Słońce Petru, Kijowski i żona Cezara

Politycy muszą być jak żona Cezara – w tych szczerych, prostych słowach przewodniczący Opozycji Totalnej Grzegorz Schetyna rozwiał wszelkie wątpliwości, które nagromadziły się na początku roku nad głowami obrońców Demokracji.

Wątpliwości rozwiewają również nowocześni historycy. Otóż nie ma żadnych dowodów na to, że żona Cezara nie podróżowała z kochanką-koleżanką do Portugalii ani też na to, że nie wystawiała sobie faktur za pieniądze zebrane przez Komitet Obrońców Republiki. Zresztą nawet jeśli by takich rzeczy nie robiła, to na pewno byłaby w PiSie, a to postawiłoby ją na marginesie demokratycznych standardów. Nie od dziś bowiem wiadomo, że Demokraci mogą wszystko, byle pozostawali wierni Demokracji w duchu sztandarowego hasła: „By żyło się lepiej!” By żyło się lepiej wszystkim!

Kijowski hosting

Podobne

21 Thoughts to “Słońce Petru, Kijowski i żona Cezara

 1. Panie Stanisławie, brzmi to jak kryptoreklama łatwej fuchy, bo za 5 tyś to tylko idioci zasuwają

 2. Gość na zdjęciu przypomina Kijowskiego 😉

 3. Cała relacja ze słupskiej zadymy z Kijowskim
  Słupskie spotkanie Mateusza Kijowskiego, wodza KOD z mieszkańcami skończyło się wielka awanturą i wezwaniem policji. Po 30 min spotkania, jak okazało się, że kamerzysta nie jest z KOD-u, KOD-iarze zaprotestowali przeciwko nagrywaniu tego spotkania i ich wypowiedzi. Wezwano policje. Dlaczego ci ludzie wstydzą się swoich wypowiedzi i boją się pokazywać twarz ? Czyżby planowali zejść do podziemia i walkę partyzancką ? Straszni hipokryci z tych KODowców. Oni domagają się demokracji i wolności słowa ? Chyba tylko wtedy jeśli słowa są zgodne z ich oczekiwaniami.
  Zobaczcie jak zachowuje się słupska opozycja na spotkaniu ze swoim idolem Kijowskim, zabraniają zabierać głos i zadawać pytania „opozycji Kijowskiego”.
  Wezwali policje, aby wyrzucić Smerfa robiącego relacje filmowo-zdjęciową oraz sformatowania kart pamięci w aparatach – to tak wygląda ich walka o demokracje i wolność słowa. Hipokryci. Policja oczywiście nie nakazała mi opuszczenie lokalu, jak i i nie zabroniła nagrywać relacji, ponieważ to co robiłem jest zgodne z prawem. Miny KOD-istów były żałosne. http://ziemia-ustecka.pl/ustka/nasze-pomorze/slupsk/491-zadyma-na-spotkaniu-kod-z-mateuszem-kijowskim-w-slupsku
  Przeprowadziłem kilkaset relacji z różnych spotkań, pierwszy raz w życiu miałem do czynienia z takim chamstwem i agresją !!!

 4. Panie Stanisławie mówiąc szczerze kreuje się chyba jakiś odwrót, bo to aż nie możliwe że raptem jest nagonka na liderów nowoczesnej i kodu. Coś czuję, że niebawem przed naszymi oczami ukażą się jacyś nowi obrońcy demokracji

 5. Jakość przywódców świadczy o zwolennikach 😀 To jest dziesiąty sort odpadów komunalnych!

  1. Po chj ty się wogole udzielasz?? Nie rozumie fanatyków pisu. W kościele są tacy świeci a po za nim to upe obrabiaja a najlepiej by zabili
   Prodba komuchu ❌ odp z góry dziękuję i miłej wieczornej mszy życzę

  2. Twoj kumpel z Brukseli wywiozl zloto Polakow z Amber Gold – ten Najlepszy -lecytyna dobra na pamiec cmoku

  3. Pisze się cwoku. Pedofilu kościelny :-))

  4. Niezapomnij kolezanki z warszawy co kupuje kamienice od szubrawcow szmalcownikow. niekoscielny schmalcowniku .ja.ja.

 6. Panie Stanisławie będę się posiłkował złotą myślą Elci Bieńkowskiej na usługach obcych „razwiedek” że : ” za 6 tys. złotych to pracuje złodziej albo idiota” więc Mateuszek Pajacyk” wziął sobie tę prawdę do serca

 7. Obroncy demokracji!!! Kurwa jaka parodia.

 8. Na szwabskim Onecie już cisza o Kijowskim, gdyby takie łajdactwo zrobił ktoś kto wspiera PiS artykuł wisiałby miesiąc!

 9. Spojrzcie na faktury, sp. Z o.o. takie coś utrzymać to nie mały koszt.

 10. Chcesz kosić 15 klocków za fakturę wychodząc czasem z domu do miasta na lans?

Dodaj komentarz