Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi

15 lipca 2013 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Izrael protest USA Zydzi

Protest na Dolnym Manhattanie, NY


  • 01021939

   Czy my jako Polacy potrafimy wyciągnąć wnioski z tego przekazu,a jest on jednoznaczny i prosty starajmy wsłuchać się w ten przekaz bo jest on na czasie i dotyczy również nas.

  • Czytelnicy

   Trzeba CHWALIC z istnienia PANSTWA IZRAELA, nie PROTESTOWAC

  • Andrzej Jędrzejewski

   Cieszmy się, że to państwo powstało na ziemi Palestyńczyków, a nie na naszej.

   Przed wojną wśród syjonistów dominowała koncepcja stworzenia Judeopolonii, czyli proklamowania państwa żydowskiego na terytorium Polski. Pomysł był całkiem racjonalny, ze względu na fakt, że zdecydowana większość Żydów mieszkała wówczas właśnie na terenie naszego kraju. W czasie wojny polityka niemiecka sprawiła, że została tu ich tylko garstka. Ci, co przetrwali, po wojnie robili błyskotliwe kariery w szeregach „władzy ludowej”, ale w pewnym momencie przestali być użyteczni i Stalin urządził antysemickie prowokacje, w wyniku których większość musiała się ewakuować poza granice PRL-u. Wtedy dopiero porzucono koncepcję Judeopolonii i postanowiono ukraść ziemię Palestyńczykom.
   Można tylko ubolewać, że Michnik, Kwaśniewski, Geremek, Mazowiecki itd. nie dołączyli wówczas do rodaków jadących budować Izrael … 🙂

  • EmiGrant

   Ale lipa! Żałosne, że z dorobku myśli żydowskiej niektórzy wyciągają tylko to co im akurat pasuje. Przecież ten odłam religijny – niech on sobie tam będzie w spokoju – jest ZERO reprezentatywny. Ponadto komentator dodaje słowa których oni nie powiedzieli czyniąc sie równym g*. Żydzi nie ukradli ziemi Palestyńczykom bo ten naród zginął w latach 70- tych I wieku. Ziemie te – które były pustlkowiami – przyznała Żydom Liga Narodów a nie oni sobie sami. A to dlatego, że wygnanie Żydów z ich ziemi przez Rzymian było aktem brutalnym i bezprawnym. Przywrócono im więc ich WŁASNA WŁASNOŚĆ. Potem na to państwo zaczęły napadac hordy Arabów ze wszystkich stron. W wyniku pięciu takich głównych napaści Zydzi stracili 4/5 ziemi którą im przyznała Liga Narodów. Brońmy więc Państwa Izrael bo biernośc w tej sprawie to hańba.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.