teren – na konferencje prasowe, do Sejmu, poza miasto.

Ekipa to trzy osoby: dziennikarz, operator kamery i dźwiękowiec. Tak jak montażyści pracują na sprzęcie najnowszej generacji, wszystko w technologii cyfrowej. Wysokiej klasy fachowcy umieją zapanować nad plątaniną kabli, setkami guzików, przycisków. Najciężej ma operator, który dźwiga sprzęt – duża kamera telewizyjna waży prawie 20 kg. Tam, gdzie dzieją się gorące wydarzenia, reporterzy muszą walczyć o miejsce, o najlepsze ujęcie, a dziennikarze przebić się, żeby zadać pytanie na konferencji prasowej. Do tego codziennie setki przejechanych kilometrów, nawet tylko w obrębie Warszawy.
Często wydarzenia biegną innym rytmem niż ułożony plan dnia. Dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie. Nagłe zawirowanie polityczne – partie zwołują nieplanowane konferencje prasowe, briefingi. Czy jakiś tragiczny wypadek… Wtedy redaktorzy wydania błyskawicznie wysyłają ekipy w nowe miejsca.
Ważną częścią informacji telewizyjnej jest tzw. setka. W języku mediów oznacza to sto procent głosu i obrazu. Nagrywana jest wypowiedź do kamery, która potem „idzie” w serwisie. Określenia „setka” budzi różne skojarzenia u osób niemających kontaktu z medialnym językiem. Są zdziwione, gdy dziennikarz Telewizji Trwam chce się z nimi umówić… na setkę.
Gdy reporterzy zbiorą informacje, wracają do redakcji. Rozpoczyna się praca nad zgromadzonym materiałem. Trzeba wybrać najlepsze ujęcia, nagrać „offa” – tekst, który podkłada się pod obraz. Montażyści dobierają odpowiednie „przebitki”, potem oglądają je wspólnie z dziennikarzem, ustawiają właściwy poziom dźwięku, żeby telewidz miał wrażenie, że jest uczestnikiem oglądanego wydarzenia. Z wielogodzinnego materiału powstaje parominutowa relacja. Całość nagrania trafia do archiwum.
Po zmontowaniu materiału rozpoczynają się przygotowania do emisji w studiu. Redaktor wydania układa kolejność pojawienia się informacji w serwisie. W tym czasie prezenter szykuje się do występu na wizji, by przedstawić wiadomości. Ostatnie muśnięcie pudrem, poprawienie fryzury, która musi prezentować się nienagannie. Sygnał… I rozpoczyna się emisja. Oczywiście wszystkie serwisy nadawane są na żywo. Gdy w ostatniej chwili pojawi się nowa ważna informacja, jest odczytywana w trakcie wydania.
Codziennie warszawski ośrodek Telewizji Trwam przygotowuje cztery serwisy informacyjne: o godz. 16.00, 18.05, 20.00 i tuż po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00. W każdym wydaniu prezentowane są informacje z Polski i ze świata, te ostatnie przekazywane głównie za pośrednictwem Agencji Reutera. Ale nie tylko. Ekipy TV Trwam jeżdżą za granicę, obsługując ważne wydarzenia, np. relacjonowały pielgrzymkę Ojca Świętego Benedykta XVI w Niemczech, sprawę ekstradycji Edwarda Mazura czy pogrzeb Siostry Łucji – była to jedyna ekipa z Polski. Telewizja Trwam stale współpracuje z watykańską telewizją Telepace i telewizją SAT 2000 Episkopatu włoskiego. Dzięki temu telewidzowie mogą oglądać relacje ze wszystkich uroczystości z udziałem Ojca Świętego na terenie Włoch.

Tym, co wyraźnie odróżnia serwisy TV Trwam, od wielu innych stacji, jest szacunek dla człowieka, dla jego godności. Przekazywane wiadomości nie epatują przemocą i brutalnością, nie żerują na ludzkich dramatach i nieszczęściach. Dziennikarze nie wkraczają w życie prywatnych ludzi, nie upubliczniają ich tragedii. Tylko w serwisach TV Trwam można zobaczyć przemilczane w innych mediach i agencjach informacje o obronie życia, filmy z badań USG pokazujące życie dziecka w łonie matki. W ten sposób Telewizja służy cywilizacji życia i realizuje wielkie zadanie nałożone na Rodzinę Radia Maryja przez Ojca Świętego Jana Pawła II.
W odróżnieniu od innych stacji serwisy TV Trwam uwzględniają więcej wiadomości z życia Kościoła: w każdą środę jest relacja z papieskiej audiencji, w niedzielę z modlitwy „Anioł Pański” z Watykanu. – Staramy się też pamiętać o ważnych wydarzeniach historycznych, zwłaszcza tych z najnowszej historii Polski – mówi redaktor Dariusz Pogorzelski. Stąd na antenie przypominane są postaci wielkich bohaterów okresu II wojny światowej i czasów powojennych, prześladowanych przez reżim komunistyczny. Często w serwisie można zobaczyć widowiskowe rekonstrukcje bitew historycznych – pod Olszynką Grochowską, nad Bzurą, bardzo atrakcyjne dla widzów w każdym wieku. W ten sposób TV Trwam przypomina o dziedzictwie kulturalnym naszego Narodu, pomaga budować świadomość historyczną, zwłaszcza młodego pokolenia.
Serwisy informacyjne przygotowuje młody zespół. Najważniejszym standardem ich pracy jest dochowanie najwyższej staranności w przekazywaniu obrazu wydarzeń, obiektywnie, bez złośliwości. – Nawet nieżyczliwi mówią, że u nas nie ma manipulacji – przyznają.
Dziełem zespołu redakcji warszawskiej jest najnowszy program publicystyczny TV Trwam – „Polski punkt widzenia”. Prowadzony na żywo o 21.30. Do studia zapraszani są politycy, eksperci, działacze, którzy komentują w pogłębiony sposób najważniejsze wydarzenia dnia. I tak w trzech pierwszych wydaniach „Polskiego punktu widzenia” o proteście służby zdrowia mówił wiceminister Bolesław Piecha, o projekcie reformy finansów państwa wicepremier Przemysław Gosiewski, a najważniejsze tematy polskiej polityki zagranicznej przybliżał wiceminister Paweł Kowal.
Praca w redakcji trwa bez przerwy, stale trzeba śledzić agencje, oglądać światowe stacje telewizyjne, by nie przeoczyć ważnej informacji, wyłapać ciekawy temat, który warto przedstawić publiczności TV Trwam.
Trwam – ta nazwa szczególnie zobowiązuje dziennikarzy ośrodka warszawskiego. Trwam – bo wiem, że moja praca jest czymś więcej niż wykonywaniem zawodu. Trwam – bo służę ludziom, którzy czekają na prawdziwe, rzetelne informacje. Trwam – bo wnoszę swoją cząstkę do budowania dobra wspólnego. To z myślą o Państwu.
Małgorzata Rutkowska

tv-trwam.pl

Zobacz:
Budowa świątyni w Toruniu

Oglądaj najnowsze Informacje Dnia – codziennie w TV Trwam

371 wypowiedzi do: “TV Trwam online”

 1. Polacy

  MULTIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM : czekaja KATOLICY w Polsce

 2. POLACY

  Prem. D.TUSKA dreczylo SUMIENIE i wyjechal do AFRYKI…

 3. Polacy

  TvP-POLONIA sluzy TUSKOWI nie Narodowi !

 4. Polacy

  „SMOLENSK” zadreczy na SMIERC : TUSKA i KOMOROWSKIEGO….

 5. Polacy

  POPRAWNOSC PARTYJNA jest NIEETYCZNA, Panowie: TUSK i KOMOROWSKI.

 6. Polacy

  SMOLENSK to nie „wypadek” ale TRAGICZNA ZBRODNIA dokonana dobrowolnie
  i swiadomie a wielu ma krew na rekach i chca ja zmyc.

 7. Polacy

  Kiedy SKRZYNKI i WRAK SAMOLOTU wroca , Panowie: prez,KOMOROWSKI
  i prem.TUSK , nieudolny Rzadzie ?

 8. Polacy

  TV-TRWAM na MULTIPLEKSIE, przypominaja Polacy

 9. Polacy

  MULTIPLEKS dla TV-TRWAM : czeka Polska

 10. POLSKA

  MULTIPLEKS Cyfr.dla TV-TRWAM: czekamy !

 11. elżbieta

  nie oglądam na codzień telewizji Trwam lecz kilka razy trafiłam tam na filmy króre wywarły na mnie ogromne wrażenie były to filmy WYBÓR SARY ,UKAMIENIOWANIE SORAYI, OCALIĆ ŻYCIE .Filmy te na długo utkwią w mej pamięci a najbardzej film UKAMIENIOWANIE SORAYI po którym to nie mogłam całą noc spać.Muszę dodać że takie filmy trzeba prezentwać szczególnie ludzi młodych żeby nauczyli się żyć i kochać ludzi i życie.Filmy te uczą miłości i szacunku do drugiego człowieka i do świata który wiemy jaki teraz jest.Proszę też o więcej takich filmów napewno z chęcią je obejrzę, a może moim komentarzem zachęcę innych do ogłdania waszych filmów.Jedną osobę mam nadzieję zaraziłam bo właśnie dziś o godz.6 rano obejrzała ze mną film OCALIĆ ŻYCIE moja 23 letnia córka.Pozdrawiam serdecznie i bardzo bardzo proszę o wiecej takich filmów.

 12. Polska i Polonia

  MULTIPLEKS dla TV-TRWAM oczekujemy cierpliwie…

 13. Polacy w Kraju i na swiecie

  Po ZMIANIE RZADU takze MULTIPLEKS dla TV-TRWAM, modlimy sie o to !

 14. Polonia z Polakami

  HAPPY BIRTHDAY TO YOU (3x)
  DEAR FR.TAD (Rydzyk) STO LAT ! Niech Bog Blogoslawi MULTIPLEKSEM
  z okazji URODZIN…Sweet Sixteen !

 15. PYTAJA sie POLACY

  Kiedy zezwoli pan D.TUSK na MULTIPLEKS dla TY-TRWAM !

 16. PYTAJA sie POLACY

  Prem.D.TUSK czy CHCIALBY BYC TAKTOWANY jak on TRAKTUJE Tv-TRWAM
  I KATOLIKOW ? Wstyd PO/PSL i Panie Premierze , za BRAK SPRAWIEDLIWOSCI dla Katolickiego NARODU ktory WAS ZYWI aby „dobrze
  wam sie zylo”…

 17. Krzywdzeni i cierpiacy Polacy

  NAROD i HISTORIA osadzi TUSKA-DWORAKA- KOMOROW-GO !

 18. Solidarni o Sprawiedliwosc

  ROZNICA KOMUNY : ” Stalina MINELA – Tuskowa ISTNIEJE.”

 19. Polacy i Polonia

  NAJWYZSZY CZAS na MULTIPLEKS dla TV-TRWAM

 20. Pytaja Polacy

  Czy ORGIE SEKSUALNE sa celem prem. TUSKA ?

 21. Wdzieczni Rodacy

  J.PILSUDSKI to Wspanialy KLEJNOT Polskiego NARODU !

 22. Polska i Polonia

  MULTIPLEKS Dla TV – TRWAM Dajcie NAM…

 23. Polska i Polonia

  DAJCIE NAM MULTIPLEKS dla T-v TRWAM

 24. NAROD Polski

  Narod POKONAL „RUSKA”, POKONA „TUSKA” ….

 25. Solidarni o Sprawiedliwosc

  T-v TRWAM to Konieczne SUMIENIE Narodu !

 26. Polacy

  POLSKA KATOLICKA Modli sie o MULTIPLEKS TV Trwam

 27. MODLA sie POLACY

  ” Wybaw Nas Panie” od CHOREGO Rzadu DWORAKA-TUSKA-KOMOR-go…

 28. Modlacy sie Narod

  POLACY MODLA sie o MULTIPLEKS dla TV-TRWAM

 29. Janusz Kaszuby

  To skandal, że my Polacy nie mamy komu zaufać. Z jednej strony oszust, a z drugiej mąż stanu, jednak bez rodziny. Nie jest wzorem dla naszych dzieci, braci i sióstr. Co się podziało z LPR? To była prawdziwie katolicka partia.

 30. Dyskutujacy

  SEKSUALNE ZYCIE HOMOSEKSUALISTOW
  jest GRZESZNE i OBRZYDLIWE…

 31. Polacy i Polonia

  RZAD Dwo-Tu-Kom SLEPY, GLUCHY, KULEJE…

 32. Modlimy sie

  WYBAW nas Panie od RZADU Dwo-Tu-Kom-go

 33. NAROD

  Modli Sie o MULTIPLEKS dla TV TRWAM

 34. Polska i Polonia

  RZAD Dwo-Tu-Kom: wymaga LEKARZA czy EGZORCYSTY ?

 35. Polacy i Polonia

  Zachecamy PRZEJSCIE do PIS-u o PODOBNYCH POGLADACH…

 36. Polacy z Polonia

  O.RYDZYK MA RACJE a NAROD JEST WDZIECZNY !

 37. Polacy

  POLSAT az 13 Multipleks : odstapic 3 dla TV Trwam

 38. Prosza Polaccy

  Wybaw nas Panie od Rzadu :
  Dworaka -T- Kom…..

 39. POLACY

  Modla sie o MULTIPLEKS Cyfr. dla TV TRWAM…

 40. Pytaja Polacy

  LEKARZA czy EKSORTYSTE dla RZADU Dwo-Tu-Kom-o ?

 41. Polonia z Polakami

  SILA w JEDNOSCI : Laczmy sie z PIS-em !

 42. Rodacy

  DWORAKA czeka KARA BOZA za KRZYWDZENIE Tv TRWAM

 43. Polacy prosza

  POLSAT ma 13 MULTIPLEKSOW: ODSTAPIC 3 dla Tv TRWAM

 44. Polacy w Swiecie

  MODLIMY sie o MULTIPLEKS dla Tv TRWAM

 45. CHORZY Rodacy

  Czekamy na MULTIPLEKS Cyfr. dla Tv TRWAM

 46. Polacy zachecaja

  Mamay PODOBNE Poglady …LACZMY sie z PIS-em

 47. Prosza Polacy

  POLSAT az 13 MULTIPLEKSOW…Odstapic 3 Tv TRWAM…

 48. MODLACY sie Narod

  Ciagle PROSI o MULTIPLEKS Cyfr. dla Tv TRWAM

 49. Polscy Katolicy

  „Katolicki RZAD” milczy gdy „katolicki DWORAK” krzywdzi,Polakow.Tv TRWAM.

 50. Pytaja Polacy

  Prez.B.KOMOROWSKI: ” zgnily ” KATOLIK ? Zna co Boze ?

 51. Polacy

  Panie Dworak: MULTIPLEKS dla Tv TRWAM !

 52. Swoi...

  Szanowny Pan Prez. B.KOMOROWSKI jest w bledzie, publicznie wypowiadajac sie…Pierwszym jest PRAWO BOZE i/lub NATURY, zas Prawo CYWILNE
  UZUPELNIA oba prawa: BOZE i/lub NATURY. Dobre prawo Cywilne NIE NISZCZYje , ale uwzgledni je dla DOBRA NARODU. Chyba jasno jest napisane..
  ..

 53. Polacy, chorzy pytaja...

  Panie J.DWORAK : Kiedy wreszcie MULTIPLEKS dla Tv TRWAM ?

 54. Polacy z Polonia

  Polacy GRATULUJA Tv-TRWAM z okazji X-LECIA !

 55. Polacy z Polonia

  Polacy GRATULUJA Tv -TRWAM z okazji jej X-LECIA

 56. NAROD POLSKI

  Czekamy na MULTIPLEKS dla TV TRWAM

 57. Polacy z Polonia

  J.DWORAK + KRRiTv, klamliwie „kreca jak szewc butem”

 58. Polacy

  J.DWORAK i KRRiTv DISKRYMINUJA Tv TRWAM i trzeba ich USUNAC !

 59. POLACY w Kraju i Zagranica

  Rado M.i Tv Trwam daja NAJWSPANIALSZE PROGRAMY w Polsce !

 60. POLACY z chorymi

  Ciagle czekamy na MULTIPLEKS dla Tv Trwam

 61. BIBLIA...

  Grzeszne i OBRZYDLIWE jest Wspolzycie HOMOSEKS-ow…

 62. Polacy

  Panie Dworak: MULIPLEKS dla Tv-TRWAM ! Czekamy

 63. POLACY

  Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv TRWAM …

 64. Polacy z Polonia

  Stokrotne DZIEKI BOGU za MULTIPLEKS dla Tv- TRWAM

 65. Podziekowanie

  BOGU DZIEKI za MULTIPLEKS dla TV TRWAM

 66. Modlitwa

  DZIEKUJEMY Bogu za MULTIPLEKS przyznany TV TRWAM

 67. Polacy

  XXI PIELGRZYMKA R.MARYJA to Manifestacja WIARY i JEDNOSCI Narodu

 68. Polonia

  Abp S.L.GWODZ jest Wspanialy – UWIELBIAMY Go

 69. Rodacy

  Wyglada ze DIABEL jest NA LUZIE w POLSCE, Europie i Swiecie

 70. Polacy i Polonia

  Jest MULTIPLEKS dla TV Trwam – DZIEKI Bogu .

 71. RODACY w Kraju

  Jest CZAS dla Tv TRWAM nadawac na MULTIPLEKSIE

 72. Widzowie i Sluchacze

  Na MULTIPLEKS dla TV Trwam czekaja chorzy i zdrowi

 73. rudi

  ks judyty 16(16-17)
  plonacy obloczek w ksztalcie morza czarnego
  sierp zdeptany bedzie

 74. ataner

  Duchu sw.spraw
  bym zawsze i wszedzie szept Twoj słyszała
  w duszy mej
  Bym pamietac chciala znaki Twej interwencji
  roze od wariata z czestochowy
  bym nie szukala ideałow
  Bo tylko Ty trojedyny Boże kochac tak mozesz
  bym wierna byla dziadostwu swietemu,
  i niepewnosci mrokom gdy mi je dasz
  bym siebie zapominala

  chciec chciala usiasc jak Maryja na ostatnim miejscu w kinie
  kochac tych co pozornienie chca byc kochani

  co plują biją gryzą
  Amen

 75. renia

  where are yuo are justin biber??????????????????????????

 76. Monia

  helo kocham to radio

 77. TX Ranger

  Stoji za Arabia Sadyjska, ktora finasuje Czeczencow.
  Chce sie zemscic na fakt ze Rosja obronila Syrie przed inwazja kabaly.
  Widze jedna mozliwosc zbombardowanie Saudyjczykow.
  Jak bestialsko islamisci morduja chrzescijan, od Afryki do Iraku czy Syri wszyscy widza, Czas temu polozyc koniec.

  1. kanadyjec

   A kto temu ma polozyc koniec!! najlepiej niech to zrobia amerykanie, ktorzy zaczeli ten dizaster na prosbe niby zagrozonego izrala.

 78. Zygmunt Maj

  Radio MARYJA słucham od początku ,TELEWIZJE TRWAM oglądam od 9lat dlaczego nie pozwolić oglądać CHORYM, w PODESZŁYM WIEKU, którzy ciężko pracowali przez swoje całe życie, P. DWORAK -cała P. klika jak macie choć trochę sumienia jako Władcy tego ŚWIATA POZWÓLCIE NAM SZARYM OBYWATELOM zobaczyć APEL JASNOGÓRSKI, I prawdę oraz wiele ciekawych audycji…

  1. kkk

   Jesteś idiotą i kretynem.

 79. Eliza

  czy można gdzieś obejrzeć apel jasnogórski z 17. marca 2014r ?

 80. Elzbieta

  Prosze , o podanie nazwy zespolu, ktory spiewa piesn pt Jeruzalem, Jeruzalem ,to miasto na ktore czekamy. Czesto wlaczana w tv Trwam po po wieczornej modlitwie rozancowej.

  1. Pawel28

   Agapetos – Jeruzalem to miasto, na które czekamy

 81. Adam Frysiak

  Zmartwychwstanie

  Chrześcijaństwu

  Jeszcze tylko

  Ostatnia Wieczerza

  oto moje ciało

  oto moja krew

  oto twoja Matka

  oto jest opoka…

  więc do dzieła…

  Piotrze zbuduj

  tu mój kościół

  zbuduj w moje imię

  aż po krańce ziemi

  nigdy nie przeminie

  Judasz iż kariota

  czeka cię nagroda

  pierw czarna robota…

  odstąpienie

  wskazanie

  zdrada i ohyda

  pamięć wiekuista

  i konar ten suchy

  owocu nie wyda

  Wszyscy na Golgotę

  i oczy na Krzyż

  trzeba przeżyć

  Mękę Krzyża

  tak po ludzku

  nieszczęście

  Zbawienie

  przybliża

  Ciało udręczone

  na Krzyżu zawisło

  Ojcze w Twoje ręce…

  z przedwiecznego serca

  znaku Twego Krzyża

  strumieniem serdecznym

  już na wieki wieków

  miłosierdzie przyszło

  i kamień na grobie

  mocą Twoją Panie

  przejście nam odsłania

  i przyszło Zbawienie

  światłość niepojęta

  i czas Zmartwychwstania

  człowiek
  grzeszny + niegodny

 82. Michael

  Najbardziej kłamliwa stacja telewizyjna w Polsce..

  1. GOŚĆ

   NAJBARDZIEJ ZAKŁAMANY TO JEST TVN.

   1. Krzysztof

    Z dwojga złego lepsze jest TVN od TRWAM.. Rydzyk jest, jak Goebbels..

    1. isa

     No to się wysiliłeś ! Żyłka ci nie pękła ?Co musisz mieć w tej biednej głowinie, żeby taki „hit” napisać?

     1. Gość...

      Ciekawe, co Ty masz w „mózgu”, że tak zawzięcie bronisz tego goebbelsa z Torunia.. Pewnie już żyłki tam dawno temu pękły..

    2. Krzysztof

     Pisze pod imieniem Krzysztof, ale ten moj imiennik piszac o O.Rydzyku przekroczyl ramy zdrowego rozsadku. Sa I tacy Krzysie.

   2. 4r554t54

    SAM JESTEŚ ZAKŁAMANY, IDIOTO.

  2. cobra51

   nie jestem żadnym fanem ale takie media również muszą być dla ludzi pragnących oglądać , słuchać również takie media ale ,TVN, TVP-Info inaczej zwane również TVN-Info, TVP,POlsat to są dopiero stacje typu CAŁE KŁAMSTWA CAŁĄ DOBĘ !
   Czasem coś obejrzę , posłucham merytorycznej rozmowy ludzi z kulturą ,a nie jak w szczujniach jakie wymienione sa wyżej poniża się POmawia, bezkarnie oskarża ludzi niewinnych. Komunistyczne, ubeckie plemienię ndalal jest silne w swoim stylu atakowania tego co mu zagraża, a więc PRAWDA!

  3. isa

   Gdyby była kłamliwa, to bez przerwy odbywały by się rozprawy przed sądami, o okłamywanie społeczeństwa i podawanie nieprawdy. A jakoś ich nie ma! Ale bluzgnąć sobie możesz – i tak wszyscy mają cię w d….

   1. surt67

    A JAKIŚ BLUZG widzisz we wpisie Michaela?

   2. pppp

    isa, ty kurwo, spierdalaj.

 83. Zdzisław

  Szczęść Boże. Od kilku dni nie mogę oglądać TV TRwam w
  internecie ze str http://tv-trwam.pl/na-zywo

  Mam internet o prędkości 10Mb i do pewnego czasu z tej
  strony mogłem oglądać. Był doskonały obraz i dźwięk. Teraz kręci się kółko i
  po jakimś czasie wyswietla się po angielsku jakiś napis i już nic nie można
  oglądać. Co jest czy to nie jest zamierzony atak na tv Trwam? Może coś nie tak
  robię proszę o pomoc. Zdzisław z Brzegu. Pozdrawiam.

 84. s. Halina

  Dlaczego zanika głos. Bywa, że nie słychać tego co mówią dane osoby, albo słychać bardzo słabo. Czy da się coś z tym zrobić?

 85. jan

  ten MICHALKIEWICZ oczernia jak zawsze Zydow…jaky zazdroscil ze to ludzie niemordercy i ze od Zydow idzie Zbawienie( w krzyzu Chrystusa jest nasze Zbawienie i Chrześcijaństwo – czyli piewrsi Apostolowie(ksieza) i pierwsi Papieże- zydami i swieci i ci co go widzieli (oni nasi starsi braciaa my mlodsi bracia a wiec stanowimy jedna Rodzine—czyli Michalkiewicz wystepuje prezciw swojej duchowej czyli NAJWAZNIEJSZEJ rodzinie.Taki glupek zniecheca ludzi do Tv TRWAM….mnie nie

  1. isa

   Jasiu! Palnij się w łeb, lub poczytaj więcej o zbrodniach popełnionych przez Żydów(zacznij od zamordowania przez nich Chrystusa), potem o wydawaniu polskich bojowników podczas powstania styczniowego, przeleć sobie przez wymordowanie polskich oficerów przez żołnierzy sowieckich w Katyniu (wszyscy byli Żydami), na rozkaz Żyda Berii, a zakończ na potwornych zbrodniach komisarzy radzieckich, potem prokuratorów i sędziów ( w większości Żydów ), po II Wojnie . I to nie Michalkiewicz jest głupkiem, tylko ty, niedouku !

  2. kolo

   Masz rację Janie! Ale czego oczekiwać od kogoś, komu bliżej do Hitlera, niż do kogoś, kto jest prawdziwym i uczciwym PATRIOTA!!

   1. kanadyjec

    Czy wy oba zydy?!

  3. kanadyjec

   Po pierwsze nie glupek, ale bardzo madry inteligentny polak. A kiedy bedziesz probowal wychwalac zydow to:
   1 ….a krew jego na nas i na syny nasze.
   2 brali czynny udzial w denuncjacji polakow tak przy brankach carskich ,jak przed i w czasie II wojny swiatowej
   3 mordowali, torturowali i upadlali polakow po tak zwanym wyzwoleniu od1944 do okolo1962
   4 oczerniaja i obciazaja polakow za zbrodnie niemieckie miedzy innymi piszac ” …przed polakami zydzi musieli uciekac do niemieckich obozow koncentracyjnych.”
   5 domagaja sie nieprawnie odszkodowania od polski [65 mld dolarow]-
   pewnie za te tysiace zydowskich istnien uratowanych przez ofiarnych polakow.
   Czy to wystarczy, czy mam dalej wymieniac?

 86. eugeniusz

  Dziekuje prowadzacym za slowa z Panem Bogiem,bo niestety Ojcu Św.nie może to przejść przez gardło tylko do widzenia.

 87. fffff

  JEBAĆ TV TRWAMf

  1. count

   fffff: Dlaczego publikuje sie wypowiedzi takich osobnikow????????????????

   1. Lechita

    bo mamy wolność słowa katolicy obrażają to i będą obrażani

 88. jadwina

  Bogu dzięki za telewizję TRWAM niech Bóg błogosławi a Maryja nasza uwielbiana MATKA ma w opiece Ojca Tadeusz Rydzyk i wszystkich kapłanów.

 89. Nick Reignger

  Na temat bałwochwalstwa

  Z państwa
  programu wywnioskowałem, że wierzycie że nie ma innych bogów poza tym jedynym bogiem stwórcą wszechświata.

  Moim zdaniem jest wiele bóstw i każdy z nich jest innym odzwierciedleniem szatana. Szatan przybiera wiele form, może być Balem lub słońcem. Dzisiaj najpopularniejszy jest sam szatan. Ludzie wyznają demona i mówią, że to on jest dobry dla ludzi. Wyznawcy szatana rzeczywiście odnoszą sukces w dzisiejszym świecie i szatan może dostarczyć ludziom ziemskie szczęście. Ale to czyniąc oddają swą duszę szatanowi. Królestwo szatana być może będzie trwało wiecznie, a zwycięstwo Chrystusa polega na tym, że po śmierci Bóg zabierze dobrych ludzi do siebie i oddzieli ich od władzy szatana.

  Nie będziesz miał cudzych bogów obok mnie oznacza że nie będziesz dwóm bogom służył. Dzisiejsi bogowie, którym ludzie służą to pieniądz, władza zamiast służba, jak również siła militarna czyli władza nad ludzkim życiem.

  Każdy kto goni za jednym z tych dzisiejszych bogów służy szatanowi.

  Dlatego człowiek musi wybrać czy chce służyć prawdziwemu Bogu czy też zdradzać go z szatanem.

 90. Jjerryskowron@gmail.com

  Do;Krzysztow,gosc,przejde do twojego poziomu,i powiem ci wprost:-cuchnie od ciebie szambem,bo w gebie masz wychodek

  1. kolo

   Cuchnie od ciebie DEBILU kretyństwem !!!

 91. ZrobionyWkonia

  Nie dajcie się nabrać na rklamę DARMOWATV nawet wpromocji. To nie działa !!!

 92. Uczciwy

  AH1N1 MOŻE ZABLOKOWAĆ ZIOŁO CZYSTKA. ODP. DO WIADOMOŚCI SMIERCI POLAKA NA GRYPĘ ŚWIŃSKĄ.

 93. telewizja szatana to jest trwam

 94. Witam cieszę się z tak ważnego tematu – Obronność w Poznaniu 24 czerwca odbyła się konferencja na ten temat min z Panem Szeremietiewem i innymi ekspertami i specjalistami wojskowości – była też obecna poseł Anna Siarkowska będąca w Komisji Obrony Narodowej. także szeroko informowano o prawie do posiadania broni, do zdolności obronności umiejętności obsługi broni, propagowania sportów strzeleckich i zrozumienia z czym wiąże się używani broni palnej w tej dziedzinie życia społecznego – znaczeniu świadomości człowieka który używa broń chociażby do zaspokojenia swoistej rywalizacji na poziomie sportowym. Oczywista szkolenia strzeleckie powinny być ogólnodostępne dla obywateli RP – nie tylko sama OT – ale obowiązkowe szkolenie wszystkich zdolnych do niego obywateli (w sensie fizycznymi psychicznym). Pozdrawiam – z Panem Bogiem.

Dodaj komentarz