Podobne

12 Thoughts to “KOD – przebierańcy, oszuści i prowokatorzy wyciągają ludzi na ulice!

 1. PieprzyćDemokraturę

  Debil, rzeczywiście zaspałeś. Śpij dalej.

 2. Julia Pczycka

  Szanowny Panie! To WY jesteście zdrajcami i oszustami. Okłamujecie Polaków przebywajacych za granica i robicie im pranie mózgu. Rodacy , nie dajcie się wciagnać w tę wroga propagandę. Tylko ludzie z zawężonym umysłem wierza w te bzdury,które nadaje ta antypolska tv.

  1. marekrus

   Z a psychiatra sie widzialas? Polecam!

   1. bogda

    Przeczytaj w necie „afera marszałkowa”może nie będziesz musiał odwiedzać psychiatry.

   2. bogda

    Bardzo Pana przepraszam .Te słowa miały trafić do „Julia Pczycka”..Jeszcze raz bardzo, bardzo przepraszam i życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku2016 .

 3. zukosa

  Żadnej wojny „polsko-polskiej” nie ma. Jest za to konflikt polsko-ruski, z tym, że ze strony rosyjskiej toczony per procura, tj. rękami polskojęzycznej „wspólnoty rozbójniczej”, która pozostała w Polsce na podobieństwo szlamu… szlamu po tym, jak cofnęła się na Wschód fala bezpośredniej rosyjskiej dominacji i po staremu tłamsi wolnościowe aspiracje Polaków, a przy okazji rabuje ich z owoców ich pracy.
  Lis, Szechter-Michnik, Blumsztajn/Agora, Bauman, Urban, Petru, Walesa, Tusk, Schetyna, Kopacz, Komorowski, Rzeplinski, itp, itd.. i cale to ‚resortowe’ towarzystwo to jest zdRadziecka V kolumna-Targowica. Niemcy sa wspolnikami. Jeżeli nie zniszczymy tej Targowicy to Polska nigdy wolna nie będzie!

Dodaj komentarz