Pogońmy bolszewików z samorządu!

7 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Adam Kondrakiewicz dr Krzysztof Kawęcki konferencja Olga Johann Piotr Mazurek samorząd

Konferencja prasowa, na której zainaugurowano akcję „Pogońmy bolszewików z samorządu! Piotr Mazurek, Adam Kondrakiewicz, Olga Johann i dr Krzysztof Kawęcki.


  • Jacek Irys

   Ja nazywam sie itd, ktory pyta Was szanowna inteligencjo. Kto upowaznil Was do rzucania tak idiotycznych hasel? Podobnie rzecz ma sie z zawieszaniem i zdejmowaniem krzyzy w miejscach publicznych, etc. Jezeli Wasze zawolanie ma polepszyc stan Polski, to ja jestem proboszczem. Wy bez zadnego zastanowienia sie, rzucacie haslo, nic nieznaczace a oczekujecie wsparcia, a tutaj i na oklaski rece bola. Tepicie Bolszewika, na sposob bolszewika. Wstyd mi jest za Was. Zamiast ukazywac realnych przestepcow, wolicie za swoja glupote obwiniac Putina czy Bog wie kogo jeszcze. Robicie problemy na zawolanie, a pozniej dyskutujecie miesiacami, a tu pada deszcz, na leb Wam sie leje, a Wy udajecie suchych, gdzie wyraznie widac Wasze przemoczenie. Prosze mi wybaczyc te dygresje, ale widzac jak sie meczycie z ta swoja glupota, to mi Was zal. Zycie polega na umilaniu Go, a nie na utrudnianiu, do czego tez ma sluzyc komputeryzacja, ktora Wam utrudnia zycie, a przyglupom stwarza mozliwosci do emocjonalnych przezyc. Nie zauwazacie podstawowych norm ktore powinny cechowac czlowieka. Krzyczac bij bolszewika ponizacie tytuly naukowe, ktorymi sie chelpicie. Do mnie takie przekazy niedocieraja i pragne, zeby wiekszosc Polakow przylaczyla sie do bardziej logicznych rozwiazan niz bic bolszewika, na czym pasozytuja wszelkiej masci kryminalisci okradajacy, osmieszajacy Polske. Z cala pewnoscia twierdze, ze takimi zawolaniami nie dojdziecie daleko!

  • Jacek Irys

   Patrzac na tytuly, mozna dostac kreczka! Jak wygrac wybory? Pogonic bolszewika etc. Nie wiem kto sie kryje pod nazwa bolszewik? Brak imienia! Podobnie jest z PiS, i ta zdegenerowana PO! Jezeli napisze samo PO, niczego tym nie wyjasniam. Ale jak powiem Tusk i co on zrobil, lub wielu,wielu innych, to juz wszystko jest klarowne. Co do wyborow, to wygrywa sie je przez manipulacje i oszustwa, bo odpowiednich ludzi z odpowiednim programem, nie widac! Widac za to, dazenia do wygrania wyborow przez PO i to nie sa jakies mzonki. Wydano ogrom pieniedzy na promowanie trzech regionow w Brukseli. Pod pozorem dobrego uczynku jak wyraznej sugestii, zeby glosowac na nich, nic wiecej ciekawego ten ich projelkt nie ukazuje. Wydano multum pieniedzy na promocje PO gdzie widac tylko bezczelne mordy z tej przestepczej organizacji w Brukseli. Ze tak jest, jak napisalem, swiadczy brak tej informacji w mediach! W najgorszym wypadku dla PO, maja cieple posadki ci oszusci z PO w Brukseli.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.