Przestał istnieć jednolity naród polski – efekt komunistycznej okupacji Polski

4 sierpnia 2014 | | Opinie i komentarze.

Wyszukaj: okrągły stół Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz o „grzechu pierworodnym” umowy „okrągłego stołu”


  • Jacek Irys

   Sluszna uwaga Panie Michalkiewicz, z tym, ze trzeba glebiej wyjasnic przyczyny upadku polskiej moralnosci i nie tylko polskiej. Wymordowano nam cala PRAWDZIWA INTELIGENCJE! Robili to sowieci jak i hitletowcy przy zydowskim akompaniamencie! Arystokracje zastapiono nam „Wokolskimi” i sekretarzami partii spod Hajnowki, gdyz to byli jedyni, posluszni obywatele. Madrych przesladowano najkrocej ujmujac! Dobrze utrwalily mi sie tamte czasy. Do dzisiaj smiejemy sie z sektetarzy PZPRu, ktorzy z ramienia partii musieli byc obecni na kulturalnych imprezach! Dzisiejsza sytuacja wyeleminowala WSPOLNY RODZINNY STOL i nie tylko w Polsce! Nauka produkuje posluszne roboty, a nie ludzi do walki z GLUPOTA! Tam gdzie nie wymordowano arystokracji, pozostal jeszcze jakis umiar w zachowaniu politykow. Moze sie boja? Jedno jest pewne, ze te pozostalosci po Krolach zostaly zamkniete w muzeach. Sa i niczym eksponaty maja srodki na dobre zycie, ale nie maja mozliwosci ani wplywu na tych wspolczesnych wilkow z politycznych watach. Niemiecka inteligencje tez to dotknelo. Mordowano ich na wszelkie mozliwe sposoby, podczas wojny i po.

   Pytanie na ktore jest jedna odpowiedz, nie jest pytaniem, a stwierdzeniem. Niczego dobrego nie oczekujmy od tych watach politycznych! Nawet w USA nie ma ludzi odpowiadajacych wspolczesnym wzorcom na prezydenta kraju. Musieli zaangazowac Afrykanina, a co dopiero w Polsce!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.