Nie wypieram się tego, czyli Jan Pietrzak na poważnie

27 grudnia 2014 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Jacek Sobala Jan Pietrzak wywiad

Satyryk w rozmowie z Jackiem Sobalą


  • Wojciech Glowacki

   O naszej faktycznej wolnosci, poza wszystkim, swiadcza przede wszystkim pomniki!!! Te,ktore sa,a jeszcze bardziej te,ktorych nie ma, a powinny bezwzglednie juz dzisiaj zaistniec po wieki wiekow na polskiej ziemi.W Warszawie usiluje sie skutecznie zablokowac sprawe przeniesienia „CZTERECH SPIACYCH” do muzeum slawy oreza rosyjskiego, co przeciez po tak dlugoletniej i efektywnej sluzbie na rzecz Rosji samym swoim istnieniem jest w pelni uprawnione.Wybudujmy wiec MY-POLACY w to miejsce „POMNIK PAMIECI BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ” – na wieczna chwale i pamiec pozytywnych skutkow tej bitwy dla tak wielu krajow europejskich,odczuwanych po dzien dzisiejszy, takze w holdzie ARMII POLSKIEJ I JEJ IMIENNYM BOHATEROM.Cokol pod ten monument jest juz gotowy…czeka na godny polskiej sprawie pomnik.Wybudujmy juz teraz ! To jest nasza dzisiejsza koniecznosc i obiektywnie niezalezna wylacznie polska decyzja.Aby blokowanie sprawy „CZTERECH SPIACYCH” nie spowodowalo,ze w przypadku pozostania na Urzedzie Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, ci „Czterej Spiacy” gromkim slowem oswiadcza,ze chca dalej sluzyc „slusznej sprawie” pozostajac w Warszawie.Swiatly pomysl postawienia LUKU TRIUMFALNEGO za 6 lat moze sie nigdy nie ziscic, gdyz „cichym scigajacy nas lotem” sa konsekwentni w swym dazeniu do uzyskania pozadanego przez nich celu,a celem tym nigdy nie byla NIEZAWISLOSC – NIEZALEZNOSC I DOBROBYT NARODU POLSKIEGO.Prosty w swej ludzkiej oczywistosci kanon bytu ludzkiego ” BOG HONOR OJCZYZNA ” jest dla tych „cichym scigajacy nas lotem” calkowicie obcy.
   Wiec juz teraz, w roku 2015 , pomnik BITWA WARSZAWSKA 1920, a na stulecie wydarzenia spolecznym sumptem wzniesiony LUK TRIUMFALNY! WIEC DZIALAJMY WSZYSCY W SLUSZNEJ SPRAWIE!!!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz