30 kwietnia 2017 | | Wiara i religia | 9 komentarzy

Wyszukaj: Biblia pismo św spot wiara

Niedziela, 30.04.2017 r. we wszystkich kościołach w Polsce

Zostawiliście 9 wypowiedzi w temacie “NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚW.

 1. Michał Pucha napisał(a):

  Sranie w banie… Wygodnych fragmentów czytanie… Jakby ludzie to czytali to już dawno przestaliby chodzić do kościołów.

 2. Wojtek Olasz napisał(a):

  Panie Stanisławie czy prawdą jest ze mit o odkupicielu,synu boga, zrodzonym z matki dziewicy,zamordowanym ,zmartwychwstałym nie towarzyszy ludzkości od tysięcy lat? Różnie się on nazywa,różne imiona ma jego matka i i jego bóg ojciec .Ksiegi w których jest to opisywane tez maja różną postać i nazwę. Klika która tylko jedzie na oglupianiu mas ciągle ta sama…Po obecnych wydarzeniach widać ze za moment papiescy przekolorują się na islam bo tam wyznawcy bardziej rozmodleni i pasterze bardzo potrzebni. …wszak baranów morze całe. ….

 3. Marlies Franckowiak napisał(a):

  W SZKOLE JAKO LEKTORE ;BRONMY SIE OD ZLEGO ;A TYM CO NIE PASUJE NIE WYJADA DO NIEMIECKICH SASIADOW

 4. Gerard Tomaszewski napisał(a):

  Chwalebne to bardzo jest takie czytanie wybranych wersetów i własna interpretacja dopasowana do czasów Mercedesów grubych Audi i sytych stołów Zaprawdę powiadam wam we wdowim groszu tkwi siła daru lasu zatopionego w occie.

 5. Natalie Fabert napisał(a):

  …. „I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.” Rz.1:23-25

 6. Natalie Fabert napisał(a):

  „Nie będziesz miał innych bogów obok mnie” (II Mojż. 20,3). Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz oddawał czci czemukolwiek innemu na niebie, na ziemi i pod ziemią, tylko Bogu-Stworzycielowi nieba i ziemi, ponieważ wszystko to, co pomniejsza i odbiera najwyższą cześć i miłość należną Bogu, staje się bożkiem i jest bałwochwalstwem.

 7. Natalie Fabert napisał(a):

  Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie (Jan 14:6). Zauważ, iż Jezus nie mówi, że wskaże ci drogę! On twierdzi: Ja jestem drogą. Jezus wspomina również o istnieniu dwu dróg, wąskiej i szerokiej. Powiada, iż szeroka wiedzie do zguby i wielu idzie właśnie po niej (Mat. 7:13).Kto więc jest chrześcijaninem? Przede wszystkim ktoś, kto znalazł drogę życia w przeciwieństwie do drogi śmierci. A drogą życia jest Jezus Chrystus, Syn Boży…. KrK przez stulecia tak daleko odszedl od Slowa Bozego ze jesli ma jakiegos „Ducha” to napewno nie jest on „Swiety”„I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości” (2Kor.11:14)…. Bóg jest jedyną miarą Prawdy i Chrześcijanie powinni karmić się wyłącznie słowami Boga i Syna które są jedynym miernikiem Prawdy. To jest jedyne Słowo Boże. 1Jana 4:1 „Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.”

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Obława Augustowska. Zapomniana sowiecka zbrodnia na Polakach

Piotr Zychowicz, prof. Krzysztof Jasiewicz, Teresa Kaczorowska

Andrzej Lepper został zamordowany!

Wojciech Sumliński

Decyzje polityczne a bezpieczeństwo paliwowe

Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z Jerzym Gawędą na temat decyzji politycznych dotyczących bezpieczeństwa paliwowego.

Adam Bodnar (RPO) do dymisji

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

Być ojcem

Bóg pomaga mi być ojcem – Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty, ojciec czwórki dzieci i Jędrzej Odyniec, członek wspólnoty neokatechumenalnej i ojciec szóstki dzieci, o najważniejszej misji, którą się podjęli, czyli do bycia tatą.

Aneksja kultury przez neo-marksistów

Jerzy Zalewski – spotkanie w dniu 21.06.2017 w Warszawie

Absurdalne stereotypy na temat państwowej edukacji i przymusu

Robią nas w konia

Witold Gadowski: „Niepełnosprawny polski premier”

O niemieckiej odpowiedzialności za obozy koncentracyjne, wypowiedzi premier Beaty Szydło, reakcji Donalda Tuska oraz nakręcającej się spirali nienawiści wobec obecnego rządu.

”Stare kiejkuty bez kagańców”

Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

Na Lipę Tuska

Cały postępowy świat obiegły słowa Michała Tuska, który zapytany przed sejmową komisją ds. Amber Gold o swego ojca szczerze, po partyjnemu wyznał: „Razem wiedzieliśmy, że to jest tak, mówiąc kolokwialnie lipa”.

Jak oszczędzają Polacy?

Rozmowy Niedokończone – prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz

Po co nam rachunkowość?

Jaką rolę pełni w prowadzeniu i ocenie biznesu? Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób!

Wojna cywilizacji – kolejny etap

Zbrodnia i atak terrorystyczny…