Polska wobec strategicznych partnerów

3 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Radom spotkanie Stanisław Michalkiewicz

Spotkanie Stanisława Michalkiewicza w Radomiu – wyśmienita wykładnia historyczna współczesnych uwarunkowań geopolitycznych Polski


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   John Perkins tytuł swojej autobiografii HITMAN wzbogacił WYZNANIE EKONOMISTY OD BRUDNEJ ROBOTY.To oni doprowadzili do budowy amerykańskiego domku z kart,a w jego zburzeniu nawet sami Amerykanie upatrują w egzotycznej koalicji rosyjsko-chińskiej.
   http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/02/roberts-czy-rosja-i-chiny-maja-jedyna-alternatywe-wojne/
   Na bolszewicką Rosję stawiał też prezydent Roosevelt po tym jak ŻYDOBOLSZEWIA w swoim działaniu przejęła rosyjski rasizm.

   Potwierdza się,że jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,a jej dewizą to EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą zdefiniował Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.

  • Jacek Irys

   Parafrazujac do okreslenia przez p. Michalkiewicza tych, ktorych ja okreslam „sjonisci”, a p. Michalkiewicz ujol te bande, okreslajac ich jako „zydokomuna”! Przyszlosc w zarysach dla ludzkosci, przedstawia sie dramatycznie. Jezeli ludzkosc tego nie zrozumie, to ta zydokomuna zapanuje nad swiatem! Przyjrzyjmy sie pochodzeniu takiego okreslenia co bardzo klarownie wyjasnia nam p. Michalkiewicz. ” Zydzi zwalczajacy nacjonalizm, a promujacy socjalizm, sa nacjonalistami!” Jezeli zapisuja sie do jakiejs partii, wewnatrz tej partii zawiazuja swoja partie nacjonalistyczna, co potwierdzaja fakty. Idac dalej tym ich podlym tropem, nalezy zauwazyc fakt przywlaszczenia sobie do dzialan, zydowskiego, koszernego nakazu religijnego w zyciu codziennym. Dzisiejsze nawolywanie do kupowania swoich produktow, chociaz uzasadnione, nie ma takiego oddzialywania jak wszystko koszerne! Koszer nie wynika z nakazow Boskich, a przywlaszczony przez zydokomune stal sie narzedziem walki i zaglady Zydow jak i ludzkosci! Podam kilka razacych przykladow promowania koszernosci Zydow. Jezeli Zydowka urodzi dziecko, to dziecko dolacza sie do koszernosci, nawet gdy ojcem jest murzyn, zwany dzisiaj przez nich, inaczej! U nich wszystko jest koszerne, ale wylacznie po to, zeby trzymac Zydow w calosci do dalszej manipulacji.Ich dzialania nabieraja ogromnego pedu! To zydokomuna wykorzystuje Chiny, Indie w walce ze wspolczesna cywilizacja! Tam ludzie nie zarobia, a reszta uprzemyslowionego swiata padnie! To oni, socjalisci ukryci za firana zydokomuny, zniesli kare smierci, zdeprawowali narody, niszczac prawa w ktorych wychowywaly sie nastepne pokolenia. Im kara smierci jest niepotrzebna, gdyz w ich kodeksie moralnosci jest zapisane: „oko za oko, zab za zab”Oni juz nie sa ludzmi, a sedziami i katami swiata! Bracia Kenedy, ktorzy nie poszli po ich linii zostali zamordowani! Rosja, ktora nie chce przystosowac sie do ich dzialalnosci, musi byc rozbita, podobnie jak Jugoslawia! USA, pomimo sprzeciwu wielu Stanow, musi pozostac w calosci, jak wiele innych krajow juz im podporzadkowanych. Jezeli zapanuja nad Rosja, to Chinom nalozy sie embargo i Chinczycy jak Chindusi sami sie unicestwia. Dzialalnosc zydokomuny sprowadza sie do dwoch pieczeni na jednej patelni i stad ja, gdy ktos mi cos oferuje za darmo, gleboko sie zastanawiam nad taka charytatywnoscia! Polska ustami zdrajcow zostala przedstawiona jako raj, ale taki, gdzie moze cieszyc sie wylacznie zydokomuna! Oni juz wypowiedzieli wojne Rosji! Polacy w osobach prezydenta, premiera i calej tej bandy skupionej w okol nich, jako prymitywny narod, niczym Zydzi uwierzyl po raz kolejny w ich, czyste intencje, nie zwazajac nawet na holokaust, ktory ta zydokomuna zgotowala Zydom. Dzisiaj to Polacy w swej nienawisci do Rosjan chca wojny, ktora to zaprogramowala zydokomuna!
   Oni pieczac te druga potrawe sprzedali nam pare pociskow, za grube miliony! My wam sprzedamy wiecej, pod warunkiem, ze napadniecie na Rosje. Swiat sie kreci wg. socjalistow lub inaczej zwac zydokomuny! Swiatu sa potrzebne inne rozwiazania i to wlasnie takie, ktore proponuje Rosja. Zydokomunistow inaczej socjalistow, nalezy gnac, albo zaczac wieszac!
   Kto nie z nami, ten przeciw, taka doktryna kierowala sie zydokomuna, a my, ludzie, zeby im sie przeciwstawic, jak mamy sie zwolywac?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.