Kopacz i Tusk podpisali wyrok na kopalnie

21 marca 2015 | | Polityka | 2 komentarze

Wyszukaj: Donald Tusk Ewa Kopacz kopalnie Krzysztof Szczerski sejm skandal węgiel

Wystąpienie posła Krzysztofa Szczerskiego w Sejmie 20 marca 2015 z wnioskiem o informację rządu nt. konkluzji RE podjętej w nocy w Brukseli o dekarbonizacji polskiej gospodarki.

Zostawiliście 2 wypowiedzi w temacie “Kopacz i Tusk podpisali wyrok na kopalnie

  1. Paweł(1) napisał(a):

    Węgiel , to nie tylko paliwo, ale również cudowny materiał przyszłości . Z węgla zbudowany jest Dreamliner ,z węgla buduje się kadłuby samochodów Ferrari , z węgla buduje się luksusowe jachty , z węgla powstają nowoczesne akumulatory , superkondensatory oparte na grafenie ,a także super komputery .Lista rzeczy powstających z węgla jest trudna do zamknięcia .Łatwiej jest zamknąć kopalnie.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

O patologiach w sądownictwie

Niezawisłości sędziów i sądów trzeba bronić – to nie podlega wątpliwości. Stanisław Janecki przypomina o tym, zwracając uwagę jednak, że obecna sytuacja jest koniecznością. Czy doszło do jakiejkolwiek weryfikacji środowiska sędziowskiego podczas transformacji z PRL do III RP? Czy pamiętny wybór sędziów TK „na zapas” nie był właśnie próbą ratowania starego stanu rzeczy przed reformami?

Uprzywilejowana pozycja banków w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Arkadiusz Szcześniak – Prezes Stowarzyszenia STOP Bankowemu Bezprawiu, Mariusz Zając – członek zarządu Stowarzyszenia SBB, Agnieszka Kołodziejska – koordynator inicjatywy Nasze Jerycho – mury lichwy i niesprawiedliwości muszą runąć!

Infiltracja ciamajdanu

Służby, mafie i loże

Szyderstwa z kolejnego ciamajdanu

Interakcje z tłumem i obrona demokracji z konstytucją PRL w rękach

Apel Jasnogórski z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

23.07.2017