7 czerwca 2017 | | Opinie i komentarze | 1 komentarz

Wyszukaj: islam propaganda terroryzm

Cały postępowy świat obiegło sensacyjne odkrycie: „Terroryzm ma jednak coś wspólnego z islamem”.

Taką wstrząsającą tezę postawił na łamach „Die Welt” niemiecki uczony Reinhard Mohr. Nie spotkała się ona jednak z uznaniem niemieckich mas robotniczych. Żadne nowinki nie są w stanie zachwiać świeckiego dogmatu o rozdziale terroryzmu od islamu. Przeciwko tezom Mohra wystąpił na łamach „Sueddeutsche Zeitung” Ronen Steinke, który w szczerych, prostych słowach ostrzegł niemieckich robotników i chłopów przed szkodliwymi odkryciami: „Ten, kto poważnie traktuje religijne motywacje zamachowców, wpada w zastawione przez nich sidła”. Również „Frankfurter Allgemeine Zeitung” potępił odchylenia reakcyjne i wyjaśnił , że nie ma żadnego problemu z islamem. Tak, zagrożenie jest tylko ze strony kaczystowskiej Polski, która nie chce przyjmować uchodźców i to jest prawdziwe wyzwanie dla Europy. By żyło się lepiej!

Zostawiliście jedną opinię w temacie “Rozdział terroryzmu od islamu

 1. O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy chodzi?!To w kontekście tezy,że „Islamizaca Europy to pusty KOŃ TROJAŃSKI żydowskiego terroryzmu”.
  Czy aby nie odradza się konflikt NIEMIECKO-AMERYKAŃSKI,czytaj ŻYDOWSKI?!
  Ma swoją historię żydowski rewolucjonizm,który opisał też Michael Jones w :
  https://archive.org/stream/TheJewishRevolutionarySpiritAndItsImpactOnWorldHistoryselections_985/jonesRev.JuJuSelectionsReview#page/n0/mode/2up
  Polskie doświadczenie na przykładzie procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOANDERYZMU,który odwołując się do antyPOLSKICH korzeni zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem,to klasyka bandytyzmu.
  Tłem jest trwająca WOJNA O PIENIĄDZ,którą opisał Song Hongbing ze sztuką wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.Jak w każdej wojnie to i o PIENIĄDZ trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Gimnastyka pod sejmem

Pucz 2.0

Odpowiedź na list prezydenta UE do Prezydenta RP

Konstruktywna odpowiedź

Reforma sądownictwa i „ciamajdan 2”

Walka z zombie

Orędzie premier RP Beaty Szydło 20.07.17

„Polskie sprawy idą dziś w dobrym kierunku. Polacy czują się bezpiecznie. Jako premier mam obowiązek zapewnić, że agresja i frustracja elit III RP nie zatrzyma procesów naprawczych”

Chcesz by było jak było?

Kasta sędziowska

Sejm przyjął ustawę o Sądzie Najwyższym

Dr Krzysztof Kawęcki – Polski Punkt Widzenia

O wojnie pod Sejmem, prezydencie, zmianach w sądach i zachowaniu opozycji!

Stanisław Michalkiewicz

Bezpieczeństwo medialne (3)

Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z Natalią Zimniewicz

Jarosław Kaczyński najwyraźniej nie zna się na ludziach!

Stanisław Michalkiewicz, poseł Jacek Wilk – o sprzeciwie prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym, fragment debaty „Międzymorze czy Międzymurze”

Polacy mają dość sfrustrowanego śmiesznego człowieczka!

Reakcyjny materiał

Nie wycierajcie swoich mord! Zamordowaliście go! Jesteście kanaliami!

Jarosław Kaczyński w Sejmie

Posłowie tracą panowanie nad sobą

Szarpanina w Sejmie! (18.07.20107)

To „nasza złota pani” telefonowała do prezydenta Andrzeja Dudy!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o powodzie, który wywołał ognistą frustrację prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w czasie nocnej debaty nad ustawą o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym, także o operacji „Temida”, czyli werbunku agentury przez Starych Kiejkutów wśród kasty sędziowskiej, o swoim projekcie powszechnych wyborów sędziów, prokuratorów i komendantów policji, czyli przywróceniu kontroli suwerenów nad • dalej »