Podobne

15 Thoughts to “Polski patriotyzm nie ma nic wspólnego z nazizmem ani faszyzmem

 1. Te brody jakby ani amerykanskie ani polskie .. wiec to juz Islam ?

 2. wspaniała PRAWDA BO PRAWDA JEST NAJCIEKAWSZA

 3. Ten obrazek jest zupełnie błędny, ponieważ ludzie, którzy tak się ubierają w USA są utożsamiani ze zwolennikami p. Trumpa i przez ichnie lewactwo tak samo wyzywani jak polscy patrioci.

 4. Kurde, gdyby w młodości ktoś mi powiedział, że to co wtedy było miłością do mojego kraju, dumą z mojej narodowości, patriotyzmem – dziś za to samo śmiecie w Polsce opłacane przez George Sorosa z różnych organizacji „antyrasistowskich”, „antyprzemocowych” czy „równościowych” będą mnie nazywać faszystą, rasistą, islamofobem – wyśmiałbym.

 5. mem nieprawdziwy-amerykańskich patriotów lewactwo amerykańskie też szkaluje

 6. w PRLu był większy szacunek do patriotyzmu niż dziś…

 7. Ale też patriotyzm nie ma nic wspólnego z ideą narodową ani z działaniem na rzecz kraju.

 8. Braun bez brody a anon wręcz przeciwnie? Co tu się odzandbergiło?

 9. No tak ale ja uwazam sie za patriote narodowca ale na pewno w wielu kwestoach nie zgadzam sie z pseudonarodowcami ktorzy kolaboruja z watykanem

 10. Wiec tak naprawde kolaborant nie moze byc patriota a u nas wszystko na glowie narodowiec to kolaborant a lewicowiec ktory jest za swieckim krajem sprowadzac che islamcow
  Masakra jakas

 11. Oczywiście że nazizm nie ma nic wspólnego z patriotyzmem, bo „nazizm” to skrót od niemieckiego słowa „Nationalsozialismus”oznaczającego „narodowo socjalistyczny”. Patriotyzm nie musi mieć nic wspólnego z socjalizmem, zwłaszcza niemieckim. A faszyzm to termin wymyślony przez Benito Mussoliniego i pochodzi o koloru koszul jego zwolenników, a oznacza rządy państwa totalitarnego, jak to ujął sam jego twórca: „Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciw Państwu”

Dodaj komentarz