Kim jest ambasador Tomasz Turowski?

25 lutego 2011 | | Pozostałe.

Wyszukaj: agent Moskwa Smoleńsk Tomasz Turowski Watykan wywiad

O swojej wieloletniej znajomości z Tomaszem Turowskim, który okazał się agentem służb specjalnych w Watykanie, mówi Piotr Jegliński w rozmowie z Krzysztofem Skowronskim.

http://www.youtube.com/watch?v=DNJOGm4b_R4


 • NIE ZABIJAJCIE NAS – dokument
  • magda

   Niestety ciągle większość Polaków kiwają bohaterowie z Nocnej Zmiany Kurskiego (Tusk, Wałęsa, Michnik, Niesiołowski, Geremek, Pawlak, Kwas i wazeliniarze robiący za niezależnych dziennikarzy- Olejnik, Lis, Miecugow i inni z WSI mediów. Wykorzystali oni swoje koszerne, łże media i gorszące POlityczne kłótnie gdzie PiS nie miał szans na przedstawienie swoich racji.
   Kwitnąca korupcja z III RP ledwie została przyhamowana przez Ziobrę, CBA i Macierewicza po likwidacji WSI. Za kratami posadzono niewielu politycznych baronów mafijnego towarzystwa o którym mówił Oleksy Gudzowatemu i chciwa Sawicka z PO. Donald ze Schetyną, Piterą i Czumą robiąc polityczne czystki w prokuraturze i specsłużbach, szybko zapanowali nad sytuacją. Jak się to robi pokazał kiedyś „diament” Tuska Wałęsa TW Bolek z Wachowskim, ratując nie tylko gangstera z Pruszkowa, oraz prezio Kwasso Di Tutti-TW Alek, który obronił przed kratami szefa MSW Sobotkę z SLD, informatora mafii starachowickiej. POpaprańcy z zemsty jak było by można, wsadziliby znienawidzonego Ziobrę z Kamińskim i Macierewicza aby dobić watahę w PiSie, jak radził Sikorski. Dogadzają jak mogą chłopcom z byłej WSI-SB oraz łże mediom-WSI24, bo mają wciąż ich POparcie. Komorowskiego w wyborach na prezydenta oficjalnie POparł Dukaczewski z WSI i tylko on został przywódcą III RP.
   POwoli zmierzmy do zaplanowanej redukcji z 40 do kilkunastu mln Polaków, jak życzy sobie Sanhedryn. A w to miejsce zasiedlą nas, jak można się domyślić przybysze znad Synaju, Renu, Moskwy i inne nacje. Nadana przez czerwonych oligarchów, liberalno-lewa władza, przychylna eutanazji i aborcji oraz gejom, lesbom, w jewropejki sposób od dawna ogranicza populację głupich Polaczków. Dziś nie trzeba stosować prymitywnych metod z Katynia, Oświęcimia lub katowni Gestapo, UB, NKWD. Dziś koszernemu szemranemu kapitałowi z Brukseli, Berlina, Moskwy czy Tel Awiwu wystarczą Polaczki ogłupione przez WSI24 i inne wybiórcze polskojęzyczne media, robiące pranie mózgu w stylu usłużnych pismaków.
   Tuska „diament” Wałęsa z pijanym Kwasem w III RP rozdali cwanym kolesiom z PZPR-WSI-SB-MO, i innym geszefciarzom z UE, Izraela i USA pół Polski. Bo gdyby sprzedali ten olbrzymi państwowy majątek III RP za godne pieniądze, to nie byłoby takiej nędzy wielu Polaków, którzy nie z bogactwa a z biedy milionami wyemigrowali i migrują za chlebem. Gdyby w/w władcy III RP uwłaszczyli majątkiem państwowym Polaków, jak zakładał program Solidarności prof. Bieli, wyśmiany przez TW Bolka z TW Alkiem oraz przez Lisów i resztę wazeliniarzy dziennikarzy, to dziś Polska była by krajem normalnym a nawet bogatym z wielomilionową klasą średnią zamożnych ludzi. A do krajów UE i USA jeździlibyśmy może na wycieczki a nie za pracą, często poniżani i oszukiwani. A tak z dypl inżyniera i magistra w kieszeni, pracują Polacy jak parobki na plantacjach i w chlewniach. Resztę cudów Balcerowicza, Tuska, z których cieszy się Lis, ma niestety dużą szansę dokończyć podatek liniowy dla bogaczy oraz szybka, chciwa prywatyzacja na dużą skalę ostatnich narodowych sreber, co zapewni Komorowski, POlski prezydent. W koszernym stylu pójdą pod młotek pozostałe nierozkradzione w III RP banki z programu Powszechnej Prywatyzacji Balcerowicza i Borowskiego oraz firmy ubezpieczeniowe i huty w stylu Millera. Dobry geszeft zrobi się na pozostałych fabrykach i kopalniach w stylu Blidy oraz koncernach paliwowych pod kontrolą Ałganowa i Putina. Rozgrabi się dochodową polską miedź i energetykę. Upadające media publiczne sprzeda się bez rozgłosu i bardziej skutecznie niż nieudolna SLD z Rywinem i Michnikiem. Choć metoda będzie może POdobna do Kwasa, Millera, Rywina, jak opowiedział to Michnik z Urbanem. Lukratywne tereny pod stadionami i państwowe szpitale sprzedadzą ludzie POpapranej Sawickiej. I tak sprywatyzuje zrujnowaną i skorumpowaną Służbę Zdrowia. Sawicka to już kolejna święta męczennica po baronowej Blidzie z SLD a Kutz z Rywinem o ich świętości film ponoć kręcą. O świętości Blidy i Sawickiej piszę małymi literami aby nie ubliżać prawdziwie Świętym Męczennikom. Robienie z aferzystów, prostaków, agentów i pijaków świętych oraz mędrców Sanhedrynu mnie nie dziwi. To są prawdziwe cuda Tuska

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone