O czarnych skrzynkach TU-154

10 czerwca 2013 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Anita Gargas Antoni Macierewicz Artur Dmochowski Marcin Kukulski samolot śledztwo Smoleńsk

Zadanie specjalne odc. 4 – Antoni Macierewicz, Marcin Kukulski, Artur Dmochowski


  • Krystyna Trzcinska

   Fakt niepodważalny! Polska posiada dowody na to, że kopie czarnych skrzynek zostały w części sfałszowane. Dowodami są same kopie czarnych skrzynek! Nie potrzebne są oryginały czarnych skrzynek, żeby to stwierdzić. Identycznie powiedział PUTIN, że Polacy posiadają potrzebne dowody, do prawidłowego rozstrzygnięcia w sprawie śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To prawda. Faktem jest, ze kopii z czarnych skrzynek w części danych zmieniono gęstość zapisu od/do określonej ścieżki, określonego sektora. W sposób naturalny, taka sytuacja nigdy nie mogła by się zdarzyć, aby mogła ulec zmianie gęstość zapisu lub ulec zmianie przeplot zapisu w części danych na elektronicznym nośniku informacji. Jest tylko jeden program komputerowy na Świecie umożliwiający dokonanie zmiany gęstości zapisu na elektronicznym nośniku informacji. Jest to program narzędziowy, zaprojektowany i oprogramowany w całości przeze mnie. Program ten napisałam w firmie zagranicznej IMPOL-II. Program ten w całości jest napisany w języku wewnętrznym programowania ASEMBLER. Po napisaniu programu i jego przetestowaniu, program RESTORE w postaci źródłowej i wynikowej przekazałam do rąk mego bezpośredniego przełożonego w tej firmie, Głównemu Konstruktorowi – Wiesławowi Kasce, celem umieszczenia go w sejfie. Prawie cała produkcja komputerów firmy zagraniczne IMPOL-II szła dla WP (Wojsko Polskie). Kiedy testowałam już ostatnią (praktycznie niewykonalną) jego cześć (zmianę gęstości zapisu części danych) Główny Konstruktor wraz z jednymi z najważniejszych osób, odwiedzili mój pokój (programisty komputerów). Nie wiem dlaczego, ale najważniejsze osoby w wojsku chciały zobaczyć też, jak wygląda osoba, który taki program napisała, czyli zrobiła programowo coś, co nie jest w ogóle możliwe. Mając mój program RESTORE, można usuwać i aktualizować dane (fałszować też) na elektronicznym nośniku informacji. A co znaczy, że można też po sfałszowaniu informacji, utworzyć nową taśmę, mającą robić za oryginał. Mój program RESTORE może mieć zarówno Wojsko Polskie (wersje źródłowa, która można dowolnie, zgodnie z potrzebami modyfikować) jak i w nielegalne posiadanie programu RESTORE mogła również wejść w posiadanie strona Rosyjska, w różny sposób np. Wiesław Kaska wraz ze swoja żoną studiowali w ZSRR – Wiesław Kaska – elektronikę.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.