Rozmowa Niezależna i były wiceszef CBA o Drzewieckim

31 maja 2011 | | Pozostałe.

Wyszukaj: CBA Drzewiecki mafia PO

Co mówił świadek koronny „Broda” w wyjaśnieniach dotyczących finansowania PO przez mafię? Katarzyna Gójska-Hejke rozmawia z Ernestem Bejdą – byłym wiceszefem CBA.


  • Od wygranych wyborów to gremium PO-wskie kłamało ,kłamie i kłamać będzie ponieważ innej prawdy nie znają,każdy już wie że dla tego środowiska prawda stała się ohydnym kłamstwem a kłamstwo objawioną prawdą.Oczernianie prawych ludzi przeż POpaprańców stało się chlebem powszednim nawet wciągnięty w to przedsięwzięcie został wymiar sprawiedliwości,tym samym wydaje o sobie świadectwo chociażby wyrok w sprawie dr.G. i komentarz do jego uzasadnienia.Moim skromnym zdaniem prokuratura z urzędu winna wszcząść postępowanie przeciwko sędziemu Tuleya.Swym uzasadnieniem i póżniejszymi komentarzami obraził prawych ludzi którzy walczyli z przestępcami czego obecna prokuratura nie robi a w nazwie jest „NIEZALEŻNA”chyba tylko od siebie,bo wszystkie działania dotychczasowe wskazują zupełnie co innego,przkładem niech będzie ten wywiad bądż co bądż z z-cą szefa CBA.A kręcenie lodów przez funkcjonariuszy PO to w świetle zamiecionych afer pod dywan staje się chlebem powszednim czego nie można powiedzieć o poprzedniej ekipie t.z.ugrupowanie PIS.

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Korzenie patologii prowadzą do korupcjogennej ustawy zasadniczej w części dotyczacej ordynacji wyborczej,która wykreowała partyjniacką demokrację.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.