III rocznica – Gmyz, Warzecha, Sobala

12 kwietnia 2013 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: Cezary Gmyz Jacek Sobala Łukasz Warzecha rocznica Smoleńsk

Łukasz Warzecha i Cezary Gmyz w rozmowie z Jackiem Sobalą – obserwacje, refleksje i przemyślenia po obchodach III rocznicy smoleńskiej katastrofy. Jaka Polska przyszła w tym roku na Krakowskie Przedmieście?


  • 01021939

   Szanowni panowie dziennikarze niezależnych masmediów dlaczego nie rozpatrujecie konkretnych dowodów rzeczowych zawartych w krążących fotografiach Blogera Rosyjskiego /kefir2010Wordpress.com2012/10/17/przecież na tym pobojowisku są niezbite dowody mówiące co stało się w Smoleńsku i tak;Jedno ze zdjęć pokazuje osobę leżącą przywaloną drzewem,a więc wysuńmy wniosek, ta osoba pierwsza spadła na pobojowisko a następnie spadający samolot przewracał drzewo które spadło na tego człowieka.A więc logika wskazuje nam że nastąpił wybuch w przestrzeni i spowodował to co widzimy na tym zdjęciu.Następne zdjęcie to osoba leżąca na stole sekcyjnym z pourywanymi kończynami dolnymi i górnymi w stawach,korpus nie naruszony.Trzecie zdjęcie z postrzałem głowy osobnika leżącego na tym pobojowisku,czy nie należy na poważnie rozpatrzyć zasadności filmu 1,24 o dobijaniu.I wreszcie ułożona grupa osób prawie nago,czy w tym przypadku rozebrali ich Rosjanie czy był to wybuch w przestrzeni i on dokonał takiej scenerii.Do wykonania wydmuszki z TU-154 oraz rozerwania go na tysiące drobnych kawałków niezbędna jest potężna siła rozrywająca która mogła być wytworzona jedynie przez wybuch,miękki teren jaki był w Smoleńsku nie może stanowić katapulty by na tak dużym obszarze rozżucić odłamki.Rodzi się również pytanie jak to mogło się stać że ubrania wisiały na konarach drzew?Do określenia tego co stało się w Smoleńsku wystarczy obejrzeć te zdjęcia i odrobinę tylko odrobinę logiki bez niby naukowców dyżurnych dowiemy się prawdy bo ona nie jest tak skomplikowaną jak to niektórzy ją określają.Czy rodzące się wątpliwości co do pochówku śp.A.Walentynowicz nie nasówają żadnych podejrzeń nad którymi warto popracować i wyjaśnić je do końca?Sama strona prawna zastosowana do wyjaśnienia tej tragedii musi budzić wątpliwości i jak widać nie jest drążona przez dziennikarzy.Wszystkim oszołomom z pancernej brzozy należy przdkładać pod nos wszystkie wątpliwości i ich zaniedbania niech nimi się karmią a społeczeństwo musi poznać tą niezależną prawdę.A najlepszym dowodem na chęć wyjaśnienia tej sprawy niech będzie opieszałość w wykonaniu badań próbek pobranych w ub.roku.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.