Dzień bez spektakli

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Oto kaczyści kneblują usta dziennikarzom i ograniczają dostęp do wystąpień cyrkowych na Wiejskiej. Wszystko po to by nikt o nich nie mówił.

Na szczęście te niecne plany zostały przejrzane i spotkały się z należytą reakcją postępowych mediów, które ogłosiły akcję „Dzień bez polityków”. W taki oto sposób kaczyści zostali przechytrzeni. Postępowe media nie dały się zakneblować i zakneblowały się same! Niestety w akcji nie wziął udziału magazyn Politico, który w najnowszym numerze zacytował słowa przypisywane Lechowi Wałęsie: „Wyrzucić Polskę z Unii Europejskiej”. Oczywiście nawet małe dzieci wiedzą, że tak naprawdę są to słowa człowieka-jaszczura Janusza Korwin-Mikkego przebranego za Lecha Wałęsę. Bo przecież jak nie Unia to Białoruś i Pan nawet nie pomyśl o wyjściu z Unii. Pomyślenie jest zbrodnią. By żyło się lepiej!

Posłowie opozycji – Platformy Obywatelskiej razem z Nowoczesną – zablokowali mównicę na sali plenarnej i uniemożliwili prace Sejmu. Poseł Michał Szczerba został wyrzucony przez Marszałka Kuchcińskiego z obrad Sejmu – był to początek okupacji mównicy sejmowej.

Podobne

11 Thoughts to “Dzień bez spektakli

 1. DZIŚ WAŻNY DZIEŃ W SEJMIE OPOZYCJA CHCIAŁA GO CAŁKOWICIE ZBLOKOWAĆ <UNIEMOŻLIWIĆ PROSPEROWANIE SEJMU ,ALE NIE UDAŁO SIĘ…..https://twitter.com/KancelariaSejmu

  1. NA SZCZĘŚCIE NIC NIE ZAKŁÓCIŁO OBRAD <ANI MEDIA ANI OPOZYCJA

 2. Przecież to wszystko zorganizowane było, bo kto przychodzi do sejmu, z gotowym transparentem, zamówionym w drukarni ?

  1. Donoszenie,zdrajcy w PE,to tez wasza prawda…Manipulacja..https://youtu.be/LXtWbrTh2ec

 3. Uwaga
  W warszawce Pani HGW (bez brzydkich skojarzeń ) zakazala wjazdu cyrkom
  Chwila moment i pozamiatane

 4. ale jakim miedia zagranicznym z polskim jezykiem tak ?

Dodaj komentarz