Podobne

4 Thoughts to “„Krzyż” – film dokumentalny

 1. Bożena

  Jestem w szoku i trudno mi zebrac myśli , po tym co tu zobaczyłam !
  Czy jest jakaś granica niemyślenia ? Czy jest jakaś granica ludzkiego wynaturzenia ? Czy jest jakaś granica , której ten (nie)rząd i michnikopodobni nie przekroczą w szczuciu i manipulowaniu ludzmi ?!

 2. rembarre

  Wielkie dzięki za film, obejrzałem i kupię, bo warto, jestem agnostykiem ale w 100% jestem za Obrońcami Krzyża I KRZYŻEM bo T A M J E S T P O L S K A i ON BYŁ ZAWSZE GDZIE ZBIERALI SIĘ POLACY, tam był MÓJ PREZYDENT POLAK, czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego pod Krzyżem widziałem słownie JEDNEGO księdza, ks. Małkowskiego (bo tylko on jeden JEST godny tego słowa w całym tym zdarzeniu)? a MOŻE TU JEST SEDNO całej sprawy gdzie byli księża, bo według mnie powinni być WŁAŚNIE TAM razem z obrońcami! Na miłość Boska!

 3. rembarre

  Ks. Małkowski rulez, TO JEST PRAWDZIWY KAPŁAN, SZACUNEK!

 4. mam 20 lat

  i tak..hmm ten film jest stronniczy,dlaczego? pokazywana jest jedna strona tych „obrońców krzyża” jezu..wy jesteście gotowi bić się z własnymi rodakami o symbol katastrofy Smoleńskiej.
  -Podział Polski..noo

  pokazanie oszołomów K2 szczyt wszystkiego bodajże rzeczywiście oddaje to ze ludzie pastwili się nad „obrońcami krzyża”. Dla mnie co najmniej śmieszne pokazać tylko takich przeciwników krzyża.(osobiście obrażają mnie te koszulki,ok)
  Starszy pan z parasolem zaraz na początku wypowiada swoje poglądy(12 min chyba filmu)nom film o krzyżu a tutaj zarzuty do rządu..ten młody człowiek,młodszy chyba ode mnie z oburzeniem „wleciał”,taak.. rzucił swoje argumenty(przeciw rządowi) Pan starszy zaczynał swoje „przemówienie” do młodego człowieka i nagle go ucieli,ciągle go urywają zostawiaja tylko jak mówi ze krzyże to nie miejsce przed pałacem Prezydenckim.No… także,dziękuję za uwagę a film i tak obejrzę,tylko dosyć mam przepychanek.Polska jest jedna a nie tuska i kaczora,pa

Dodaj komentarz