Kiedy rozliczenie Komorowskiego i spółki?

19 czerwca 2017 | | Opinie i komentarze | 2 komentarze

Wyszukaj: Bronisław Komorowski komentarz Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński – Liczne defraudacje, przestępcze działania osób na szczytach władz, w tym byłego Prezydenta Bronisława Komorowskiego, tajemnicze morderstwa – kwitowane słowem „samobójstwo” – kiedy zostaną rozliczone? Kiedy historie te będą miały swój koniec?
Zostawiliście 2 wypowiedzi w temacie “Kiedy rozliczenie Komorowskiego i spółki?

 1. Bogdan Biedrzyński napisał(a):

  „PO było grupą przestępczą!”
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

 2. Marek Bystrzewski napisał(a):

  Panie Sumliński, nie będzie żadnego wyjaśnienia ani rozliczenia, a Pan, tak samo jak 80% – 90 Polaków, za jakiś rok będzie trupem albo warzywem.

  Do takich wniosków można dojść stosując ostrą, bezkompromisową analizę oraz kryteria wojskowe do konsekwentnych działań podejmowanych od paru lat wobec społeczeństwa polskiego.
  Proszę się zapoznać z poniższym i odpowiedzieć sobie w duchu, czy opisany scenariusz jest możliwy, czy nie, i czy można wśród działań władz Polski wskazać elementy już realizowane.

  Scenariusz depopulacyjny.

  1. Cel:

  Utworzenie z Polski kolonii stanowiącej źródło niewolniczej siły roboczej oraz eksploatacja wszelkich bogactw naturalnych
  (niezwykle bogate złoża złota, srebra, miedzi, najlepszego węgla, ropa naftowa, gaz, ekologia w bardzo dobrym stanie, duże walory zdrowotne).

  Przygotowanie terytorium Polski do zasiedlenia przez inną nację.
  To bogaty kraj, o niezwykle atrakcyjnym położeniu geograficznym, strategicznym i geopolitycznym.

  2. Metoda:

  Istotne zredukowanie ludności Polski do 20% obecnego stanu (fizyczna likwidacja 8 Polaków z 10-ciu).

  3. Środki:

  Broń biologiczna podawana podstępnie i obowiązkowo pod postacią szczepień przymusowych, według list proskrypcyjnych Polaków do likwidacji
  (inteligencja, księża katoliccy, członkowie organizacji społecznych i politycznych, ludzie aktywni, blogerzy internetowi, aktywni internauci i inni, wykazujący się samodzielnym myśleniem krytycznym wobec władzy).

  Uwaga:
  Trucizny zawarte w szczepionkach muszą działać z opóźnieniem, np. pół-rocznym, aby nie alarmować Polaków zgonami i zachorowaniami następującymi bezpośrednio po szczepieniu.

  Mechanizm ma być podobny – działanie odroczone – jak w przypadku nowoczesnych trutek na szczury.

  4. Realizacja:

  a.) Doprowadzić do przekonania wysokich urzędników Państwa Polskiego, za pomocą korupcji oraz oszustwa polegającego na przedstawianiu sfałszowanych dokumentów, statystyk i wyników badań, że dostarczone szczepionki są dobre i absolutnie koniecznie, że należy je przymusowo podać całej populacji Polski (umiejętnie podsunąć listy proskrypcyjne Polaków do likwidacji).

  b.) Doprowadzić do uchwalenia odpowiedniej ustawy o powszechnych szczepieniach przymusowych.

  c.) Przekonać dowódców Policji i Wojska Polskiego, urzędników niższego stopnia, lekarzy oraz i jak największej liczby funkcjonariuszy niższych stopni, wykorzystując wszystkie dostępne metody propagandy, że każda odmowa poddania się szczepieniu musi być traktowana jako zagrożenie zdrowia i życia całego społeczeństwa.

  Stanowić to będzie usprawiedliwienie najbrutalniejszych nawet szczepień, przy użyciu Policji i brygad anty-terrorystycznych, stosowania przymusu bezpośredniego wobec Polaków broniących się przed wstrzyknięciem szczepionki, wchodzenia siłą do mieszkań poprzez rozbijanie drzwi, zatrzymań na ulicach (na wzór łapanek podczas okupacji hitlerowskiej), itd., itp.

  Funkcjonariusze Państwa Polskiego, w szczególności Policjanci, mają być absolutnie przekonani, że wykonując w/w akcje szczepień przymusowych działają dla jak najlepszego dobra osób poddawanych tym szczepieniom.
  Policjanci muszą być całkowicie przekonani, że niosą pomoc osobom nieświadomym i oszukanym przez ruchy anty-szczepionkowe, i że ratują całe społeczeństwo przed epidemią.

  d.) Wprowadzić mechanizmy pomocnicze i zabezpieczające, jak :
  – ograniczenie dostępności do pomocy medycznej, na przykład poprzez wprowadzenia odpłatności leczenia, wydłużenie czasu udzielenia pomocy medycznej, podwyższenie cen leków lub spowodowanie ich niedostępności,
  – nałożenie tajemnicy państwowej na wszelkie informacje o negatywnych skutkach szczepień
  – kary administracyjne i kary więzienia dla lekarzy i pozostałych Polaków informujących o skutkach szczepień i usiłujących przeciwdziałać akcji depopulacyjnej.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Co dalej z Gronkiewicz-Waltz? Skarbówka na koncie prezydent, więc ma za swoje!

Stanisław Michalkiewicz i Tomasz Sommer


Prawa rodzicielskie a przymus szczepień w Polsce

Rozmowy Niedokończone


Merkel vs Schultz

Z Parlamentu Europejskiego – Raymond Finch


TurboSłowianie atakują Michalkiewicza

Magazyn Polskie Sprawy


Degeneraci z Korwinem

Służby, mafie i loże