„Krzyż” – film dokumentalny

10 kwietnia 2011 | | Pozostałe.

Wyszukaj: film katastrofa lotnicza krzyż Smoleńsk Solidarni 2010

Film Ewy Stankiewicz jest Kontynuacją „Solidarni 2010

Gorąco zachęcamy do zakupu filmu
Pobierz film na komputer


  • Bożena

   Jestem w szoku i trudno mi zebrac myśli , po tym co tu zobaczyłam !
   Czy jest jakaś granica niemyślenia ? Czy jest jakaś granica ludzkiego wynaturzenia ? Czy jest jakaś granica , której ten (nie)rząd i michnikopodobni nie przekroczą w szczuciu i manipulowaniu ludzmi ?!

  • rembarre

   Wielkie dzięki za film, obejrzałem i kupię, bo warto, jestem agnostykiem ale w 100% jestem za Obrońcami Krzyża I KRZYŻEM bo T A M J E S T P O L S K A i ON BYŁ ZAWSZE GDZIE ZBIERALI SIĘ POLACY, tam był MÓJ PREZYDENT POLAK, czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego pod Krzyżem widziałem słownie JEDNEGO księdza, ks. Małkowskiego (bo tylko on jeden JEST godny tego słowa w całym tym zdarzeniu)? a MOŻE TU JEST SEDNO całej sprawy gdzie byli księża, bo według mnie powinni być WŁAŚNIE TAM razem z obrońcami! Na miłość Boska!

  • rembarre

   Ks. Małkowski rulez, TO JEST PRAWDZIWY KAPŁAN, SZACUNEK!

  • mam 20 lat

   i tak..hmm ten film jest stronniczy,dlaczego? pokazywana jest jedna strona tych „obrońców krzyża” jezu..wy jesteście gotowi bić się z własnymi rodakami o symbol katastrofy Smoleńskiej.
   -Podział Polski..noo

   pokazanie oszołomów K2 szczyt wszystkiego bodajże rzeczywiście oddaje to ze ludzie pastwili się nad „obrońcami krzyża”. Dla mnie co najmniej śmieszne pokazać tylko takich przeciwników krzyża.(osobiście obrażają mnie te koszulki,ok)
   Starszy pan z parasolem zaraz na początku wypowiada swoje poglądy(12 min chyba filmu)nom film o krzyżu a tutaj zarzuty do rządu..ten młody człowiek,młodszy chyba ode mnie z oburzeniem „wleciał”,taak.. rzucił swoje argumenty(przeciw rządowi) Pan starszy zaczynał swoje „przemówienie” do młodego człowieka i nagle go ucieli,ciągle go urywają zostawiaja tylko jak mówi ze krzyże to nie miejsce przed pałacem Prezydenckim.No… także,dziękuję za uwagę a film i tak obejrzę,tylko dosyć mam przepychanek.Polska jest jedna a nie tuska i kaczora,pa

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.