Podobne

25 Thoughts to “„Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony”

 1. O..k..wa.Wroclaw ,,to juz jest poza POLSKA…??Niekumam tego wyroku…

 2. P. Rybak spalil sobie, zeby miala o czym pisac Gazeta Wyb. oraz zeby mialy co pokazywac telewizje w Izraelu i w Stanach Zjednoczonych.

 3. Niech go prezydent ułaskawi,ale podejrzewam że tego nie zrobi bo boi się opinii Żydòw

 4. A za co ułaskawiać prowokatora, który zachowuje się jak Hitler paląc żydów. Rybak mógł spalić np. kukłę Sorosa i byłbym za ułaskawieniem go.

  1. Dokładnie. Typ robi z siebie pajaca, przychodzi na demonstrację gdzie media tylko czekają na takie „atrakcje” żeby później mieć argument jaki to ONR czy ogólnie patrioci są rasistowscy. Zwykły prowokator, który swoim pajacowaniem daje pożywkę mediom i lewakom, który może nawet specjalnie działa na niekorzyść nacjonalistów i prawicy więc niech go diabli wezmą w tym więzieniu.

 5. Mam nadzieje że do pierwszego dnia wiosny zostanie zajete stanowisko odnośnie palenia I topienia MARZANNY bo cięko widze pedagogów i rozbawioną dziatwe gdy reporterzy TVN i GW dopatrzą się w tym rytuale tradycyjnego polskiego antysemityzmu!

 6. palenie albo zdrowie – wybór należy do ciebie 😉

 7. A na wiosnę spalimy setki żydowskich kukieł w całej Polsce.

 8. ŻYDOKOMUNA RZĄDZI W POLSCE !!! Nadal wierzycie w wolna Polskę? Od prawie 30 lat ten rak dąży kraj. Za komuny było wiadomo że PZPR to wróg teraz jest jeszcze gorzej !!

  1. rakiem tego kraju sa sami Polacy ! którzy nie szanują kraju w jakim zyja i siebie.

 9. W ogole mnie to nie dziwi, i w ogole nie współczuje temu człowiekowi! Spalic kukle rzeczywiście tego psychopaty Sorosa to jest zupełnie co innego niż spalić kukle symbolizująca cala nacje, ! to jest totalnie inny wymiar, ! kara jest za duża !!

 10. więzień polityczny w demokratycznym państwie , przecież to chore

 11. Ludzie ktorzy rzadza tym swiatem majaw dupie religie zydowska, talmud, … Maja w dupie zydow, II wojna swiatowa to pokazalam Ktos zna fakty w ogole. Nie nalezy nawet przypuszvzac ze ci ludzie sa zdrowi, a co dopiero wartosci im w glowie czy tradycje. .dzisiaj ” Zyd patrzy z pogarda na zyda. ” religie dla tych ludzi sa narzedziem kontroli, Soros czuje sie zydem tak jak Rockefeller chrzescijaninem.

 12. A nie wydaje sie wam, ze ten cały pan Rybak to prowokator?

 13. Trzeba sobie zadać pytanie po co ktoś na jakiejkolwiek demonstracji a tym bardziej demonstracji gdzie zebrani ludzie są okrzyknięci przez lewaków antysemitami i rasistami, pali kukłę Żyda? Jest to działanie jawnie szkodliwe na rzecz tego ruchu, jest to działanie prowokacyjne. Kojarzy się jednoznacznie z II wś. I po co takie coś robić? Uważajcie na prowokatorów i ludzi wstawionych przez system do rujnowania dorobku prawicy, nacjonalistów czy kogokolwiek innego. Już taki jeden (o jednym tylko wiadomo)był pod krzyżem, który wyzywał Tusków i całą watahę, robił teatrzyki, dramy – po prostu typowy oszołom. Później się okazuje, że gościu lata po pedalskich paradach i jest antyPiS. Już tacy byli chuligani na MN, którzy budki strażnicze podpalali (a może tęcze i wozy TVNu też?) później się okazuje, że paluszki w tym maczał minister obrony, niejaki bandzior Bartłomiej S. Historia cały czas się powtarza, dają wam w szeregi oszołomów a wy wszystko łykacie i sami z siebie robicie oszołomów żeby bronić prowokatora lub debila, który nic nie rozumie i jest taki prawilny, że aż za prawilny i tylko robi czarny PR. No chyba, że on i jego zwolenników planem jest palenie Żydów to wtedy rozumiem, że swoich wartości i ludzi trzeba bronić.
  PS Aha, taki gościu, który pali kukły Żydów, który na MN robi zamieszki powinien od razu był łapany, dostawać kopa w ryj i wyrzucany marszu za pajacowanie i dawanie pożywki mediom oraz utwierdzanie wizerunku nacjonalisty – antysemity czy bandziora.

 14. zastanawia mnie czemu wszystkie organizacje narodowe narodowościowe prawicowe i podobne zupełnie na ta patologię prawno-sądowniczą nie reagują. Przeciez to powinny być protesty większe niż marsz niepodległości, bo w tym wypadku to właśnie jest zamach na wolność i niepodległośc oraz suwerenność Polski.

 15. Bandyci w togach wciąż bezkarni.

Dodaj komentarz