Bohaterowie walk z kaczyzmem

17 lutego 2017 | | Opinie i komentarze | 11 komentarzy

Wyszukaj: demokracja propaganda wypadek

Polska Ludowa, Polska Demokratyczna ma swoich nowych bohaterów. Jednym z nich jest 21-letni Sebastian, dzielny kierowca Seicento, który odważył się sprzeciwić prawicowemu reżimowi kaczystowskiemu i skręcić w lewo.

W konsekwencji tego heroicznego czynu uderzył w rządową kolumnę przewożącą kaczystowskiego premiera Beatę Szydło. Za spowodowanie wypadku jest teraz prześladowany przez policję i prokuraturę. Drugim bohaterem ludu pracującego miast i WSI jest dzielny kapral 1. Batalionu Czołgów z Żurawicy, który nie zasalutował Misiewiczowi. Co prawda nie musiał mu wcale salutować, ale bohaterstwo tego czynu jest niepodważalne. Zauważył to sam gen. Różański, który w reakcji na heroizm kaprala napisał na Facebooku: „Podoficerowie, sól armii! Żołnierze jestem z Was dumny!” Tak, z takimi bohaterami polska Demokracja nie zginie! By żyło się lepiej!

Zostawiliście 11 wypowiedzi w temacie “Bohaterowie walk z kaczyzmem

 1. Tomek Kołodziej napisał(a):

  czyli kibicuje Pan PIS ? 😮

 2. Zbig Soba napisał(a):

  to jak jak to jest ziobro chce scigać tych co sie naśmiewają z wypadku szydło a wy co robicie z chłopakiem. Ale wyście są przydupasy kaczora to macie tu swoją białoruś lub koree

 3. Tomasz Cielecki napisał(a):

  Brawo Panie Stanisławie. 🙂 Bez poczucia humoru nie da rady.. 😉 Pozdrawiam.

 4. Andrzej Wiatr napisał(a):

  Niech temu szczeniakowi, który tak głośno słuchał muzę, że nie wiedział co się naokoło niego dzieje POstawią POmnik, a może na lidera kodu by się nadawał? Taki bohater…..

 5. Janek Szaha napisał(a):

  Takim samochodem nawet jakby jechał prosto to by się rozp.. za parę kilometrów. Jedno gówno 126p. a drugie „to”.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Łzy tłumu

Prof. dr hab.Bogusław Wolniewicz w jednym ze swych ostatnich nagrań odniósł się do manipulacyjnych technik propagandy. Dlaczego jest tak ważne, by Polska przyjęła 7 tys. uchodźców?


Bilans Powstania Warszawskiego

Leszek Żebrowski – zabici, zaginieni, zniszczone miasto… Jednak! Jednak to nie była cena, którą Powstańcy wyznaczyli wcześniej! To nie była cena, o której wiedzieli!


Minął tydzień – Spory polsko-ukraińskie

Prof. Jerzy Robert Nowak


Jest związek między katastrofą smoleńską a reparacjami od Niemiec!

Stanisław Michalkiewicz odkrywa istotne aspekty naszych stosunków ze wschodnim i zachodnim sąsiadami


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.