Misiewicz powraca!

19 kwietnia 2017 | | Opinie i komentarze | 2 komentarze

Wyszukaj: Bartłomiej Misiewicz polityka propaganda

Wszyscy myśleli, że to koniec tematu, ale nic bardziej mylnego. Ulubieniec postępowych mediów, Bartłomiej Misiewicz, powraca niczym mama Madzi.

Tym razem jednak jako ofiara kaczyzmu. Bo nie może tak być, że kaczor-dyktator kiwnie palcem a jakaś PiSowska komisja stwierdzi, że Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa czy innych sferach życia publicznego. Jest to oczywiste naruszenie konstytucji. Nie od dziś wiadomo, że takie coś może stwierdzić tylko specjalna komisja Gazety Wyborczej i TVN-u, a nie jakiś pisowski sąd kapturowy. Niepodważalność tego świeckiego dogmatu potwierdził na antenie Superstacji Wodnik Praw Obywatelskich tow. Adam Bodnar, który stwierdził, że Partia Kaczystowska nie ma prawa blokować Misiewiczowi możliwości pełnienia funkcji publicznych. Wyraził też gotowość pomocy. Nie powinno to zresztą nikogo dziwić, bo jeden wypad Misiewicza do dyskoteki w Białymstoku zrobił dla Demokracji więcej niż wszystkie manifestacje KODu razem wzięte. By żyło się lepiej!

Zostawiliście 2 wypowiedzi w temacie “Misiewicz powraca!

  1. adamek napisał(a):

    Przepraszam, bo nie rozeznaję – co to jest bodnar?

  2. fanAntoniego napisał(a):

    Ja chyba śnię! Minister Macierewicz, a za nim PiS cały czas twierdził, że Misiewicz ma kwalifikacje. Dopiero nacisk postępowych mediów sprawił, że olśniło wodza naszego jedynego, prezesa Kaczyńskiego. Znam kilka osób, które mają wykształcenie i kwalifikacje (że się tak wyrażę) Misiewicza, dlaczego nie dostaną pracy w szanujących się firmach na stanowisku kierowniczym i chociaż 20 tys. pensji? Skoro Misiewicz spełnia wymagania Ministerstwa Wojny” to droga wolna.
    PO to porażka, ale PiS to katastrofa!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.


O fenomenie Narodowych Sił Zbrojnych

Leszek Żebrowski


Poznańska 14 zwrócona Warszawie!

Lokatorzy mogą wracać do kamienicy?


Hitler był lewakiem?

Piotr Zychowicz


Jesienne kolory Polski

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o rocznicy 17 IX, stanie polskiej kultury w kontekście nominacji i festiwalu w Opolu, wydarzeniach na Muranowie, mediach publicznych oraz apel do prezydenta ws. raportu WSI.