Stanisław Michalkiewicz o polakożerstwie politycznym

15 lutego 2013 | | Pozostałe, Spotkania, Wykłady.

Wyszukaj: antypolonizm holokaust Stanisław Michalkiewicz

Wykład „Antypolonizm”.

Stanisław Michalkiewicz opowiada o batalii środowiska „Gazety Wyborczej” z przejawami polskiego antysemityzmu, procesie karnym Grzegorza Wysoka, kompatybilności historycznej polityki Izraela i Niemiec, planach wyniszczenia narodu drogą terroru i eksterminacji, funkcjonowaniu V kolumny w kraju, kolaboracji Żydów z sowieckim okupantem, ratyfikacji ustawy o stosunku państwa do gmin wyznaniowych żydowskich, restytucji mienia i materialnym eksploatowaniu Shoah, eskalacji oskarżeń w Jedwabnem, działalności Tomasza Grossa i Władysława Pasikowskiego, mechanizmie zdejmowania z Niemiec odpowiedzialności za Holokaust, Agencji Praw Podstawowych i Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, pozorach moralnego uzasadnienia dla rozbiorów Polski, ustanowieniu politycznej kurateli „starszych i mądrzejszych” oraz wpływie obcej agentury na życie publiczne w czasach saskich i stanisławowskich.

Pytania do wykładu o antypolonizmie Żydów

Stanisław Michalkiewicz opowiada o próbach operacyjnego rozpracowania jego osoby przez mjr AK Piotra Typiaka (agenta SB ps. „Cichy”), podziale suwerenności politycznej w świetle Traktatu Lizbońskiego, zdolności ustanawiania praw na gruncie prawa krajowego, zasadzie przekazania i lojalnej współpracy, kierownictwie politycznym Unii Europejskiej, klauzuli solidarności i tzw. „prawie wychoda”, budowie Rządu Światowego i historii alternatywnej, wielobiegunowości politycznej i epoce Walczących Cesarstw, kryzysie finansowym w strefie euro, zakresie samodzielności legislacyjnej rządu polskiego, roli agentury wpływu w wojnie informacyjnej, selekcji kadrowej w strukturach podziemnych, fenomenie Viktora Orbana i centro-prawicowej partii Fidesz, aresztowaniu Petera Vogla, skutkach finansowych ustawy hazardowej, pobłażliwości Polaków, zarzucie antysemityzmu, publikacjach Albina Siwaka, zasadach cywilizacji łacińskiej oraz kształtowaniu opinii publicznej przez tajne służby PRL. W spotkaniu wzięli udział wicestarosta biłgorajski Stanisław Schodziński oraz przewodniczący rady powiatu Mirosław Późniak


  • Jan Padjasek

   Takiej treści odczyty winny być codziennością polskiego życia.Może ci którzy popierają ugrupowanie rzadzące zrozumieją jaki popełniają błąd oddając swój głos na lewicę i koalicję rządzacą.Dotychczas było i jest tak że kłamstwo powtarzane rano w obiad i na kolację lemingi przyjmują za jedyną prawdę objawioną,stąd mamy ludzi którzy wierzą w ciemno tym którzy ich okłamują.Nawet tak oczywista rzecz jaką była tragedia Smoleńska komentowana jest przez tych którzy nie potrafią samodzielnie myśleć przyjmują za wiarygodną wersję ugrupowań rządzących odpowiedzialnych za tą tragedię a może nawet zbrodnię.Ta część społeczeństwa nie potrafi wyciągać wniosków z historii gdzie traciliśmy niepodległość poprzez zdradę wysoko postawionych ugrupowań naszego kraju.Ten odczyt dobitnie wskazuje na zachowania obecnie rządzących i w czyim interesie rządzą tym krajem.

  • Polacy

   KLAMSTWO  POLITYCZNE  i ZDRADA  to  OBRZYDLIWA  Choroba  Wspolczwesnych  POLITYKOW

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński