„To zdjęcie jest tajemnicą”

10 kwietnia 2014 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz Smoleńsk wywiad

Dorota Kania rozmawia z Antonim Macierewiczem


  • Izabella

   Ja ….już w tej minucie kiedy dowiedziałam się , o tej tragedii ..wiedziałam że to był zamach ………

   • Imie

    boś dureń

    • 01021939

     Durniem w jakiejś dziedzinie może być każdy z nas,lecz w logicznym myśleniu to są ci zaprogramowani jak Ty i Tobie podobni.

  • 01021939

   Panie Antoni nie bądżmy naiwni,to zdjęcie świadczy zupełnie co innego a mianowicie wreszcie nam się udało.Dlaczego tak twierdzę bo zaraz po tym Tusk przekazał wszystkie dowody rzeczowe służbom Sowieckim,przyjął zał.13 do prowadzenia dochodzenia,nie zaskarżył raportu Anodiny,nie bronił honoru munduru Polskiego a w najbardziej możliwy sposób zrównał go z błotem,tak jak patrząc na to zdjęcie mam na myśli leżącego w błocie śp.Prezydenta a D.Tusk ściska się z Putinem.Dziś ten człowiek rząda przeprosin od inaczej myślących,a co sam zrobił?Mówiąc o kimś w pierwszej kolejności robię rachunek sumienia własny a on jest nie ciekawy przed i po zaistnieniu tragedii,czterokrotne podchodzenie do lądowania,pijany generał obecny w kokpicie odczytujący wysokość,niedouczeni piloci i wreszcie działalność służb.Pamiętam jak dyscyplinowany był przez pana E.Klich.I ostatnia sprawa jak potraktowano naocznych świadków Musia i Wosztyla oraz nagranie z JAKA.Jak to się stało że zaginęły nagrania z odlotu i przylotu oraz nieobecności BOR-u w Smoleńsku jak też zadziwiające zejścia ludzi posiadających wiedzę na ten temat.Samolot rozrywa się na dziesiątki tys. drobnych kawałków a D.Tusk powiada dziwny narodzie w Smoleńsku nic się nie stało,tylko niedouczeni piloci nie potrafili ominąć pancernej brzozy stąd taki rozrzut bo brzoza stanowiła katapultę,nieboszczyków powciskała pod zwalone drzewa,innym pourywała kończyny,jeszcze innym upuściła z czaszki mózg wreszcie wszystkich porozbierała i ułożyła do wiecznego snu na mokrej łączce.

  • Paweł(1)

   To zdjęcie potwierdza fakt że mamy do czynienia z kanalią.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE