Podobne

4 Thoughts to “Królik Europy

 1. Media sa do informowania a nie do wyrazania swojej opin.Dzisiaj media tak zmanipulowly opinie publiczna czego dowodem jest PO.Nowoczesna,KOD.Z tego tytulu media pelnia role gabinet cieni. Media nalezy traktowac tak jak Prezydent Donald Tramp sprowadzjac ich do parteru I zamknac im „Frontowe Drzwi”(MORDY}

 2. count

  Andrzej Gorniak:Ma Pan racje ale zeby tak sie stalo potrtzebny jest Polsce przywodca
  klasy Trompa a takiego nie widac nawet na horyzoncie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski nie były lojalne MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
  Trucizny mogą być różne,a pod względem politycznym wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czyli ŻYDOWSKIEJ,jak ją określił Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.
  Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.
  W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Jak na ironię losu odwołując się przy tym też do antyPOLSKICH,bandyckich korzeni.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA.
  ROSJA przyjmuje pozycję „obrotowego” w pojedynku USA-Chiny.

 4. marian oszer

  nie mamy Polskiego rządu obecny to komuniści i żydzi albo ich dzieci

Dodaj komentarz