Podobne

16 Thoughts to “Nie potrzebujemy bandy polityków i biurokratów decydujących o gorylach w Kongo!

 1. no, pięknie, dlaczego zatem p.Korwin głosował za przyjęciem CETA… Czyżby objaw schizofrenii ?…

  1. Głosował, bo Kanada nas zaleje gmo, bo zależy jej na wytruciu europejczyków, żeby poszerzyć swoją lebensraum, gdyż mają u siebie za mało miejsca i się duszą w tych lasach.

  2. Naprawdę myślicie że kanada ma takie możliwości ? Zapominacie o korzyściach płynących z wolnego handlu dla polskich przedsiębiorstw. Np . KGHM który wykupił właśnie w Kanadzie tereny pod wydobycie miedzi i innych surowców. Boicie się GMO a codziennie wpieprzacie pomidory z Holandii, tak nafaszerowane chemią że Tablica Mendelejewa wymięka. Pozdro dla K15 i ich przyjaciół z RAZEM.

  3. Czy któryś z waszych niedociumanych umiłowanych przywódców czytał cetę ?

  4. ty widzisz tutaj sprzeczność? :V

  5. u pani to najwyraźniej objaw upośledzenia umysłowego, lub miejmy nadzieję niezrozumienia istoty rzeczy.

  6. korwin zyje w mentalnosci XIX wiecznej.Nie zdaje sobie sprawy ze czasy wolnorynkowej gospodarki minely.

  7. Paweł Kom Widzę, że pan dysponuje wysoce rozgarniętym umysłem, mimo to, polecam poczytać „rozumy” o szerszym, niż pański, oglądzie sprawy : https://wolnemedia.net/co-przyniesie-nam-ceta/

  8. Damian Pilipa Nie wiem, co pan wpieprza, i nie wiem, skąd pan wie, co ja wpieprzam, ale z tonu i treści pana wypowiedzi mogę sądzić, że coś szkodliwego…

  9. Ewa Rybarczyk Miałem nadzieję na merytoryczną dyskusję ale cóż jedyne na co panią stać to argumentum ad hominem . typowe dla Goebelsoewskiej propagandy.

 2. krowa która duzo ryczy a skąd by brał kasiórkę na młodą żonkę i dzieci ? i dzieci z poprzedniego małżeństwa ? ponad 25 lat w polityce ,nic nie zrobił ,tylko ryczy .

 3. Tym bardziej, ze nie przypominam sobie, by Kongo wstąpiło do UE. Czyżby Goryle zorganizowały w tej sprawie referendum?

 4. Korwin to człowiek zamęt, coś w rodzaju piątej kolumny. Jednym słowem droga do nikąd.

Dodaj komentarz