Podobne

6 Thoughts to “Bitwa o Trybunał Konstytucyjny

 1. Mieczysław S.Kazimierzak

  Tak można określić jako spadek po walce zła ze złem to jest nazizmu z komunizmem.
  W ramach tego doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.
  Tłem jest WOJNA O PIENIĄDZ,w której po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej antydolarowa bazującą na powiększających się zasobach chińskiego złota.Może sprawdzi się przepowiednia :
  ” Jak powiedział stary góral Polska będzie aż po Ural za Uralem będą Chiny was nie będzie skurwysyny”.Dodam,że dzięki temu polski złoty nabierze wówczas żółtego koloru i będzie pełne zrozumienie,że ludy semickoJĘZYCZNE mają wspólny mianownik nienawiść do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

 2. 01021939

  A więc jeden poplecznik już się ujawnił czekamy na następnego?Pajace nie robią w Polsce zamieszania dla narodu lecz na potrzeby wyższego celu i na to musimy zwrócić szczególną uwagę,bo to co dzieje się w kraju to terroryzm polit7yczny służący jednemu celowi a mianowicie,nie dopuszczenie do realizacji zmian politycznych i gospodarczych.

 3. Nie wiem czy ktoś to czyta bo ja dzisiaj się dowiedziałem o takim tytule ale: hhttps://bezprawnik.pl/lepper-trybunal-konstytucyjny/

Dodaj komentarz