Nie wierzcie sondażom! List od ankietera

21 października 2014 | | Opinie i komentarze.

Wyszukaj: manipulacje polityka sondaze

Robią nas w konia


  • Jacek Irys

   Szanowna tv Podziemna jak i drodzy Polacy!
   Jako dlugoletni obserwator scen z zycia, ktore sie laczy i z polityka nie zauwazam, ale STWIERDZAM, ze wszysstkie komplikacje tego naszego zycia, wynikaja z swiadomosci, ktora uksztaltowala nam nauka, a co wykorzystuja politycy w perfidny sposob! Musimy zaczac rozruzniac inteligencje od kultury. Wmawiana nam inteligencja nabyta na uczelni w zaden sposob nie swiadczy o MADROSCI czlowieka! Czlowiek, ktorego natura obdarzyla kultura od urodzenia, nie musi byc inteligentny,ale z cala pewnoscia bedzie mial szerokie rozeznanie dotyczace wszelkich dziedzin naszego zycia. Widzac, a nawet majac kontakt z tymi uznanymi politykami ze swiata zachodniego, z przykroscia stwierdzam, ze ogromna wiekszosc wsrod nich, to zyciowe safanduly, niedorajdy, co Michalkiewicz tez zauwazyl u tego z buszu juniora.Patrzac na takiego Sikorskiego, Tuska, Komorowskiego czy innych, tak pieszczotliwie wspieranych przez swiat zachodni w krytyce Putina, to az sie wierzyc nie chce, ze glupota moze niszczyc jakas madrosc! Madroscia Putina, czy Orbana nie jest wojna, czy jakies inne podle rozwiazania dotyczace zniewolenia swojego kraju, jak to sie ma w dzialaniach tych uczonych imbecyli u sterow innych rzadow! Przyklad Polski i innych krajow postkomunistycznych, ze tak okresle przeciw samu sobie, jest dobitnym przykladem GLUPOTY wplywu na politykow! Chcesz psa uderzyc, to kij znajdziesz. Parafrazujac. Putin nie jest psem, ale te kije sa tak ubabrane, spruchniale ze starosci, ze czlowiek kulturalny nie wezmie ich do reki.Powtorze sie: CZLOWIEK UCZONY? NIE MUSI BYC MADRY! On tylko poznal waski skrawek nauki potrzebnej do wykonywania pracy na cele spoleczne. NAM SA POTRZEBNI LUDZIE MADRZY, KULTURALNI, TACY KTORZY MAJA WIEKSZE HORYZONTY POZNAWCZE SWIATA! Tylko debil, kompletny ignorant bedzie sie zachwycal drugim debilem i krytykowal madrosc ukazujac inteligencje ograniczonego delikwenta, ktory ma tylko wiedze nabyta, poparta jakims tytulem naukowym! Jezeli chcemy zyc w spokoju, to bozbadzmy sie zludzen, ze UE nas kocha, USA ochroni a Kopacz da satysfakcje bycia Polakiem! Ten proponowany rozwoj motywowany co rocznym deficytem wyrazanym w miliardach, w budzecie, ktory jest zaprzeczeniem rozwoju, nalezy bezwlocznie zatrzymac dajac kopa takim indywidom jak Kopacz, ktorzy sami sobie zaprzeczaja, ale juz tego nie zauwazaju, bo sa po prostu umyslowo ograniczeni!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.