Lisy, Władyki, Wołki i Żakowskie – karły moralne i medialne TOK FM

22 lutego 2012 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: Krzysztof Wojciechowski manipulacje media radio tok fm Tomasz Lis Tomasz Wołek Zakowski

Krzysztof Wojciechowski, reżyser i scenarzysta filmów fabularnych i dokumentalnych, autor szeregu filmów tzw. pułkowników, zatrzymywanych przez cenzurę z powodu ich niepoprawności politycznej, jest jednym z najwybitniejszych polskich dokumentalistów.

W latach 1962-64 pracował jako asystent operatora w Wytwórni Filmów Dokumentalnych w Warszawie. Krzysztof Wojciechowski ma za sobą realizację filmów reklamowych, popularnonaukowych, współpracował z telewizyjnym Ekspresem reporterów, tworzył widowiska dla Teatru Faktu TVP, zrealizował ponad 20 reportaży telewizyjnych. Ma na swoim koncie także adaptację Idioty dla Teatru TV.” B. Wieczorek


  • Jjaskow

   To bardzo dziwne, że Pan nie rozumie,

   Chodzi po prostu o eutanazję!

   Człowiek jako robot jest wartościową rzeczą od 20 do 60 roku życia, Dla Państwa pierwsze 20 lat to marnotrastwo i wyrzucanie pieniędzy na edukację, A po 60 do pracy się nie nadaje a tylko do piachu. I o to właśnie chodzi. Dlatego obnia sie stale poziom edukacji, niepotrzebnie wyrzucane pieniądze.
   Wydatki na leczenie to ok 60 miliardow, wydatki na renty i emerytury to ok 110 miliardów a gdzie reszta z ok 300 miliardow.??
   Inaczej; średnia emerytura to ok 1600zl brutto, średnia pensja to ok 4200 brutto. Pracujących ok 18 milionów a emerytów i rencistów ok 6 milionów. 

   Czyli znowu się rachunek nie zgadz.

   A średnio statystycznie tylko 10% mężczyzn dożywa emerytury, to jak wydłużymy wiek kobiet do wieku mężczyzn to statystycznie zaoszczędzimy 20-40 miliardów.
   I o to chodzi.
   Czego więc PT Pan nie rozumie?
   dr Jerzy Jaśkowski

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.