24 listopada 2016 | | Rozmowy i wywiady | 25 komentarzy

Wyszukaj: Piotr Rybak proces skandal

Piotr Rybak, skazany przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za spalenie kukły żyda przedstawia swoje refleksje co do wyroku oraz samego przebiegu procesu.

0
0
Zostawiliście 25 wypowiedzi w temacie “„Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony”

 1. Tadeusz Zimnoch napisał(a):

  O..k..wa.Wroclaw ,,to juz jest poza POLSKA…??Niekumam tego wyroku…

  0

  0
 2. Piotr Tomicki napisał(a):

  P. Rybak spalil sobie, zeby miala o czym pisac Gazeta Wyb. oraz zeby mialy co pokazywac telewizje w Izraelu i w Stanach Zjednoczonych.

  0

  0
 3. Paweł Mikołajczyk napisał(a):

  Niech go prezydent ułaskawi,ale podejrzewam że tego nie zrobi bo boi się opinii Żydòw

  0

  0
 4. Bogdan Migas napisał(a):

  A za co ułaskawiać prowokatora, który zachowuje się jak Hitler paląc żydów. Rybak mógł spalić np. kukłę Sorosa i byłbym za ułaskawieniem go.

  0

  0
  • Jarek Opatrzyk napisał(a):

   Dokładnie. Typ robi z siebie pajaca, przychodzi na demonstrację gdzie media tylko czekają na takie „atrakcje” żeby później mieć argument jaki to ONR czy ogólnie patrioci są rasistowscy. Zwykły prowokator, który swoim pajacowaniem daje pożywkę mediom i lewakom, który może nawet specjalnie działa na niekorzyść nacjonalistów i prawicy więc niech go diabli wezmą w tym więzieniu.

   0

   0
 5. Michał Dyniak napisał(a):

  Mam nadzieje że do pierwszego dnia wiosny zostanie zajete stanowisko odnośnie palenia I topienia MARZANNY bo cięko widze pedagogów i rozbawioną dziatwe gdy reporterzy TVN i GW dopatrzą się w tym rytuale tradycyjnego polskiego antysemityzmu!

  0

  0
 6. Mateusz Łabęcki napisał(a):

  Jest jeszcze apelacja.

  0

  0
 7. Paul John napisał(a):

  palenie albo zdrowie – wybór należy do ciebie 😉

  0

  0
 8. Zenobiusz Abdycjusz napisał(a):

  Żydowskie sądownictwo.

  0

  0
 9. Zenobiusz Abdycjusz napisał(a):

  A na wiosnę spalimy setki żydowskich kukieł w całej Polsce.

  0

  0
 10. Artur Jabłoński napisał(a):

  ŻYDOKOMUNA RZĄDZI W POLSCE !!! Nadal wierzycie w wolna Polskę? Od prawie 30 lat ten rak dąży kraj. Za komuny było wiadomo że PZPR to wróg teraz jest jeszcze gorzej !!

  0

  0
 11. Michał Sobstyl napisał(a):

  W ogole mnie to nie dziwi, i w ogole nie współczuje temu człowiekowi! Spalic kukle rzeczywiście tego psychopaty Sorosa to jest zupełnie co innego niż spalić kukle symbolizująca cala nacje, ! to jest totalnie inny wymiar, ! kara jest za duża !!

  0

  0
 12. Jack Koval napisał(a):

  więzień polityczny w demokratycznym państwie , przecież to chore

  0

  0
 13. Michał Sobstyl napisał(a):

  Ludzie ktorzy rzadza tym swiatem majaw dupie religie zydowska, talmud, … Maja w dupie zydow, II wojna swiatowa to pokazalam Ktos zna fakty w ogole. Nie nalezy nawet przypuszvzac ze ci ludzie sa zdrowi, a co dopiero wartosci im w glowie czy tradycje. .dzisiaj ” Zyd patrzy z pogarda na zyda. ” religie dla tych ludzi sa narzedziem kontroli, Soros czuje sie zydem tak jak Rockefeller chrzescijaninem.

  0

  0
 14. Piotr Korczyński napisał(a):

  Prawo działa wybiórczo

  0

  0
 15. Szczepan Ciechalski napisał(a):

  A nie wydaje sie wam, ze ten cały pan Rybak to prowokator?

  0

  0
 16. Jarek Opatrzyk napisał(a):

  Trzeba sobie zadać pytanie po co ktoś na jakiejkolwiek demonstracji a tym bardziej demonstracji gdzie zebrani ludzie są okrzyknięci przez lewaków antysemitami i rasistami, pali kukłę Żyda? Jest to działanie jawnie szkodliwe na rzecz tego ruchu, jest to działanie prowokacyjne. Kojarzy się jednoznacznie z II wś. I po co takie coś robić? Uważajcie na prowokatorów i ludzi wstawionych przez system do rujnowania dorobku prawicy, nacjonalistów czy kogokolwiek innego. Już taki jeden (o jednym tylko wiadomo)był pod krzyżem, który wyzywał Tusków i całą watahę, robił teatrzyki, dramy – po prostu typowy oszołom. Później się okazuje, że gościu lata po pedalskich paradach i jest antyPiS. Już tacy byli chuligani na MN, którzy budki strażnicze podpalali (a może tęcze i wozy TVNu też?) później się okazuje, że paluszki w tym maczał minister obrony, niejaki bandzior Bartłomiej S. Historia cały czas się powtarza, dają wam w szeregi oszołomów a wy wszystko łykacie i sami z siebie robicie oszołomów żeby bronić prowokatora lub debila, który nic nie rozumie i jest taki prawilny, że aż za prawilny i tylko robi czarny PR. No chyba, że on i jego zwolenników planem jest palenie Żydów to wtedy rozumiem, że swoich wartości i ludzi trzeba bronić.
  PS Aha, taki gościu, który pali kukły Żydów, który na MN robi zamieszki powinien od razu był łapany, dostawać kopa w ryj i wyrzucany marszu za pajacowanie i dawanie pożywki mediom oraz utwierdzanie wizerunku nacjonalisty – antysemity czy bandziora.

  0

  0
 17. Marek Dylakowski napisał(a):

  zastanawia mnie czemu wszystkie organizacje narodowe narodowościowe prawicowe i podobne zupełnie na ta patologię prawno-sądowniczą nie reagują. Przeciez to powinny być protesty większe niż marsz niepodległości, bo w tym wypadku to właśnie jest zamach na wolność i niepodległośc oraz suwerenność Polski.

  0

  0
 18. Staś Partyka napisał(a):

  może sędzia żyd?

  0

  0
 19. Janusz Musiał napisał(a):

  Bandyci w togach wciąż bezkarni.

  0

  0

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Jak wykorzystać walory turystyczne naszego kraju?

Witold Bańka – Polski Punkt Widzenia 00

Które instytucje rządowe powinny zniknąć raz na zawsze?

Stanisław Michalkiewicz o modelach gospodarczych i metodach wpływów państwowych urzędników na gospodarkę 00

Europa wspiera faszyzm na Ukrainie

Uczestnik pikiety przeciw ukraińskiej imigracji zarobkowej podkreśla, że Polakowi trudno jest zaakceptować współpracę z narodem, który dokonał ludobójstwa i jeszcze się tym szczyci. 20

Premier Beata Szydło w obronie Ministra i prof. Jana Szyszki

Debata nad wotum nieufności, 23.03.2017 Za czasów rządów koalicji PO-PSL w ekspresowym tempie uchwalono ustawę „zakładającą zwykłe drenowanie Lasów Państwowych”. – Ponad 1,5 mld zł miało trafić do zadłużonego przez PO budżetu. 10

Nie wiemy kto jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską

Głos Polski – min. Antoni Macierewicz 00

Polska w UE

Rozmowy Niedokończone – prof. dr hab. Witold Modzelewski 10

Prezydent Trump nie chce wychodzić na przeciw polityce „europeizacji Europy”!

Stanisław Michalkiewicz o tworzonych scenariuszach przemian Unii Europejskiej 30

Sterroryzowana Europa

Piotr Grzybowski, publicysta, ekspert ds. bezpieczeństwa, który w rozmowie odniósł się do ostatniego zamachu w Londynie. 00

Rysiek chce Polski w strefie euro

Co ma ciekawego do powiedzenia? Posłuchajmy 00

Rząd jest przychylny wolnym niedzielom w handlu

Alfred Bujara – Polski Punkt Widzenia 00

Zamiast zawodów konnych modne teraz są zawody starozakonne!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o rozwijającej się dynamicznie sytuacji w Polsce, w Wielkiej Brytanii i całej Unii Europejskiej, gdzie wszyscy dywagują o stanie demokracji i praworządności, także o nie zauważonych kompetencjach prezydenta Rzeczypospolitej, o kolejnych koncepcjach złowrogiego ministra obronnego dotyczących katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku i o konsekwencjach przyjmowania się chrztu dopiero za drugim razem… • dalej »

Za czy przeciw elektrowni atomowej w Polsce?

Elektrownia atomowa w Polsce to dobry czy zły pomysł? 51

Bluźniercy kina

Patrycja Guevara – Woźniak i Maciej Woźniak, którzy w rozmowie zastanawiali się nad tym, czy w Watykanie istnieje indeks filmów zakazanych i odnieśli się do filmów, które wzbudzają emocje i kontrowersje. 00