„Ani Rosja, ani Ameryka”

13 stycznia 2017 | | Opinie i komentarze | 6 komentarzy

Wyszukaj: gospodarka pieniądze Rosja rozmowa Stanisław Krajski USA

Stanisław Krajski – tak naprawdę ani Rosja, ani Ameryka nie jest nam potrzebna. Warto z nimi współpracować, lecz jedynie na zasadzie partnerstwa.

Autentyczne sojusze można natomiast budować w oparciu o państwa skrzywdzone w Jałcie, właśnie przez te światowe mocarstwa. Polska stoi przed wielką szansą, którą zniweczyć może jedynie wojna w Europie. Wcześniej jednak upadnie nasza gospodarka, którą oparto na pieniądzu sztucznie kreowanym.

Zostawiliście 6 wypowiedzi w temacie “„Ani Rosja, ani Ameryka”

 1. Ryszard Madecki napisał(a):

  KIEDY WY ŚPICIE, ILE WAS TAM JEST. PRZEZ 24h POKAZUJECIE PIERDOŁY O KTÓRYCH KĄŻDY WIE. GDZIE JEST ZŁOTO POLSKI 100 ton. DLACZEGO NIE PISZECIE CO DZIEJE SIĘ NA UKRAINIE, CO DZIEJE SIĘ NA BIAŁORUSI. ITD

 2. Ryszard Madecki napisał(a):

  Weiss contra Braun, czyli żyd żydowi oka nie wykole.

 3. Andrzej Ka napisał(a):

  Państwa niepodlegle maja albo własną broń jak USA czy Rosja albo zaopatrują się u obu stron. Dziś zwłaszcza gdy wszystko jest oparte na elektronice. Warto mieć broń którą można skierować w każdego wroga nawet jeśli wczoraj jeszcze był naszym przyjacielem. Nie można też obstawiać jednej granicy bo czasy są dynamiczne a obrony nie da się przestawić w krótkim czasie

 4. optionrider napisał(a):

  O czym on bredzi?

 5. Pers Hamondicourt napisał(a):

  Jesteśmy pomiędzy USA i Rosją, związaliśmy się z Ameryką i jesteśmy w konflikcie z Rosją, potencjalnym. To tak się realnie przedstawia. W stosunku do Niemiec mimo niezłych stosunków powinniśmy szukać sojuszników w międzymorzu, szczególnie Węgry,v Słowacja Czechy może Rumunia i inne kraje w Europie zachodniej Francja , której może ciążyć dominacja Niemiec. Ponadto W.Brytania i Włochy i Hiszpania i inne kraje. Rosję można trochę szachować przez dobre kontakty z Chinami.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Łzy tłumu

Prof. dr hab.Bogusław Wolniewicz w jednym ze swych ostatnich nagrań odniósł się do manipulacyjnych technik propagandy. Dlaczego jest tak ważne, by Polska przyjęła 7 tys. uchodźców?


Bilans Powstania Warszawskiego

Leszek Żebrowski – zabici, zaginieni, zniszczone miasto… Jednak! Jednak to nie była cena, którą Powstańcy wyznaczyli wcześniej! To nie była cena, o której wiedzieli!


Minął tydzień – Spory polsko-ukraińskie

Prof. Jerzy Robert Nowak


Jest związek między katastrofą smoleńską a reparacjami od Niemiec!

Stanisław Michalkiewicz odkrywa istotne aspekty naszych stosunków ze wschodnim i zachodnim sąsiadami


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.