Podobne

11 Thoughts to “Świat wykastrowanych mężczyzn

 1. Jak PiS nie zajmie się podatkami czyli głównie ich uproszczeniem, zamianą podatku dochodowego na podatek od funduszy płac lub najlepiej całkowitej likwidacji opodatkowania pracy, zmianą systemu opodatkowania firm z CIT na podatek przychodowy, który to CIT niszczy mały polski biznes a sprzyja koncernom unikającym płacenia podatków w Polsce, to za jakiś czas straci władzę lub Polska zbankrutuje.

 2. nie ma nic bardziej żałosnego od mężczyzny bez jaj i kobiety, która obraziła się na spódnice

 3. Hmmmm „Nie martwcie sie My (CHiny) Zrobimy Jedwabny Szlak Za Was (Polske), Czy Chcecie Czy Nie ” Bo takie Macie Polozenie Geograficzne . Nie wiem Jak Panu Ale Mnie W Tym Momencie Zapalila Sie Czrwona Lampka .
  Aha , co do tego pingponga , najpierw prosze wytlumaczyc Ludziom co to jest Agencja Bloomberg jak powstala i kto tak naprawde za nia stoi (Sa Ci Co Kreuja Pieniadz , Sa Ci Co Kreuja Informacje).
  Panie Gadowski Zolta Qwa Kartka

 4. Bardzo dobry komentarz jak zwykle!

 5. Będzie jedwabny szlak tylko że Polski już nie będzie tak bynajmniej można to zrozumieć

 6. Gadowski, ekspert od Islamu, tak jak Zydowska Wachabitka,niejaka Miriam Shaded, smiechu warte..

  1. Rafal

   SMIESZNY TO TY JESTES PUSTAKU TYLE W TEMACIE

 7. celnie ,aktualnie i w punkt,szacun

 8. wysluchalam wielu ciekawych, sensownych, wartosciowych, blyskotliwych komentarzy p. Gadowskiego, i pierwszy raz slysze taki stek bzdur ze az nie wierze ze to on jest autorem…. czyzlby jakas zaraza trafila nie tylko petru, kijowskiego, opozycje ale takze dosiegla gadowskiego?????? czlowieku zastanow sie co ty wygadujesz! mozna polemizowac w sprawie aborcji, lgbt, adopcji dzieci przez pary homo ale od wolnosci kobiet odczep sie ty wykastrowany bezmozgu!

  1. dalmi

   no jakaś oświecona fenimistka

Dodaj komentarz