Liczne protesty w całej Polsce, ważne ustalenia w Mińsku

13 lutego 2015 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Witold Waszczykowski wojna wywiad

Witold Waszczykowski – Polski Punkt Widzenia


  • srullo II

   Dziwne ze w tych wszystkich dyskusjach troski o Polske jako dyskutantow i ekspertow zaprasza sie jedynie słusznych a wiec ze swiecznika władzy ??? … Czyzby Polacy -sluchacze czy widzowie mają myslec i widziec swiat i jego problemy tylko jako wyplutą krasomowczymi ustami najemnikow -papke sledziowo-cebulowo-czosnkową nalozonej na macę doskonale udającą polski chleb- dla wygłodniałych prawdy Polaków stanowiacą pasze niczym dla bezmyslnego bydła ? …..a przeciez gdzie dwoch Polakow tam trzy poglądy !…. gdzie tu sie ma zmiescic ta wolnosc mysli i slowa a wiec i oceny wlasnej lub przynajmniej mozliwosci wyboru z wielu ocen tej ktora nam sie wydaje najbardziej zblizona wlasnym pogladom czy ocenom.?… Z calym szacunkiem i podziekowaniami za to co robicie dobrego na tle innych ale jesli jestescie telewizja gloszącą nauke Chrystusa to musicie znac Jego slowa; „ze tylko PRAWDA moze wyzwolic Polske spod okupacji kupcow ormianskich !….. no chyba ze Wam na tym nie zalezy?!

  • Mada

   Czy popieranie PiS-u naprawdę służy Polsce ? Moim zdaniem powinniście zmienić nazwę. Może zamiast „Dla Polski” powinno być „Dla PiS-u” ? Oczywiście zamieszczacie również bardzo wartościowe materiały, ale nie dostrzegać zagrożeń, jakie dla naszego kraju stanowi PiS (w obecnej chwili szczególnie polityka zagraniczna Kaczyńskiego,ale i socjalistyczne pomysły gospodarcze tej partii niczego dobrego Polsce nie przyniosą ) to zdumiewające ! Nie oznacza to oczywiście, że opowiadam się za PO czy jakąkolwiek partią systemową . Trzeba przegonić tę bandę zaprzańców i nieudaczników i rozliczyć za działalność na szkodę państwa.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski