Andrzej Melak: Smoleńsk to było działanie czyjejś zbrodniczej reki

10 kwietnia 2013 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: Andrzej Melak Smoleńsk Stefan Melak zbrodnia

Przyjęlibyśmy każdy wynik śledztwa, gdyby ono było prowadzone rzetelnie. Głos wewnętrzny mówił mi od początku, że to nie była kwestia przypadku, że to było działanie czyjejś zbrodniczej ręki – mówi w rozmowie z Markiem Pyzą Andrzej Melak, brat ś.p. Stefana Melaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej


  • 01021939

   Panie Andrzeju bez przyzwolenia polskich władz nie było by możliwości doprowadzenia do tragedii Smoleńskiej.Dowody;brak podstawowych czynności do ochrony głowy państwa,nie wykonanie podstawowych czynności śledczych,pozostawienie przez rząd wszystkich dowodów rzeczowych w Rosji,nie dopuszczenie prof.Badena do sekcji zwłok,nie wyciągnięcie wniosków z zamieszczonych zdjęc w internecie z których jedno potwierdza wybuch w przestrzeni następne o prawdziwości filmu 1,24 o dobijaniu.Osoba leżąca na stole sekcyjnym wyrażnie wskazuje co działo się z tym samolotem-pourywane w stawach wszystkie kończyny.Czy do tych faktów potrzebni są naukowce czy zdrowy rozsądek.Czy do określenia powodów takich okoliczności potrzeba 3 lat czy szczerych chęci?Jak widać tych szczerych chęci brakuje bo chociażby zachowanie władzy w dniu 10.04.2013r gdzie jak szczury uciekają przed własnym społeczeństwem,czy tak zachowują się ludzie mający czyste sumienie?Ludzie mając dobre intencje zgromadziły się w kościele na Mszy Świętej wysłuchawszy kazania odzwierciedlającego sytuację trzyletniego dochodzenia do prawdy ujętych w kilku konkretnych słowach bez żadnej politycznej otoczki.Dla niektórych to i tak pozostanie sekta Smoleńska bo nic innego a przede wszystkim konkretnego nie potrafią powiedzieć,a szkoda bo prawda pozostanie zawsze prawdą bez względu na pochodzenie jej głosiciela.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.