Taki power taki Tusk

21 grudnia 2011 | | Felietony, Pozostałe.

Wyszukaj: Donald Tusk Jan Pietrzak prezydencja

Dobre wieści pod choinkę – Jan Pietrzak


  • Stan Job

   Cos juz sie kicka Pietrzakowi,myla sie czasy.Chodzi tylko aby Rosji dokopac kiedy i jak tylko sie da! Komu jednak zalezy na tym najbardziej ? kto kozysta na tym ? Zeby Polska byla Polska to takie ladne. W duzym stylu pozbyto sie takich,cosmy o wolna i sprawiedliwa Polske walczyli w latach 80-tych. Polska ziemia setki tysiace hektarow i gigantyczne swiniofarmy to biznes w handlu z Rosja,cochnace farmy norek tagze.Polskie piura ,drzewo ,fabryki ,kopalnia miedzi.Super markety z dobra polska zywnoscia ,jednym slowem kraj urodzajnej ziemi .Zyski to posrednicy a tu ?-wczesniej uchodzccy teraz wyrobnicy.Lody topnieja w klimatu zmianach ale ziemi Polsce ubywa w szybszym tempie.
   To nie o posrednikach tutaj mowie,ich krajach.Uczmy sie od nich ziemie szanowac ile jest ziemia warta. Niezyczmy jednak Ukrainskiemu narodowi aby ich los taki spotkal ,aby niedolaczyli do tych co musza po swiecie pracy szukac aby zyc. Latwo jest psy na obecnym rzadzie polskim wieszac,ale co sie stanie kiedy wladze obejma fanatyczni wrogowie Rosji ? Polska,narod ,ojcowie nasi po tak tragicznych dziejach,martyrologi i unicestwiania przez dwa zbrodnicze systemy zasluguje na to aby nowe pokolenia nie doznaly znow tego.Narod rosyjski zbroczony w krwi milionow ofiar komunostalinizmu wyzwolil sie sam i droga aby nastopilo pojednanie slowian winna stac otworem aby nigdy,nigdy…Szacunek i rownoprawnosc nastapi jedynie kiedy pojednanie z Rosja narodem rosyjskim nastapi.Potega Niemiec to jednosc Germanow,Skandynawowie i inni. A my Slowianie,nasze romantyczne dusze.Nigdy komunista nie bylem ,zaplacilem wysoka cene za walke o sprawiedliwosc jako niegdys zawodowy zolnierz Polski,nie potrafilem nigdy jednak nienawidziec prostych sowieckich zolniezy i oficerow,byli oni jeszcze bardziej steroryzowani niz my.Niech nie kozystaja inni na sztucznej wrogosci,niech ich kozysci gospodarcze i polityczne przerodza sie w respekt i szacunek jako prawdziwi partnezy gdzie ziemia i wszystko ma rowna cene.Cena ta to droga do wolnosci,dobrych sasiedzkich stosunkow z wszystkimi Polski sasiadami.
   Z powazaniem,niegdys narodu sluga unizony .
   Stan

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.